Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Witgouden rozet ring met diamant
Ergebnis: 180 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...

Moderne gouden broche, kwartskristal
Ergebnis: 150 EUR

Moderne geelgouden broche, 585/000, met kwartskristal. Grillig opengewerkte broche met een geruwde bewerking bezet met een kwartskristal. Grootte broche 29x29mm. ca 8,3 gram. In goede staat.

Collier met parel en bloedkoraal
Startpreis 90 EUR

Collier uit bloedkoraal en zwarte parels met een geelgouden slot, 585/000. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met gouden rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm. ...

Zilveren broche/hanger amethist en emaille
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, met amethist, markesiet en emaille. Sierlijke broche met bloemdecor voorzien van twee amethisten en markesietstenen. Onderaan de broche hangt een witte zoetwaterparel....

Zilveren broche/hanger vlieg met emaille
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een vlieg met amethisten, markesiet en emaille. 35x38mm. ca 9,4 gram. In zeer goede staat

Zilveren oorhangers met libelle en emaille
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met emaille en parel. Oorstekers met een bloem met parelhanger en daarbovenop een libelle versierd met markesiet, robijn, smaragd en emaille. 40x15mm. ca 7,2 gram. In zee...

Grote broche/hanger vlinder met emaille
Startpreis 80 EUR

Grote broche/hanger, 925/000, in de vorm van een grote vlinder versierd met emaille, parels en markesiet. 58x44mm, ca 12,4 gram. Nieuw

Zilver vergulde choker en ring theodor
Startpreis 350 EUR

Zilveren vergulde choker en ring, 925/000, Theodor Fahner. Choker met halve maan vormige schakels bezet met parel en markesiet, breedte 12 mm, en een bewerking met lijnen en gekruld decor. En een bijp...

Witgouden broche met saffier
Ergebnis: 150 EUR

Witgouden broche, 585/000, met saffier. Broche uit 2 rond bewerkte elementen, in het midden voorzien van een rozet met 7 blauw saffieren. 28x14mm. ca 5 gram. In goede staat

Gold plated streekbroche met bloedkoraal
Startpreis 60 EUR

Gold plated streekbroche met bloedkoraal. Ovaal gecontourneerde streekbroche versierd met filigrain en sterappliqueen. In het midden zit een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal. De broche is voorzien...

Breed vergulde armband
Startpreis 70 EUR

Breed vergulde armband met pennen voorzien van gecretst patroon met markiesvormen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. De armband is voorzien van een 18 crt vergulding. Lengte 19,5 c...

Zilver vergulde ring met zirconia's
Startpreis 40 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Royale ring in het midden voorzien van een draaibaar element met zirconia's met aan weerskanten een band bezet met zirconia's. Breedte ring 12 mm. ø 61. ...

Double slavenband
Startpreis 50 EUR

Double slavenband, plat model versierd met schroefjes motief. De armband heeft een scharnier. Breedte 5,5mm. ø 61x48mm. In goede staat.

Gouden ring met parel en kristal
Startpreis 150 EUR

Geelgouden slagring, 585/000, met parel en kristal. Massieve slagring met in het midden een cultive parel, ø 8 mm, met aan weerskanten een kristal rond gefacetteerd in een 4 poot chaton. Breedte ring ...

Zilveren ring met goud en amethist
Ergebnis: 120 EUR

Unieke zilveren ring, 925/000, met amethist en diverse gekleurde kleine edelstenen. Opengewerkte ring met een grote ovaal gefacetteerde amethist in een grillige vergulde rand versierd met kleine zetka...

Zeven sloten (925 gekeurd)
Startpreis 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met amethist, robijn, smaragd, saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 58 gram.

Lot double sieraden
Startpreis 45 EUR

Lot double sieraden ,met dasschuiven, manchetknopen, diverse hangers, oorhangers, horloge, loep en kompas.

Zeven sloten (925 gekeurd)
Ergebnis: 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 61 gram.

Geelgouden streekbroche
Ergebnis: 70 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, versierd met knopjes. In de vorm van een kroontjes, Lijkt gemaakt uit een deel van een sluiting. ca 2,6 gram. 40x12mm. In goede staat.

Zilveren plaatarmband
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren plaatarmband, 925/000, voorzien van geslepen gourmetschakels en een plaat, 40x6mm, voorzien van een karabijnsluiting. 23 cm. ca 40,4 gram. In goede staat.

Gouden ring met emaille
Startpreis 550 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met emaille. Ring met een bolle opengewerkte kop versierd met knoppen met groen en blauw emaille en verfraaid met een witgouden band bezet met 7 singlecut geslepen diamantjes...

Gouden armband met hartjes
Ergebnis: 70 EUR

Fijn geelgouden figaro-armband, 585/000, met 2 zirconia harthangertjes. lengte 19,5 cm. ca 2,2 gram. In goede staat

Gouden ring granaat en turkoois
Ergebnis: 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met turkoois en granaat. Ring met grote ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 14 turkooisstenen, diverse groottes, 2-4mm. grootte r...

Collier van parel en turkoois
Startpreis 180 EUR

Collier met grote zoetwaterparels, ø 13mm, en turkooiskralen, ø 11,5mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, ø12mm. 585/000. lengte 43 cm. ca 76,8 gram. In goede staat