Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. Minimale chip. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + zes tekens bodemmerk. En twee 18e eeuwse Imari kommen, beiden randschade. Afmeting: Ø 9- 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen, enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose tafellamp met figuren decor + bronzen armaturen. Vaas omgebouwd naar tafellamp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen antieke miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschap/pagode decor eind 20e. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,2 cm. In goede staat.
Chinees jade snijstuk in de vorm van een paard. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen wapenschotel met goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Familie Rose dekselkom met draak/paradijsvogel decor + zes tekens bodemmerk. (2) Familie Rose water of inktpot met figuren decor. Haarlijn + chips. Afmeting: 8 - 11,5...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Elf delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Onder andere; Kastkommen, borden. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor + houten console. Afmeting: H 60 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese terracotta gepolichromeerde figuren in schaduwboxen. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; (1) Celadon schaal + bodemmerk. (2) Bolvaas met blauwe bodemring. (3) Celadon vaas met fabelfiguur. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung theepot met rondom haven decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 14 x 22 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Divers. Haarlijnen of chip. Afmeting: 8 - Ø 8,5 cm. In redelijke staat.
Lot 19e eeuwse Chinese kop en schotels. Zeven koppen + zes schotels. Floraal decor + karakter tekens. Afmeting: 4 - Ø 9 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, Queng Lung. Chips en of haarlijn. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijke staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen pattipannen. Divers. Imari, Queng Lung, Kantonees, Familie Rose. Afmeting: 9,5 - 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen. Figuren in tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lamp, gemaakt van een 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Ingekort. Met salamander/ranken decor. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met pauw decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees antiek porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met bodemmerk, twee gemberpotten met figuren/floraal decor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Japanse houtsnede met geisha. Toyo Kuni III. 1786 - 1864. Enkele vouwen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.
Drie delen Japans. 1x bronzen cloisonné vaas met karaktertekens, 19e eeuw. 2x Gesigneerde gietijzeren kannen. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen perzik-kommen met vleermuis decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten plaquette met benen figuren. Lakwerk. Met signatuur. Afmeting: 45,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...
Antieke Chinese bronzen censer met figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.