Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon lampenvoet met craquelé glazuur. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Japanse Imari schotel van porselein met vlinder + verso bloemen decor. Eén beschadiging aan reliëf. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch bidkleed. Aardetinten. Afmeting: 210 x 84 cm. In redelijke staat.