Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,4 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Erotisch. 19e Eeuw. Naakte vrouw doet boete in de kerk. Sepia op papier. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse houten wandpanelen met porseleinen karakter tekens. Afmeting: H 155 x B 23 cm. In goede staat.
S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Maurice Lacroix horloge, model Eliros, goldplated, Quarts, ø 28 mm. Voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfers en een datumaanduiding. Het horloge is voorzien van een goldplated fixoflex band...
Drie delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kop + schotel (beschadigd) + losse schotel (goed). Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren dames hanghorloge, 800/000, voorzien van zilveren chatelaine fraai versierd met niëllo met bijbehorend medaillon. ø33mm. lengte 18 cm. In goede staat
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Alle borden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.
Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.