H. Endlich. Jan Knikker. 1889 - 1957. Dorpsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41cm. In goede staat.
Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Haagse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Anconé, 1976, Oldenzaal. Lezende dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram J.R. Circa 1920. Verso Jetze Reijenga. Riviergezicht op de Vecht met zeilboot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Holland. (1) Oud Poelgeest 1738. (2) Huis Oud Poelgeest. (3) Plan de la Haye Hendrik de Loth. (4) Delfshaven Klokhuis. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Twee werken. 20e Eeuw. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm./ H 60 x B 80 cm. In goede staat.
A. v.d. Heijden. 20e Eeuw. Stilleven met jonge poezen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.
H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
C. Briels. '93. Nummer 1/6. 1946. Kleurrijke figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse landkaart der stad Goes door Isaak Tirion, 1753. Afmeting: H 19 x B 39 cm. Gravure op papier. In goede staat.
B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.
Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.