Brolsma. 1909 - 1990. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henri Cassiers. 1858 - 1944. Amsterdams winters stadsgezicht. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Dorus Arts. 1901 - 1961. Boerderij met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Vroeg werk. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Heinrich Stolle, 1937. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In redelijk/goede staat.
Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Schaapsherder. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.
P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Stadsgezicht met markt en figuren. Verso Diez et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Romantische voorstelling. Barok. Gouache op papier. Afmeting: Ø 7 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Riviergezicht met dorp, boot en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J.T. Ham. Delftse vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Jongens portret. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram. P.v.d.H. Circa 1900. Rustend paard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 27 cm. In goede staat.
De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
Klein. Circa 1900. Koeien in zonnig landschap. Licht verfverlies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuws landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 56 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Stadsgezicht Amersfoort. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
G. Sluyter. 11-47. Hollandse School. Jongens portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram J.N. 1881. Ruiters in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 16 cm. In goede staat.