Zilveren tabakspot en pijpcomfoor, 833/000, op zwart houten basement. Tabakspot met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk en voorzien van een deksel met bloemapplique a...
Lot met 4 zakhorloges, 800/000, ø32-47mm. Eén mist glas. In redelijke staat
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Hanger met een rozet voorzien van bloedkoraal. Grootte 31x18mm. ca 3,7 gram. In goede staat
Zilveren inktpot, 934/000, vierkant model met afgevlakte hoeken en een scharnierend deksel. Met houten bodem. 's Gravenhage, jl.:G:1916. In goede staat9x9x5cm.
Geelgouden jasseroncollier, 585/000, 2 rijig collier met een oog voorzien van een kwasthanger. Lengte 68 cm. Totaal ca 8,7 gram. In redelijk goede staat
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model versierd met drijfwerk met figuren en floraal decor en gekrulde grepen voorzien van ramskoppen. MT.: G. Wouda, Drachten, jl.:X:1857. 24x14x12cm. ca 198 gra...
Lot met 3 paar oorstekers, 925/000, brisures met hanger voorzien van ruitvormig geslepen amethist, peridoot en citrien, lengte 40 mm, oorstekers met rozenkwarts kraal als hanger, lengte 25 mm, en een ...
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een bij met robijnen markesiet en emaille. 25x20mm. ca 3,1gram. Nieuw
Zilveren close-for-ever armband, 925/000, met 6 zilveren muntranden voorzien van Nederlandse munten o.a. 5 cent, 10 cent, 25 cent, 1/2 gulden en 1 gulden, daarnaast zit er nog een ronde hanger geloof-...
Zilveren choker, 925/000, met parel. Choker, jugendstill-stijl, met portret van een vrouw met daar onderaan een zwarte zoetwaterparel. 42 cm. ca 6,2 gram. In goede staat
Schatkist met hout en zilver, BWG. Fraaie houten schatkist voorzien van gedreven zilveren elementen met florale voorstellingen. 20x14x15cm. In goede staat
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Geelgouden ring, 585/000, voorzien van een dubbele ban met een dubbele knoop op de knop de ring. 15x15mm. ø 54. ca 5,3 gram. In goede staat
Twee antiquarische woordenboeken in perkament. (1) Woordenboek Frans naar Hollands, 18e eeuw, rug licht los + eerste blad mist. (2) Dictionnaire portati F en Hollandois. Francois Peter Marin, II deel ...
Zilveren cabaret, 833/000, vierkant gecontourneerd model met aculade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868. totaal ca 204 gram. 20x20cm. In goede staat
Inktstel met zilver, 833/000.Twee uit Fries draadglas vervaardigde inktpotjes met zilveren kraag en dop met parelrand, een zilveren houder met daarop een hoofd uit glas. Dit alles bevestigd o p een ge...
Geelgouden ring, 585/000, voorzien van een kop gemaakt uit bewerkte ogen, deels voorzien van krulbewerking en parelrand. grootte kop 19x16mm. ca 3,1 gram. In goede staat
Fraaie witgouden choker, 585/000, met diamant. Y-choker met een vierkante vossenstaartschakel, in het midden voorzien van een witgouden element met een rechthoek en cirkel, bezet met een rij met 3 bri...
Zilveren bonbonmand, 925/000, ovaal gezaagd model geplaatst op een ovale voet met parelrand. Voorzien van beugel met ribdecor. MT.: William Hutton & Sons Ltd, Birmingham, jl.:C:1927. 12x10x11cm. ca 67...
Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met bewerkte kolf, en dubbele haan met draken koppen. Met signatuur. Billet a Dunkerque. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Franse of Belgische messing brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers demitry mory. Afmeting: 19 x 24 x 19,5 cm. In goede staat.
Twee Amerikaanse legerhelmen. Eén helm met, en één helm zonder binnenwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke pistolen met gravering. Eén gemerkt ELG, één trekker mist. Afmeting: L 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bajonet-vormige dolk met messing en houten greep + lederen schede. Ongemerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.