Twee handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met landschap/pagode decor eind 20e. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen antieke miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose tafellamp met figuren decor + bronzen armaturen. Vaas omgebouwd naar tafellamp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen, enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...
Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + zes tekens bodemmerk. En twee 18e eeuwse Imari kommen, beiden randschade. Afmeting: Ø 9- 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. Minimale chip. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kop + schotels. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; drie delen Familie Rose capucijne kopjes met floraal decor. Twee Nanking Cargo schotels met floraal/vogel decor, één haarlijn. Drie schotels...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselkom met onderschotel. Familie Rose. Floraal. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met losse voet, rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap decor in coulissen. Enkele minimale schilfers. Afmeting: 4,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden goed, rest haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) 17e Eeuwse Wanli vaas, beschadigd. (2) 18e Eeuwse Kang Xi vaas met lange Lijs decor, één oor mist. Afmeting: H 15 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: Vier grote bamboe penselenvazen met figuren in landschap decor. En één Kantonese vaas. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met perzikboom/ranken decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 22 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Capucijne, Amsterdams Bont, Imari. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein (17x). 18e - 19e Eeuw. Allemaal haarlijn en/of beschadigd. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In matig/redelijke staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druiven decor. Eén vaas haarscheur. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot op vergulde bronzen voet. Figuren in landschap decor. Afmeting: H 32 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figuur in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvaas/goud decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Drie delen 17e - 18e eeuws Kang Xi porselein. (1) Zoutnap, beschadigd. (2) Kleine schotel, figuren decor, haarlijn + chip. (3) Schotel, tuin decor, haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Octagonaal. Floraal + wierookbrander decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijftien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Bestaande uit: Elf kopjes en vier schotels. Onder andere; Kang Xi, krab en baars. Bodemmerken. Enkele delen haarlijn + chip. Afmeting: 5,5 - 1...
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 10 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels in tuin decor. 18e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; Imari, Samson, Familie Rose. Twee schotels beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord in bloemvorm. Met figuren in tuin/floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars/blauw glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.