Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x). Onder andere; Kang Xi, Queng Lung, divers. Afmeting: 16 - 27 cm. Beschadigd. In matig/redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een spiegelchaton bezet met een roosgeslepen peervormige diamant, 6x4mm. ø 58 ca 2,1 gram. In goede staat.
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. De parels z...
Lot met vier zakhorloge, 3 zilveren zakhorloges, 800/000, en een witmetalen horloge, met wit emaille wijzerplaat. In redelijk goede staat
Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen vergulde Napoleon II kaarskandelaren met marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.