Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren cassette, ca1780
Startpreis 150 EUR

Antieke zilveren houder, versierd met voluten en florale bewerkingen. Voorzien van scharnierend deksel. 9x3,5cm. ca 35 gram. Vermoedelijk rond 1780. Iets gedeukt aan de onderzijde. In goede staat

Bijbel met zilverwerk
Startpreis 150 EUR

Bijbel met zilverwerk, 833/000, het nieuwe testament, met leren omslag voorzien van een zilveren rand en slot. 13x9x5cm. In goede staat

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met graveerwerk op het scharnierende deksel in floraal en kruldecor. Voorzien van ribrand en een onderzijde met lijnendecor. MT.: H.G.Kamminga, Leeuward...

Paar zilveren broekstukken
Startpreis 150 EUR

Paar grote zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een getorste rand met een afbeelding van een ruiter te paard. ø 85 mm. ca 85 gram. In goede staat.

Ikoon van zilver
Startpreis 150 EUR

Ikoon van zilver, 925/000, met een afbeelding van Jezus Christus, voorzien van een matte bewerking en deels voorzien van vergulding. De ikoon is geplaatst op een zwart houten basement. 23x29cm. Zilver...

Zilveren visschep
Startpreis 150 EUR

Zilveren visschep, 833/000, gecontourneerde schep voorzien van een ajourbewerking bevestigd aan een ebbenhouten greep. MT.: J.v.Wijk, Amsterdam, jl.: B:1836. 35 cm. Voorzien van nette restauratie. In ...

Karaffenset met zilver
Startpreis 150 EUR

Olie- en azijn tafelset met zilver, 833/000. Tafelset met 2 Boheems kristallen karafjes geplaatst op een gecontourneerd houten basement met zilveren getorste greep met zilveren ketting en banden om de...

Bijbel met zilveren sloten
Startpreis 150 EUR

Kirchen gesang buch, 1791, met lederen kaft en een dubbel zilveren gecontourneerd slot, versierd met figuren. 18x11x6cm. Kaft voorzien van craquele. In redelijk goede staat

Lot messen (18x)
Startpreis 160 EUR

Lot met 18 messen. 8 Tafelmessen en 6 dessertmessen voorzien van een zilveren heft, 800/000, met gecontourneerde vorm, WMF. 26-22cm. En 4 tafelmessen met gecontourneerd plated heft. 23,5cm. Gebruikt, ...

Zilveren tafelbel
Startpreis 170 EUR

Fraaie zilveren tafelbel, 833/000, met een accoladevormige rand. Voorzien van metalen binnenbel. MT.: Jacob Lang & Christiaan Koops, Rotterdam, jl.: R:1851. ø11x17cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startpreis 190 EUR

Zilveren schaal, rond gecontourneerde model met gezaagd culotten decor. Voorzien van medaillons en guirlandes. ø23cm. ca 251 gram. In goede staat. vermoedelijk Frankrijk 18e eeuw.

Zilveren dienblad
Startpreis 200 EUR

Zilveren tableau, 800, rond gecontourneerd model voorzien van geribde rand. MT.: Emil Weitz, ø24x1cm. ca 385 gram. In goede staat

Twee zilveren miniaturen, suikertafeltje
Startpreis 200 EUR

Twee zilveren miniatuur suikertafeltjes, één voorzien van een ovaal gedreven blad en 3 gekrulde potjes en een tafeltje voorzien van een ovaal gecontourneerd gegraveerd blad met 3 knoppoten. 8x6x4,5cm ...

Zilveren dekseldoos
Startpreis 200 EUR

Fraaie zilveren dekseldoos, 800/000, Djokja, rechthoekig model rijkelijk versierd met Djokja bewerking, geplaatst op 4 poten en voorzien van een houten interieur. 17x11x6cm. Gestempeld djokja silver. ...

Zilveren bestek
Startpreis 200 EUR

Zilveren serveercouvert, 833/000, met vork en lepel voorzien van een gecontourneerde steel versierd met een biedermeier filigrainbewerking. 29 cm. ca 206 gram. MT.: J.C.Sneltjes, Amsterdam jl.:X:1857....

Zilveren tafelbel
Startpreis 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/00, gecontourneerd model versierd met graveerwerk en voorzien van een bronzen binnenbel. MT.: onduidelijk, jl.:S:1852. ø10x16cm. Wat gedeukt en uit model. In redelijke staat

Kralenbeurs met zilveren beugel
Startpreis 220 EUR

Kralenbeurs voorzien van zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Kralentas met een gecontourneerde beugel versierd met guirlandes, graveerwerk en opgesoldeerde bokalen. MT.: Ludwig, Utrecht, jl.: K:1819....

Vijf zilveren vorken
Startpreis 225 EUR

Vijf antieke zilveren vorken, 833/000, met bijzonder steeleinde, pied-de-biche met initialen J.H. 1857. 20 cm. MT.: H.van Assen, leeuwarden, jl.:4x X:1857 en 1x T: 1853. Totaal ca

Schatkist bekleed met zilver
Startpreis 260 EUR

Schatkist met hout en zilver, BWG. Fraaie houten schatkist voorzien van gedreven zilveren elementen met florale voorstellingen. 20x14x15cm. In goede staat

Bijbel met zilverwerk
Startpreis 260 EUR

Bijbel met zwart lederen kaft, nieuwe testament, 1890, met goud op snee. Voorzien van zilveren hoekstukken en een dubbel gecontourneerd zilveren slot met graveerwerk. MT.:Fa. Jac. Gelderblom & Zoon, S...

Zilveren soezenmand
Startpreis 280 EUR

Fraaie zilveren soezenmand, 900/000, deels versierd met gezaagd floraal decor voorzien van een opgesoldere rand. ø21x7cm. In zeer goede staat

Statenbijbel met zilverwerk, 1883
Startpreis 320 EUR

Statenbijbel met zilver, 833/000. Statenbijbel met oude en nieuwe testament, met bewerkte lederen kaft voorzien van zilveren rand, hoekstukken, elementen en 2 sloten. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:...

Zilveren snuifdoos met schildpad
Startpreis 350 EUR

Antieke zilveren snuifdoos met schildpad. Rechthoekig gecontourneerde doos voorzien van een scharnierend deksel met schildpad inleg. 8x6,5x2cm. ca 59,4 gram. In goede staat

Olie- en azijnstel met zilver
Startpreis 450 EUR

Fraaie kristallen olie- en azijnset, geplaatst in een zilveren houder, 833/000, versierd met raster zaagwerk, guirlandes en putti. De houder staat op 4 bolpootjes. En heeft 2 vakjes voor specerijen. ...

Zilveren tabakspot & pijpcomfoor
Startpreis 480 EUR

Zilveren tabakspot en pijpcomfoor, 833/000, op zwart houten basement. Tabakspot met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk en voorzien van een deksel met bloemapplique a...

Zilveren doos
Startpreis 480 EUR

Ronde zilveren doos, 835/000, met op het scharnierende deksel een voorstelling van een edel paar op een bankje. De zijkant van de doos is voorzien van cartouchen met voorstellingen van putti. ø 13x5c...

Zes zilveren borstels + deksel
Startpreis 500 EUR

Lot met 6 zilveren borstels en een zilveren bovenkant zonder borstel. Ovale en rechthoekige modellen met diverse voorstellingen. 14-16 cm. In goede staat. Diverse gehaltes.

Acht zilveren borstels
Startpreis 500 EUR

Acht zilveren borstels, 833/000, 7 ovale modellen en een rechthoekig model voorzien een bewerkte rand en diverse decoraties in het midden. 10-14cm. In redelijk goede staat.

Acht zilveren borstels
Startpreis 550 EUR

Acht zilveren borstels, 833/000, ovale modellen voorzien van afbeeldingen met figuren. 8-15cm. In goede staat.

Negen zilveren borstels
Startpreis 550 EUR

Lot met negen zilveren borstels, 833/000, ovale modellen voorzien van een bewerkte rand met daarbinnen een voorstelling met figuren. 10-12 cm. In goede staat.

Bijbel met zilveren sloten, 18e eeuw
Startpreis 550 EUR

Bijbel met zwart lederen kaft met zilveren rand en een dubbel slot, 833/000. Statenbijbel, 1797, met een rand voorzien van gezaagde bogen versierd met graveerwerk en 2 gecontourneerde sloten met alleg...

Zilveren servies, 4 delig
Startpreis 600 EUR

Fraai zilveren gestileerd servies, 835/000. Bestaande uit: koffiekan, theekan, roomkan en suikerpot, model Queen Anne. Deels versierd met cannelures en met zwart houten greep. Mt. Kon. Kempen en Begee...

Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw
Startpreis 600 EUR

Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw, geplaatst in een bijzondere schede met sagrijnenleer en zilveren biezen. 18 cm. Heft van het mes wat beschadigd, verder in goede staat

Zilveren doos op tablet
Startpreis 600 EUR

Zilveren doos op tablet. Rechthoekige doos, 800/000, voorzien van een scharnierend deksel met afbeelding van een muziekmakende putti. De randen van de doos zijn voorzien van een bladdecor, geplaatst o...

Zilveren miniatuur schilderij met klok
Startpreis 600 EUR

Prachtige miniatuur schilderijklokje op zilveren schilderezel, 800/000. Schildersezel voorzien van 3 klauwpoten en een guirlande met leeuwenkop. Op de ezel is een schilderijklok geplaatst met zilveren...

Zilveren 5-lichts kandelaar
Startpreis 650 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 5-lichts, 833/000. Kandelaar op ronde voet met geslepen rand en voorzien van 4 gekrulde armen. Eén arm is opnieuw aan de kandelaar gesoldeerd. MT.: A.Chr. Fontani jr. Amsterda...

Statenbijbel met zilverwerk
Startpreis 650 EUR

Statenbijbel met zilverwerk, 833/000. Met oude en nieuwe testament, 1790, met leren kaft. De bijbel is versierd met zilveren hoekstukken en een dubbel zilveren slot allen met voorstellingen met figure...

Antieke statenbijbel met zilverwerk
Startpreis 650 EUR

Antieke statenbijbel met zilver, 833/000, met oud en nieuw testament. Voorzien van dubbele sloten, hoekstukken en draaghaken met allegorische voorstelling en voorzien van een (oud) jasseronketting. 15...

Zilveren munten-beker
Startpreis 750 EUR

Zilveren muntenbeker, 800/000, rond gecontourneerd model voorzien van 4 munten van o.a. Ferdinand III. D. G.Rom IMP. S.A.G.H.B.Rex. , Leopoldvs. D.G.Ro.I.S. AVG.Ger HV.Bo.Rex. Versierd met graveerwerk...

Twee zilveren kandelaren
Startpreis 850 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 833/000, Neo barok, op ronde voet en met getorste staander, rijkelijk versierd met krullen en floraal decor, MT.: A. van der Beek, Den Haag, jl.:R:1901. ø12x16cm. Voorzi...

Antieke bijbel met zilverwerk
Startpreis 900 EUR

Antieke bijbel met zilverwerk, 833/000, met het oude en nieuwe testament, versierd met zilveren gezaagde hoekstukken en element met draagogen en ketting. De bijbel is voorzien een dubbel gecontourneer...

Zilveren staand horloge
Startpreis 950 EUR

Prachtige zilveren miniatuur staand horloge, 835/000. Staande horloge voorzien van geslingerd motief op de kast en op de deur. De kap is voorzien van 3 figuren met kuif. Voorzien van een mechanische u...

Zilveren dienblad met hout
Startpreis 1.200 EUR

Groot ovaal dienblad met zilveren rand, 833/000, en een hout met glazen bodem. Dienblad met gezaagde zilveren rand met krul en rechthoekig patroon. Het dienblad is voorzien van een houten bodem met gl...

Zilveren servies, 4 delig
Startpreis 1.650 EUR

Fraai zilveren servies, 925/000, 4 delig, met een koffie- thee, en melkkan plus een grote suikerpot. Allen geplaatst op een ronde voet, versierd met een acanthusbladeren en kransen. De grepen zijn van...

Memento Mori horloge
Startpreis 2.000 EUR

Bijzonder zilveren Memento Mori horloge met maccioniekke symbolen. Het horloge zit in een kast met de vorm van een schedel, rijkelijk versierd met graveerwerk met dubbele koppige adelaar met kroon. A...

Friese zilveren suikerschep
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren suikerschep, 833/000, Fries, met gegraveerde bak en getorste steel met bijzondere graveringen in het heft. MT.: C.J.Brunings, Joure. Ca. 1860. 12,5cm. Ca. 10 gram. In redelijk goede staat.

Lot zilver
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilver, 833/000, met een tafelstuk van kristal op zilveren ronde voet met houten basement, ø 13x17cm, met chip, een beursje met zilveren gecontourneerde beugel en ketting, breedte 7 cm, 12 theelep...

Zilveren rammelaar
Ergebnis: 35 EUR

Fraaie zilveren bolrammelaar, 800/000, voorzien van afbeeldingen met kinderen en dieren. Met bijtring. ø3,9x10cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Zilveren strooier
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren zeskantige strooibus met bijzondere fraaie graveringen. Ca. 43 gr. Afmeting: 5 x 2,8 x 2,8 cm. In goede staat.

Plated jardiniere
Ergebnis: 40 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, In plated houder met handgrepen en staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. Ca. 20.5cm.

Karaf met zilveren stop
Ergebnis: 40 EUR

Amandel-geslepen karaf met zilveren stop. 19e Eeuw. Minimale chip en klein barstje. Afmeting: H 33,5 cm. In redelijke staat.

Plated bouilloir
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Grote flacon met zilver
Ergebnis: 40 EUR

Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.

Odeurflacon met zilver
Ergebnis: 40 EUR

Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...

Twee zilveren doosjes
Ergebnis: 45 EUR

Twee zilveren doosjes, 925/000, een ovaal model met scharnierend deksel en een versiering met bloemen, 4,5x3,5x2cm, en een rechthoekig doosje met vergulde binnenkant en scharnierend deksel, langs de z...

Drie delen divers
Ergebnis: 45 EUR

Drie delen antiek, divers. Bestaande uit; Jugendstil tegelonderzetter met vernikkelde omranding, circa 1900, breuk in. Kristalglazen theebus met 833/000 zilveren dop, circa 1880, versierd met parelran...

Zilveren bakjes
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren amandelbakje, 830/000 met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 833/000 zilveren asbak MT.: J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.

Lot zilver
Ergebnis: 45 EUR

Lot zilver met een cilindervormige naaldenkoker versierd met gepointilleerd decor, 13 cm, een zilver vergulde pen/potlood. voorzien van monogramgravure: F.R., 8,5cm en een horlogeketting met niëllo li...

Zilveren inktpot
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren inktpot, 934/000, vierkant model met afgevlakte hoeken en een scharnierend deksel. Met houten bodem. 's Gravenhage, jl.:G:1916. In goede staat9x9x5cm.

Drie beursjes met beugel
Ergebnis: 50 EUR

Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...

Parelmoer doos met zilveren lepels
Ergebnis: 50 EUR

Parelmoer lepeldoos met 18 zilveren lepels, 833/000. Rechthoekige doosje met parelmoer mozaiëk, stukjes ontbreken, gevuld met 12 theelepels met een getorste steel en bekroond met een blad en theelepe...

Zilveren beker
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren beker, 835/000, op ronde voet met rand en voorzien van een omgeslagen rand. MT.; Carl M.Cohr Fredericia, 1946. Denmark. ø8,5x10cm. ca 81 gram. In goede staat

Zilveren bierpul
Ergebnis: 50 EUR

Kristallen bierpul met zilveren deksel, 833/000. Bierpul versierd met divers slijpwerk, geplaatst op een achtkantige voet met greep. De bierpul heeft een zilveren klapdeksel voorzien van duimstop en v...

Kristallen tafelbel met zilver
Ergebnis: 50 EUR

Geslepen kristallen tafelbel met ruitslijpsel, zilveren klepel en zilveren handgreep. 835/000. Toegeschreven aan Mr. H.W. van Loon. Waarborg district Rotterdam. Circa: 1830. Afmeting: 20 x ø 8 cm. In...

Zilveren gedenklepel
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren gedenklepel, 833/000, voorzien van een peervormige bak met een dubbel getorste steel bekroond met een vogel. 20 cm. MT.: Onduidelijk, jl.:Y:1858. Totaal ca 42 gram. Bak iets uit model verder ...

Paar zilveren vleesvorken
Ergebnis: 50 EUR

Paar zilveren vleeswarenvorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en voorzien van floraal graveerwerk. Schoonhoven, jl.:G:1891. 13 cm. ca 22 gram. In goede staat

Zes plated kandelaren
Ergebnis: 50 EUR

Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Drie delen zilver
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een ovale borstel voorzien van zilver met een voorstelling met figuren, een vierkant gecontourneerd pepermuntdoosje met graveerwerk en ribdecor, scheurtjes in de bodem ...

2 Zilveren vleesvorkjes
Ergebnis: 60 EUR

Stel biedermeier zilveren vleesvorkjes, 833/000. Vleesvorkjes met gecontourneerde stelen voorzien van scherpe florale graveringen. Als nieuw. MT: J.F.Dijk, Dokkum jl: C 1862 ca. 20 gram 13 cm.

Zilveren Djokja bonbonschaal
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren Djokja bonbonschaal, 800/000, ovaal model met gecontourneerde rand en beugel. Allen voorzien van Djokja bewerking. 19x11x13cm. ca 125 gram. In goede staat

Karaf met zilver
Ergebnis: 60 EUR

Geslepen kristallen karaf compleet met stop voorzien van een ingeslepen ster op de onderkant voorzien van een zilveren montuur, 925/000. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zoetermeer, kroningsjaar...

Chinees zilveren doosje
Ergebnis: 60 EUR

Rond Chinees zilveren doosje voorzien van Chinese karaktertekens en florale afbeelding op de onderkant. Afmeting: ø 5,5 cm.

Pistool mes met zilver
Ergebnis: 60 EUR

Antiek pistoolmes met zilveren heft, 18e eeuw. Mes voorzien van zilveren heft met gedreven voorstelling, wat vervaagd, met voluten en een figuur met koe. Het heft is bekroond met een ruiter te paard. ...

Twee karaffen met zilverwerk
Ergebnis: 60 EUR

Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.

Tazza op zilveren voet
Ergebnis: 60 EUR

Tazza op zilveren voet, 833/000. Kristallen geslepen schaal met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1890. ø24x17cm. Minimale chips...

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782

Antieke zilveren lepel
Ergebnis: 60 EUR

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met Haags lofje. Met initialen: I.M. 20,5 cm. ca 61 gram. MT.: Willen Jan Keer, 's Gravenhage ca 1770.

Twee kristallen flacons
Ergebnis: 60 EUR

Twee kristallen odeurflacons met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Een achtkantig en een ovaal model. Beide doppen wat gedeukt. Verder in goede staat. 8x3x1,5cm. ø3x8cm.

Twee odeurflacons
Ergebnis: 60 EUR

Twee odeurflacons van kristal voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000. Rechthoekig kristallen flesje voorzien van een sterslijpsel met een bewerkte zilveren dop en kraag, 3,5x9cm, en een gecon...

Zilveren geboortebeker
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren beker, 800/000, met omgeslagen rand en versierd met floraal graveerwerk met een cartouche voorzien van monogram: RM. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen. ø6x7cm. ca 67 gram. In goede staat

Zilveren couvert
Ergebnis: 65 EUR

Zilveren couvert, 833/000, met parelrand. Vork MT: J.M. van Kempen, Voorschoten jl: D 1913 en lepel MT: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl: W 1931. ca. 125 gram. Lengte 20 cm. In goede staat

Zilveren druivenschaar
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren druivenschaar, 833/000, versierd met druivenranken. MT.: onduidelijk, Amsteram, jl.:X:1932. ca 71 gram. 13 cm. In goede staat

Odeurflacon met zilver
Ergebnis: 70 EUR

Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren schaal, 835/000, ovaal opengewerkt biedermeier model voorzien van greepjes met bloemdecor en geplaatst op een ovale voet. Schoonhoven. jl.:f:1965. 21x9x5cm. ca 92 gram. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal opengewerkt model met krullen en graveerwerk. 18x12x3cm. ca 85 gram. Amsterdam, jl.:Y:1933. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met peervormige bak voorzien van een rattestaart. Een acoladevormige steel. Vermoedelijk Dordrecht jl.:G:1761. 20 cm. ca 60 gram. In goede staat

Zilveren strooibus
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren achtkantige strooibus, 835/000, met fraaie ajour-gezaagde dop. Afmeting: 19 cm. ca. 147 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat.

Lot zilver met miniatuur en vingerhoed
Ergebnis: 70 EUR

Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.

5 Delen zilver
Ergebnis: 70 EUR

Vijf delen zilver, 835/000, met een snuifdoos vierkant gecontourneerd bewerkt model, 3,5x3,5x6cm (jl.:W:1981), een dop van een lodereinflesje, een schaarstoel, een kandelaar en een koets met ruiter, s...

Flacon met goudrand
Ergebnis: 80 EUR

Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.

Zilveren rammelaar
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren staaframmelaar, 833/000, met fluit. Met parasolvormig element met onedele belletjes. De hele rammelaar is voorzien van biedermeier graveerwerk. Aan de onderzijde van de rammelaar zit een grav...

Lot zilveren lepels + schaal
Ergebnis: 80 EUR

Groot lot zilver met een porseleinen schaal voorzien van een zilveren beugel met floraal graveerwerk, ø15x13cm. met 2x 6 borrellepels, een set met 6 theelepels en een suikerlepel, 5 theelepels, 4 suik...

Kristallen schotel met zilver
Ergebnis: 80 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal met geschulpte rand met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren hengsel, 835/000, met dubbele parelrand. Gekeurd Amsterdam jl: G 1916 ...

Lot zilveren bestek 11x
Ergebnis: 80 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, met 5 koffielepels, 2 kleine botermesjes, Hollands glad, 2 kleine vleesvorken en een vork, met filetrand en een lepel, 800/000, voorzien van gravure. 11-21 cm. totaal ca ...

Theebus met zilveren dop
Ergebnis: 80 EUR

Gematteerde geslepen kristallen theebus op voet met zilveren montuur, 835/000, met fraaie dop met knop. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca 1970. ø7,5x15,5cm. In goede staat

Eierset met zilverwerk
Ergebnis: 80 EUR

Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...