19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.
Granaatarmband met geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 2 rijen gefacetteerde granaatstenen, ø 5mm, bevestigd aan een ronde sluiting met geschulpte rand met granaat. ø slot 14 mm. lengte 18 cm. I...
Eikenhouten schrijfbureau. Duitsland. Circa 1915. Met drie lades, twee deuren en origineel beslag. Afmeting: 79 x 135 x 70 cm. In goede staat.
Oorstekers, 416/000, met camee. Achtkantige oorstekers met een bewerkte rand en bezet met een schelpcamee voorzien van een portret van een vrouw. 11,5x12,5,mm. ca 3,0 gram. In goede staat
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 37 x 110 x 17 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, gemaakt uit een blokjes schakel, voorzien van bakslot met veiligheid. dikte: 3x3mm. lengte 43 cm. ca 30 gram. In goede staat.
Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met saffier. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier en daaromheen een geschulpte rand bezet met 8 singlecut geslepen diamantjes. Grootte h...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een markiesvormige rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 5,5mm. Om de saffier zit een rand met 10 briljant ges...
Zilveren zakhorloge, 925/000, Birmingham, voorzien van wit emaille wijzerplaat met romeinse cijfers. Gemerkt op de plaat met: J.Whitham, Bingley. uurwerk gemerkt met: J.Whitham, Bingley 405292. Ø 53 m...
Oude/antieke Hindelopen klaptafel + stoel. Handbeschilderd. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 64 x 58 x 75 cm. / 112 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten kabinet met vier lades, twee deuren en messing beslag. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 200 x 132 x 51 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...
Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.
Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed. Aardetinten. Afmeting: 210 x 84 cm. In redelijke staat.