Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese-Kantonese lampenvoet
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuur/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 29 - 46 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 29 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Minimale chip/haarlijn. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas/drakenvaas. Met salamander oren en bodemmerk. Afmeting:42 x 31 x 17 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur pijpvaas, H 16,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met Sang de boeuf rood glazuur. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese draken kom Ø 16 cm.
Ergebnis: 275 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen draken kom met bodemmerk. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinees tafel/kamer scherm
Startpreis 1.500 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Acht-kantige Chinees porseleinen celadon vaas met oren. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met draken decor en bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25 cm.
Startpreis 150 EUR

Oude Chinees porseleinen diepe schotel met feniks decor + bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees kaststel
Startpreis 250 EUR

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 23 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal decor + Amerikaanse driemasters. Afmeting: H 8,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen
Startpreis 200 EUR

Twee Chinees porseleinen schalen met feniks decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Ergebnis: 120 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/figuren decor + bodemmerk. Bestaande uit: Vijf koppen, waarvan twee koppen haarlijn, drie koppen goed. En drie schotels, waarvan één schot...

Chinese dekselpot
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Startpreis 50 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuur in landschap decor. Rood/goud. Twee goed. Twee met chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees Kanton
Startpreis 60 EUR

Twee delen Chinees Kantonees porselein. (1) grote kom, floraal/goud decor. (2) grote schotel, figuur/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 37 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...

Drie antieke Chinese kommen
Startpreis 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.

Twee Chinese Familie Verte vazen, H 45 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Chinese of Japanse schotel Ø 29,5 cm.
Startpreis 150 EUR

17e Eeuwse Chinees of Japans porseleinen schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 43 cm.
Startpreis 360 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Japanse kop en schotels
Ergebnis: 40 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...

Chinese flambé vaas, H 30 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur, Ming?
Startpreis 1.500 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur op lotusbloem. Ming?Afmeting: 22 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.

Chinese maanvaas als petroleumlamp
Ergebnis: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas als petroleumlamp. Met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese theepot in perzikvorm
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen theepot in perzik-vorm. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Chinese vierkantige vaas, H 28 cm.
Startpreis 600 EUR

Vierkantige Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 45 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese boeddha, H 21 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Chinees porseleinen boeddha met zotjes. Lichtblauw glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinees kopje
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen kop met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,8 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas als lampenvoet
Startpreis 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas als lampenvoet. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.
Startpreis 900 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom met ranken decor. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Startpreis 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met draak/paradijsvogel decor. Groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 900 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 25 cm.
Startpreis 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met tuin decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese vazen
Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met floraal decor + karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma boeddha + hocker
Startpreis 150 EUR

Japanse Satsuma porseleinen boeddha + hocker met marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Ergebnis: 80 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Theepot + vijf schotels, circa 1900, goed. En één kom met peterselie decor, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In matig/goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 12,5 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Startpreis 80 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Startpreis 280 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in vruchtenboom/vlinders. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Queng Lung schaal
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote Chinese groene porseleinen vaas met bamboe/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee Chinese gouaches op zijde
Ergebnis: 90 EUR

Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam floraal, perkament en bloemvaas decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese Imari schotels
Startpreis 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 12,5 cm.
Startpreis 160 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese spekstenen hanen
Ergebnis: 350 EUR

Twee grote Chinese spekstenen hanen op houtgestoken consoles. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 - 35 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas H 36 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rood/blauw floraal decor. Waterlelie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Startpreis 80 EUR

Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...

Grote Chinese schotel Ø 41 cm.
Startpreis 150 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met landschap/bloemvazen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.

Chinese bronzen Quan Yin
Ergebnis: 100 EUR

Chinese bronzen Quan Yin. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Drie Chinese kommen
Startpreis 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Eén chip + één haarlijn. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 42 cm.
Startpreis 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/vleermuizen decor. Randglazuur schade. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Grote 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir gemberpot met floraal goud decor bodem barst. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinese, octagonale vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startpreis 120 EUR

18e Eeuws Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 120 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met losse ringen. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen theebus met blauw glazuur en kostbaarheden decor. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 13 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 21,2 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met peterselie/landschap decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 10 x Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Japanse borden
Ergebnis: 80 EUR

Drie antieke Japanse borden. 18e Eeuw. Twee met draken decor, goed. Eén met tuin decor, gelijmd. Afmeting: Ø 15,8 - Ø 19,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 12,6 cm
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese cups op voet Ø 7,8 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met rood vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met aardbeien/bamboe decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen deksel
Ergebnis: 225 EUR

Groot Chinees porseleinen deksel met landschap decor. Bodemrand Ø 19 cm. Rand gerestaureerd. 19e Eeuw. In redelijke staat.

16e -17e Eeuwse Wanli kom Ø 21,6 cm.
Startpreis 1.000 EUR

16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met fabeldier/paarden/floraal decor. Afmeting: H 10,3 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

Chinese Imari schenkkan
Ergebnis: 125 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel + handgreep gerestaureerd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Startpreis 60 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Zes schotels + vier koppen. Diverse delen beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.

Japans/Chinees dienblad
Ergebnis: 200 EUR

Groot Japans of Chinees houten dienblad met parelmoer-inleg. Floraal, vogels, pagodes, zeegezicht decor. Afmeting: 46 x 72 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met oranje/rode draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 30 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Ergebnis: 90 EUR

Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Knobbelvaas met zotjes decor. (2) Gemberpot met zotjes in landschap decor. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet
Startpreis 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Blauw glazuur. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese vazen
Startpreis 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 70 cm.
Startpreis 800 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen dekselvaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 70 x Ø 38 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porslein (5x)
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...

Grote penselenpot Ø 20 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in tuin decor + tekst. Republiek stijl. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.