Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

P. Renard, Strandgezicht
Startpreis 150 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Decour, Parijs
Startpreis 150 EUR

Decour. Circa 1950. Franse School. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Piet Flint, Stilleven
Startpreis 150 EUR

Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret
Startpreis 150 EUR

Veronica Avirvarei. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J. Plank, Figuur te paard
Startpreis 150 EUR

J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

G. Voorwinde, Kade van Rotterdam
Startpreis 160 EUR

G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht
Startpreis 160 EUR

Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Hugo Berten, Bloemstilleven
Startpreis 160 EUR

Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 170 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Startpreis 175 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Monogram P. v.d. H., Rustend paard
Startpreis 180 EUR

Monogram. P.v.d.H. Circa 1900. Rustend paard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 27 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht
Startpreis 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands winters grachtengezicht met figuren. Olieíverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Renard, Strandgezicht
Startpreis 180 EUR

Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus
Startpreis 200 EUR

Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Startpreis 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

Rob de Haan, Zeegezicht
Startpreis 200 EUR

Rob de Haan. 1993 - . Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

G. Hassens?, Haven van Zeebrugge
Startpreis 200 EUR

G. Hassens? Circa 1930. Haven van Zeebrugge met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.

Rest signatuur, Zeegezicht met figuren op schip
Startpreis 200 EUR

Rest signatuur. 19e Eeuw. Hollandse School. Zeegezicht met figuren op schip en windmolen. Oudere restauratie. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Ongesigneerd?, Winter + zomergezicht
Startpreis 200 EUR

Twee maal ongesigneerd? Twee grote vroeg 19e eeuwse romantische aquarellen. Winter + zomergezicht met figuren. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.

W. Molin, Landschap met koeien
Startpreis 200 EUR

W. Molin. 1895 - 1959. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Theo van Oorschot, Landschap met boerderij
Startpreis 200 EUR

Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Landschap met boerderij, boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Meisje met pop
Startpreis 200 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Meisje met pop. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x 24 cm. In goede staat.

Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel
Startpreis 200 EUR

Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Bertha Valkenburg, Schaapsherder
Startpreis 200 EUR

Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Schaapsherder. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jongens portret
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Jongens portret. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 24 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, 't Kolkje Amsterdam
Startpreis 200 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A.J. van Eck, Spoorwegbrug Rotterdam
Startpreis 200 EUR

A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Twentse watermolen
Startpreis 200 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H. van Gessel, Boerderij bij rivier
Startpreis 200 EUR

H. van Gessel. Circa 1930. Boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 46 cm. In goede staat.

2x de Groot, Surrealistische landschappen
Startpreis 200 EUR

Twee werken van de Groot. Airbrush schilderijen. Surrealistische landschappen. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Startpreis 200 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstracte compositie
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. Kubistisch abstracte compositie. 60-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Monogram W.A.K, Hollands landschap
Startpreis 220 EUR

Monogram W.A.K. Mogelijk W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands landschap met ophaalbrug en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 19,5 cm. In goede staat.

H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant
Startpreis 240 EUR

H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Vrouw met kind bij lantaarn in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 23 cm. In goede staat.

Frits Meijer, Hollands wintergezicht
Startpreis 250 EUR

Frits Meijer. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijs en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

J.T. Ham, Bloemstilleven
Startpreis 250 EUR

J.T. Ham. Delftse vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 30 cm. In goede staat.

G. Sluyter, Portret van jongen
Startpreis 250 EUR

G. Sluyter. 11-47. Hollandse School. Jongens portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Louis Armstrong
Startpreis 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Louis Armstrong. Nr. 48/200. Handingekleurd. Ets op papier. Afmeting: H 67 x B 79 cm. In goede staat.

H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin
Startpreis 250 EUR

Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

A. v.d. Heijden, Stilleven met jonge poezen
Startpreis 250 EUR

A. v.d. Heijden. 20e Eeuw. Stilleven met jonge poezen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter
Startpreis 275 EUR

Maurits Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Huilende vrouw
Startpreis 280 EUR

Roy Lichtenstein. Huilende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Sam Schellink, Drie lijsters in boom
Startpreis 300 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.

W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren
Startpreis 300 EUR

W.F. Springer. Hollandse School. 19e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

Keith Haring, Couple in black, red and green
Startpreis 300 EUR

Keith Haring. Reproductie. Untitled 1982. Couple in black, red and green. Keith Haring Foundation. Licencie Artestar New York 61/105. Lithografie op papier. Afmeting: H 69 x B 70 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, H. Simon Petrus
Startpreis 300 EUR

Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen
Startpreis 300 EUR

Russisch ikoon met drie vrouwelijke heiligen. Midden Maria van Egypte, rechts en links twee andere vrouwelijke heiligen. 19e Eeuw. Achtergronden gerestaureerd. Afmeting: H 31,5 x B 27 cm. In goede sta...

Monogram N.B. Boerderij met hooimijten en koeien
Startpreis 300 EUR

Monogram N.B. 1935. Hollandse School. Boerderij met hooimijten en koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J. Martin, Italiaans landschap
Startpreis 300 EUR

J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Stadsgezicht met markt en figuren. Verso Diez et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Paul Schouten, Landschap met koeien
Startpreis 300 EUR

Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1950. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met vee, herder en ruïne
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee, herder en ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Vier vrouwen
Startpreis 320 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee vrouwen
Startpreis 350 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee vrouwen. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.

Fred Arends, Hollandse ijspret
Startpreis 350 EUR

Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 350 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.

H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht
Startpreis 350 EUR

Heinrich Stolle, 1937. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In redelijk/goede staat.

J.W. van Trirum, Stilleven met poezen
Startpreis 350 EUR

J.W. van Trirum. Stilleven met poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.

F.G. Purxis, Chinese jonk op zee
Startpreis 350 EUR

F.G. Purxis. '27. Chinese jonk op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x H 35,5 cm. In goede staat.

F. Lebret, Schaapsherderin met schapen
Startpreis 350 EUR

F. Lebret. 1820 - 1909. Schaapsherderin met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen
Startpreis 350 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

D.J. van Haaren, Twee pinken in landschap
Startpreis 350 EUR

D.J. van Haaren. 1878 - 1953. Twee pinken in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 24 cm. In goede staat.

Keith Haring, Andy Mouse 1986
Startpreis 360 EUR

Keith Haring. Andy Mouse 1986. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Portret Mao
Startpreis 360 EUR

Andy Warhol. Portret Mao. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startpreis 360 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Twee naakte dames
Startpreis 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel
Startpreis 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 29/199. Met watermerk Arches France. Naakte vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.

Anna Maria Stork Kruijff, Moederpoes met kittens
Startpreis 400 EUR

Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.

Paar Russische ikonen
Startpreis 400 EUR

Paar Russische ikonen. Johannes en Gregorius bisschoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Startpreis 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.

H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht
Startpreis 400 EUR

Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., 19e Eeuws landschap met herder en vee
Startpreis 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuws landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 56 cm. In goede staat.

A. Gignac. Zeegezicht
Startpreis 400 EUR

A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Christus
Startpreis 400 EUR

Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.

Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking
Startpreis 400 EUR

Graef de Vence. 18e Eeuw. Kopie naar A. Brouwer 1634. De verzoeking van heilige Antonius. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In redelijke staat.

Gerard Krol, Twents landschap
Startpreis 450 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Opstanding
Startpreis 450 EUR

Russisch ikoon. Anastasis, opstanding en nederdaling ter helle. Eerste helft 19e eeuw. In originele staat. Afmeting: H 44 x B 40 cm. In goede staat.

A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk
Startpreis 450 EUR

Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startpreis 450 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Jan Gierveld, Haven Almelo
Startpreis 500 EUR

Jan Gierveld. 1935 - 2005. Haven Almelo. Verso etiket etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 159 cm. In goede staat.

Lindström, Vrouw met hond
Startpreis 500 EUR

Lindström Bengt. 1925 - 2008. Lithografie. Nr. 42/110. Vrouw met hoed. Litho op papier. Afmeting: H 82 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Startpreis 500 EUR

Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

J. van Rossum, Lezense vrouw
Startpreis 500 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 49 x B 22 cm. In goede staat.

Russische feestdagen ikoon
Startpreis 500 EUR

Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis. Zestien grote feesten. Circa 1850. Vier evangelisten in de hoeken, drie eenheid bovenin. Afmeting: H 53,5 x 45 cm. Behoeft restauratie. In matige sta...

Russische feestdagen ikoon
Startpreis 550 EUR

Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis (opstanding), daarom heen zestien grote geesten. Circa 1850. Fijne chrysografie (plooibehandeling). Afmeting: H 53 x B 44 cm. In goede originele staat...

Russisch ikoon, Aartvader Jacob
Startpreis 600 EUR

Russisch ikoon. Aartsvader Jacob. Iconostase-paneel. Meerdere oudere restauraties. Circa 1800. Afmeting: H 140 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.

Carl Deiker, Korhoenders
Startpreis 600 EUR

Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.

M. Sander? Berglandschap met bergmeer
Startpreis 650 EUR

M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.

Willem Heijtman, Strandgezicht
Startpreis 650 EUR

Willem Heijtman. 1950 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.H. Koningh, Landschap met figuren
Startpreis 700 EUR

A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Maria met kind
Startpreis 750 EUR

Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.