Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw houdt fallus vast. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Antieke ajour gezaagde 835/000 zilveren visschep met ebbenhouten heft. Mr. P.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1843. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Springend konijn. Afmeting: H 33 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Peervormige rozethanger met in het midden een peervormig geslepen blauw saffier en daaromheen een rand met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca...
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's en één met saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.
Antiek compositie metalen figuur. Vissersjongen met vissen etc. Circa 1900. Haarscheur in arm. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.
Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een bij met robijnen markesiet en emaille. 25x20mm. ca 3,1gram. Nieuw
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Chinees porseleinen censer met monniken/karaktertekens decor. Afmeting: 9,8 x 13,2 cm. In goede staat.
Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een groot medaillon. Omranding met bloem decor. Afmeting: 295 x 203 cm. In goede staat.
Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.