Antiek pistoolmes met zilveren heft, 18e eeuw. Mes voorzien van zilveren heft met gedreven voorstelling, wat vervaagd, met voluten en een figuur met koe. Het heft is bekroond met een ruiter te paard. ...
Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.
Tazza op zilveren voet, 833/000. Kristallen geslepen schaal met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1890. ø24x17cm. Minimale chips...
Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782
Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met Haags lofje. Met initialen: I.M. 20,5 cm. ca 61 gram. MT.: Willen Jan Keer, 's Gravenhage ca 1770.
Twee kristallen odeurflacons met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Een achtkantig en een ovaal model. Beide doppen wat gedeukt. Verder in goede staat. 8x3x1,5cm. ø3x8cm.
Twee odeurflacons van kristal voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000. Rechthoekig kristallen flesje voorzien van een sterslijpsel met een bewerkte zilveren dop en kraag, 3,5x9cm, en een gecon...
Zilveren beker, 800/000, met omgeslagen rand en versierd met floraal graveerwerk met een cartouche voorzien van monogram: RM. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen. ø6x7cm. ca 67 gram. In goede staat
Zilveren couvert, 833/000, met parelrand. Vork MT: J.M. van Kempen, Voorschoten jl: D 1913 en lepel MT: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl: W 1931. ca. 125 gram. Lengte 20 cm. In goede staat
Zilveren druivenschaar, 833/000, versierd met druivenranken. MT.: onduidelijk, Amsteram, jl.:X:1932. ca 71 gram. 13 cm. In goede staat
Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 835/000, ovaal opengewerkt biedermeier model voorzien van greepjes met bloemdecor en geplaatst op een ovale voet. Schoonhoven. jl.:f:1965. 21x9x5cm. ca 92 gram. In goede staat.
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal opengewerkt model met krullen en graveerwerk. 18x12x3cm. ca 85 gram. Amsterdam, jl.:Y:1933. In goede staat
Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met peervormige bak voorzien van een rattestaart. Een acoladevormige steel. Vermoedelijk Dordrecht jl.:G:1761. 20 cm. ca 60 gram. In goede staat
Zilveren achtkantige strooibus, 835/000, met fraaie ajour-gezaagde dop. Afmeting: 19 cm. ca. 147 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.
Vijf delen zilver, 835/000, met een snuifdoos vierkant gecontourneerd bewerkt model, 3,5x3,5x6cm (jl.:W:1981), een dop van een lodereinflesje, een schaarstoel, een kandelaar en een koets met ruiter, s...
Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.
Zilveren staaframmelaar, 833/000, met fluit. Met parasolvormig element met onedele belletjes. De hele rammelaar is voorzien van biedermeier graveerwerk. Aan de onderzijde van de rammelaar zit een grav...
Groot lot zilver met een porseleinen schaal voorzien van een zilveren beugel met floraal graveerwerk, ø15x13cm. met 2x 6 borrellepels, een set met 6 theelepels en een suikerlepel, 5 theelepels, 4 suik...
Fraai geslepen kristallen koekschaal met geschulpte rand met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren hengsel, 835/000, met dubbele parelrand. Gekeurd Amsterdam jl: G 1916 ...
Lot zilveren bestek, 833/000, met 5 koffielepels, 2 kleine botermesjes, Hollands glad, 2 kleine vleesvorken en een vork, met filetrand en een lepel, 800/000, voorzien van gravure. 11-21 cm. totaal ca ...
Gematteerde geslepen kristallen theebus op voet met zilveren montuur, 835/000, met fraaie dop met knop. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca 1970. ø7,5x15,5cm. In goede staat
Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...