Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
19e Eeuws zes-schots revolver. Spanveer defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 21 cm.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...
Zilveren dames hanghorloge, 800/000, voorzien van zilveren chatelaine fraai versierd met niëllo met bijbehorend medaillon. ø33mm. lengte 18 cm. In goede staat
Maurice Lacroix horloge, model Eliros, goldplated, Quarts, ø 28 mm. Voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfers en een datumaanduiding. Het horloge is voorzien van een goldplated fixoflex band...
Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
Brede gouden schakelring, 585/000, met witgoud. ring met 5 rijen schakels met 3 diagonale rijen met witgouden schakels. En gouden plaatje. Breedte 7,5 mm. ø ca 52. ca 5,2 gram. Als nieuw
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Zilveren stuivertjes armband met 27 stuivertjes van koning Willem III, ca 1850. breedte 21 mm. lengte 21 cm. ca 28 gram. In goede staat