18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas als lampenvoet. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.
Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Twee Chinees porseleinen kommen. Eén kom met perzik/granaatappel decor + bodemmerk. En één kom met feniks/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen Hinterzapplder 'Roy a Paris'. Circa 1830. Onder glazen stolp. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Schwarzwalder klokkendragers. Compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...
Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.