Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

E.Laurent, Boeren iInterieur
Startpreis 60 EUR

E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten
Ergebnis: 150 EUR

Johannes Akkeringa. 1861 - 1942. Vissersvrouw aan het net boeten. Behoeft enige oppervlakte restauratie. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In redelijk goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

Zeldzame gravure
Ergebnis: 150 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Hollandse gravure. Handingekleurd. Trap des ouderdoms. Monogram D.V.L. 'Van de wieg tot aan 't graf legt den mensch dees loopbaan af'. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 31 x B...

Twee Hollandse gravures
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 350 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Stadsgezicht Parijs met figuren, terras en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

2x Evert Rabbers, Boer met lantaarn + Twentse boerin
Ergebnis: 200 EUR

Twee werken van Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met lantaarn + portret Twentse boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35,5 x B 25 cm. / H 35,5 x B 27,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse landkaart, Germania
Ergebnis: 90 EUR

17e Eeuwse landkaart 'Germania' door F. de Wit - Amsterdam. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerin schilt appel
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Boerin schilt appel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.

S. Wijnhoven, Winters riviergezicht
Ergebnis: 550 EUR

S. Wijnhoven. 1898 - 1969. Winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Caveto, Abstract
Ergebnis: 100 EUR

Caveto. J.J.M. Dohmen. 1923 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Art Deco. Landschap met badende vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 65,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1950. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Startpreis 200 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Duitse School, Landschap met kasteel en visser
Ergebnis: 110 EUR

Duitse School. Circa 1880. Landschap met kasteel en visser. In 17e eeuwse renaissance lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,5 x B 13,5 cm. In goede staat.

Luciën v.d. Pluym, Havengezicht
Startpreis 60 EUR

Luciën v.d. Pluym. 1916 - 1993. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Handingekleurde gravure
Ergebnis: 110 EUR

17e Eeuwse Hollandse gravure. Amsterdam 1663. Olfert Dapper. Nette aftekening van D'oude en nieuwe Roojingh der Stadt Amsterdam. Handingekleurd. Lichte vochtvlekken. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In rede...

H.J. van de Poel, Stilleven met appels
Ergebnis: 80 EUR

H.J. van de Poel. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

G. Voorwinde, Kade van Rotterdam
Startpreis 160 EUR

G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Naakte vrouw doet boete in de kerk
Ergebnis: 180 EUR

Ongesigneerd. Erotisch. 19e Eeuw. Naakte vrouw doet boete in de kerk. Sepia op papier. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startpreis 30 EUR

Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Startpreis 50 EUR

Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsgezicht met haven
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.

H. Endlich, (Jan Knikker), Dorpsgezicht met gracht
Ergebnis: 200 EUR

H. Endlich. Jan Knikker. 1889 - 1957. Dorpsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Ergebnis: 225 EUR

Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met schapen
Ergebnis: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Haagse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Ton Anconé, Lezende dame
Ergebnis: 100 EUR

Ton Anconé, 1976, Oldenzaal. Lezende dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Biggen in het gras
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram J.R. Riviergezicht op de Vecht
Ergebnis: 100 EUR

Monogram J.R. Circa 1920. Verso Jetze Reijenga. Riviergezicht op de Vecht met zeilboot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse gravures
Ergebnis: 90 EUR

Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Holland. (1) Oud Poelgeest 1738. (2) Huis Oud Poelgeest. (3) Plan de la Haye Hendrik de Loth. (4) Delfshaven Klokhuis. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

2x 20e Eeuw, Landschappen
Startpreis 80 EUR

Twee werken. 20e Eeuw. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm./ H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A. v.d. Heijden, Stilleven met jonge poezen
Startpreis 250 EUR

A. v.d. Heijden. 20e Eeuw. Stilleven met jonge poezen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

A. Joustra. Friese platbodems
Ergebnis: 190 EUR

A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.

H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant
Startpreis 240 EUR

H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

R. Bertrand?, Rotterdam plan C
Startpreis 50 EUR

R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg
Ergebnis: 70 EUR

G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

C. Briels, Figuratieve voorstelling
Startpreis 100 EUR

C. Briels. '93. Nummer 1/6. 1946. Kleurrijke figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten
Ergebnis: 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn
Startpreis 100 EUR

M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Isaak Tirion, Gravure stad Goes
Ergebnis: 35 EUR

18e Eeuwse landkaart der stad Goes door Isaak Tirion, 1753. Afmeting: H 19 x B 39 cm. Gravure op papier. In goede staat.

B. Jorin, Seringen
Startpreis 30 EUR

B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Winters bosgezicht
Ergebnis: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Bannenberg, Schaapsherder met schapen
Ergebnis: 150 EUR

Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.

B. Toscani, Abstracte collage
Ergebnis: 40 EUR

Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

B. Elshout, Kippen in stal
Startpreis 40 EUR

B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

Hugo Berten, Bloemstilleven
Startpreis 160 EUR

Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water
Startpreis 100 EUR

Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk
Startpreis 450 EUR

Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, de Peel
Ergebnis: 480 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Jan Kagie, Duingezicht Texel
Ergebnis: 60 EUR

Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Herman Bogman, Stadsgezicht
Ergebnis: 700 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Lucebert, Voorstelling met zes figuren
Ergebnis: 140 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.

Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis
Ergebnis: 120 EUR

Riekje Offerhaus. 1936 - . Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Eola Sutherland, Wintergezicht
Ergebnis: 70 EUR

Eola Sutherland, Canada. 1874 - 1967. Wintergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Landschap met herder en schapen
Ergebnis: 180 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A. Wouters, Stilleven
Startpreis 120 EUR

A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Ergebnis: 180 EUR

Antiek miniatuur dames portret. Monogram R.S. 19e Eeuw. Met bloemenkrans en bronzen lijst. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

W. de Zwart, Landschap
Ergebnis: 1.000 EUR

W. de Zwart. 1867 - 1957. Haagse School. Landschap. Paneel gescheurd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In redelijke staat.

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur
Startpreis 3.000 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.

A.H. Koningh, Landschap met figuren
Startpreis 700 EUR

A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken
Startpreis 150 EUR

E. From. Einar From. Noorwegen. 1872 - 1972. Bosgezicht met beek en rotsblokken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 80 cm. In goede staat.

Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen
Ergebnis: 400 EUR

Geesje Mesdag-van Calcar. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee vrouwen
Startpreis 350 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee vrouwen. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.

H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Startpreis 850 EUR

H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.

Ikoon, Moeder gods met kind Jezus
Ergebnis: 500 EUR

Ikoon. Moeder gods met kind Jezus en engelen. Hodegetria type (oudste type). Balkan. Circa einde 19e eeuw. Buitenrand opnieuw verguld. Afmeting: H 64 x B 47,5 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Schaapskooi
Ergebnis: 350 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Schaapskooi met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Russisch ikoon, Johannes de Doper
Ergebnis: 350 EUR

Russisch ikoon. Johannes de doper. Scenes uit zijn leven, onder andere; geboorte, opdracht, in de woestijn, onthoofding. Eerste helft 19e eeuw. Barst in paneel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 54...

Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij
Ergebnis: 375 EUR

Klaas Bernink 1983. 1913 - 1996. Besneeuwd landschap met boerderij. Epreuve 'd Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Frits Meijer, Hollands wintergezicht
Startpreis 250 EUR

Frits Meijer. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijs en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp, 1991. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht
Startpreis 350 EUR

Heinrich Stolle, 1937. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In redelijk/goede staat.

Bertha Valkenburg, Schaapsherder
Startpreis 200 EUR

Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Schaapsherder. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Stadsgezicht met markt en figuren. Verso Diez et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, Stadsgezicht Amersfoort
Ergebnis: 150 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Stadsgezicht Amersfoort. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

G. Sluyter, Portret van jongen
Startpreis 250 EUR

G. Sluyter. 11-47. Hollandse School. Jongens portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

M. Krabbe, Zomers landschap
Ergebnis: 120 EUR

M. Krabbe. 1941. Hollandse School. Zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Clement Boyer, Mediterraanse haven
Ergebnis: 70 EUR

Clement Boyer. Circa 1950. Franse School. Mediterraanse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot
Startpreis 80 EUR

G. Plateau. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuwse landkaart van Overijssel. 1869. P.H. Witkanp. Uitgave Henri Bogaerts + J. Smulders. Afmeting: H 49 x B 66 cm. In goede staat.

Antieke landkaart
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. 17e Eeuw. Door Janssonius, 1658. Ditio-Isulana. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startpreis 70 EUR

Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

J. Ouwersloot, Riviergezicht IJssel met koeien
Ergebnis: 110 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Riviergezicht IJssel met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 38 cm. In goede staat.

A.D. Pieters, Modern kunstwerk
Ergebnis: 90 EUR

A.D. Pieters. 1916 - 1979. Modern kunstwerk van meubelhout en acryl in lijst. Afmeting: H 52 x B 43 cm. In goede staat.

Russische feestdagen ikoon
Startpreis 500 EUR

Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis. Zestien grote feesten. Circa 1850. Vier evangelisten in de hoeken, drie eenheid bovenin. Afmeting: H 53,5 x 45 cm. Behoeft restauratie. In matige sta...

Piet de Haan, Stadsgezicht Deventer
Ergebnis: 50 EUR

Piet de Haan, 1985 Deventer. Stadsgezicht Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x 24 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Twentse watermolen
Startpreis 200 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstracte compositie
Ergebnis: 300 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.

Miniatuur portret
Startpreis 80 EUR

Gesigneerd. 20e Eeuw. Miniatuur dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap
Startpreis 350 EUR

D.J. van Haaren. 1878 - 1953. Twee pinken in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 24 cm. In goede staat.

Th. Selhorst, Portret wijsheer
Startpreis 100 EUR

Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.

Jomboir, Stilleven
Ergebnis: 160 EUR

Jomboir. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met glas, koper, tin etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 170 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

17e Eeuwse landkaart, Zutphania
Ergebnis: 45 EUR

17e Eeuwse handingekleurde landkaart 'Zutphania' door Nicolaas Visscher. Rand vochtvlekken + scheurtje in vouw. Afmeting: H 48 x B 57 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Biddende kinderen
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. Duitse School. Biddende kinderen op zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Drie figuren
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Drie figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.