Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. La Seigneurie. D. Over-ijssel. Door H. Jaillot, Paris. 1692. 17e Eeuw. Kleine beschadiging. Afmeting: H 58 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
Rie Bouters. 1902 - 1999. Ikoon voorstelling in pastelkleuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Jomboir. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met glas, koper, tin etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Elf lithografieën van Nikki Saint Phalle. 1930 - 2002. Limited edition uit boekje 1971. An unusual and very rare artist book titled 'My love where shall we make love'. Lithografieën op papier. Afmetin...
Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Johan Pietersen, 1927. 1893 - 1970. Riviergezicht met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.
Johannes Akkeringa. 1861 - 1942. Vissersvrouw aan het net boeten. Behoeft enige oppervlakte restauratie. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In redelijk goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Stilleven met makrelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. 17e Eeuw. Door Janssonius, 1658. Ditio-Isulana. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart. Over-ijssel. 17e Eeuw. Door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Gravure op papier. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Stadsgezicht Amersfoort. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.
F. Guardi. Venetiaans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Hollandse gravure. Handingekleurd. Trap des ouderdoms. Monogram D.V.L. 'Van de wieg tot aan 't graf legt den mensch dees loopbaan af'. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 31 x B...
Henk Schuring, 1962. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 51 x B 47 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.
Monogram J.N. 1881. Ruiters in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 16 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Portret Jezus Christus. 19e Eeuw. Bedoekt + restauraties. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In redelijke staat.
T.H. Wouterse. Circa 1900. Gezicht op Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse landkaart van Overijssel. 1869. P.H. Witkanp. Uitgave Henri Bogaerts + J. Smulders. Afmeting: H 49 x B 66 cm. In goede staat.
Wouter van Smorenburg. 1880 - 1918. Platbodem in de vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Jan van Rijsewijk. 1928 - 1987. Hollands landschap met koeien. Haagse School-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Lieuwe Gerstmijer. 1906 - . Gezicht op Kampen aan de IJssel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
R. Lorenz. Duitse School. 20e Eeuw. Poldergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Figuren in park. Op schilderspalet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Riekje Offerhaus. 1936 - . Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
M. Krabbe. 1941. Hollandse School. Zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. De Dinkel te Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twents interieur met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Riviergezicht met ophaalbrug. Lithografie op papier. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Riviergezicht IJssel met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Romantische voorstelling. Barok. Gouache op papier. Afmeting: Ø 7 cm. In goede staat.
Jan Martinus Vrolijk. 1845 - 1894. Studie koeienkop. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Rest signatuur. Circa 1870. Meisje met bloemen in landschap. Olieverf op paneel. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 11 cm. In redelijke staat.
J.A. van Kotter. Tweede helft 20e eeuw. Moederpoes met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Chinese kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse gravure. Amsterdam 1663. Olfert Dapper. Nette aftekening van D'oude en nieuwe Roojingh der Stadt Amsterdam. Handingekleurd. Lichte vochtvlekken. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In rede...
Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
Jopie Huisman, 1988. 1922 - 2000. Stilleven poppen. Gesigneerde lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.