Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat
Lot 19e eeuws goudsteen serviesgoed. Keramiek. Bestaande uit: Drie kop + schotels, twee suikerpotten, één melkkan. Eén chip bij melkkan. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Schwarzwalder klokkendragers. Compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek porseleinen schilderij. Handgeschilderd. Italië, Fireze. Circa 1900. Deels geretoucheerd. Afmeting: H 33 x B 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen Hinterzapplder 'Roy a Paris'. Circa 1830. Onder glazen stolp. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Ring met een 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,09 ct, in ruitvormig geplaatste chatons. breedte ring 4,5mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Schierholz/Plaue. Circa 1900. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...
Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...
Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.
Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.