19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose lampenvoet met figuur/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 29 - 46 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Minimale chip/haarlijn. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas/drakenvaas. Met salamander oren en bodemmerk. Afmeting:42 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met Sang de boeuf rood glazuur. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen draken kom met bodemmerk. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...
Acht-kantige Chinees porseleinen celadon vaas met oren. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met draken decor en bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen diepe schotel met feniks decor + bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal decor + Amerikaanse driemasters. Afmeting: H 8,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schalen met feniks decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/figuren decor + bodemmerk. Bestaande uit: Vijf koppen, waarvan twee koppen haarlijn, drie koppen goed. En drie schotels, waarvan één schot...
Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuur in landschap decor. Rood/goud. Twee goed. Twee met chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees Kantonees porselein. (1) grote kom, floraal/goud decor. (2) grote schotel, figuur/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees of Japans porseleinen schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...
Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur op lotusbloem. Ming?Afmeting: 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas als petroleumlamp. Met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theepot in perzik-vorm. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Vierkantige Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha met zotjes. Lichtblauw glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas als lampenvoet. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen kom met ranken decor. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met draak/paradijsvogel decor. Groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met tuin decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met floraal decor + karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma porseleinen boeddha + hocker met marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Theepot + vijf schotels, circa 1900, goed. En één kom met peterselie decor, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In matig/goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in vruchtenboom/vlinders. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinese groene porseleinen vaas met bamboe/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam floraal, perkament en bloemvaas decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese spekstenen hanen op houtgestoken consoles. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 - 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood/blauw floraal decor. Waterlelie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Grote Chinees porseleinen schotel met landschap/bloemvazen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Quan Yin. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Eén chip + één haarlijn. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/vleermuizen decor. Randglazuur schade. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir gemberpot met floraal goud decor bodem barst. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinese, octagonale vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met losse ringen. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met blauw glazuur en kostbaarheden decor. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met peterselie/landschap decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 10 x Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Japanse borden. 18e Eeuw. Twee met draken decor, goed. Eén met tuin decor, gelijmd. Afmeting: Ø 15,8 - Ø 19,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met rood vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met aardbeien/bamboe decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen deksel met landschap decor. Bodemrand Ø 19 cm. Rand gerestaureerd. 19e Eeuw. In redelijke staat.
16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met fabeldier/paarden/floraal decor. Afmeting: H 10,3 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel + handgreep gerestaureerd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Zes schotels + vier koppen. Diverse delen beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Groot Japans of Chinees houten dienblad met parelmoer-inleg. Floraal, vogels, pagodes, zeegezicht decor. Afmeting: 46 x 72 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met oranje/rode draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Knobbelvaas met zotjes decor. (2) Gemberpot met zotjes in landschap decor. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Blauw glazuur. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen dekselvaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 70 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in tuin decor + tekst. Republiek stijl. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.