Twee antieke Engelse Staffordshire honden met goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Kapitale driedelige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm. ...
Antiek porseleinen schilderij. Handgeschilderd. Italië, Fireze. Circa 1900. Deels geretoucheerd. Afmeting: H 33 x B 15 cm. In redelijke staat.
Art Deco porseleinen rookverdrijver. Pierrot met vrouw. Electrisch mist. Ongemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Groot keramieken figuur. Meisje met bloemen en kruik. Wit craquelé glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Villeroy & Boch kaststel. Floraal/landschap decor. Circa 1900. Deksel gelijmd. Afmeting: H 23 - 36 cm. In redelijke staat.
Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen serviesgoed. Onder andere: Meissen, KPM et cetera. Tien delen. Drie delen haarlijn of chip. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Drie antieke mangaan tulp tegels. Holland. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke keramieken borden. Circa 1900. Bestaande uit: drie Petrus Regout borden + twee Villeroy & Boch borden. Afmeting: Ø 26 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Sitzendorf porseleinen figurengroep met zes figuren. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Herend porselein. Schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Delftse Fayence polychome knobbelvaas. Met bodemmerk 'de Klaauw'. Tuin decor. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Delftse of Hanau Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 5 x Ø 26,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Hollandse polychrome Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal. Floraal/tropische vogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Duits porseleinen kaketoe. Rookverdrijver. Merkteken verwijderd vanwege gaatjes voor verlichting. Circa 1930. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote porseleinen langwerpige dekseldoos met tropisch decor en bronzen neushoorn. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Vier delen beschilderd porselein met brons. 21e Eeuw. Paarden decor. Bestaande uit: twee schalen, dekseldoos en een theebus. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Drie antieke Makkumer borden. Tichelaar. Met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 - Ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met floraal decor. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke 14-delige porseleinen keukenset. Circa 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse kastkommen. Societé Ceramique Maastricht. Decor Canton. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence cartel wandklok. Rococo-stijl. Gemerkt V.D. Floraal/landschap decor. Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen roofvogel. Circa 1920. Altenburg Saxony. Nr. 2422 M.P. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...
Vijf delen antiek Duits Zwiebelmuster Stadt Meissen porselein. Circa 1930. Bestaande uit: vier schalen + sauciere. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse Amstel porseleinen schalen met floraal en goud decor. Beide schalen chip. Afmeting: Ø 24,5 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
Zes zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse porseleinen M.O.L. borden met floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: Ø 25 cm. In matig/redelijke staat.
Zes zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse porseleinen M.O.L. borden met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.
Vijf delen Delfts-blauw aardewerk. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Herend keramieken dekselschaal met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 21 x 33 x 21 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Franse porseleinen pronkvaas met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude/antieke keramieken (scherts) theekannen in kattenvorm. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Divers. Chip mogelijk. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen parfumfles met afbeelding van bloemenmeisje. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Grote Franse Sevres-stijl porseleinen dekselcoupe met bronzen monturen. Met figuren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Shiwan Ware figuur. Geisha met bloemen op rotsblok. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Schierholz/Plaue. Circa 1900. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen plaquette. Tweede helft 20e eeuw. Johann Gregorius Höroldts 1726. Afmeting: H 18,3 x B 13 cm. In goede staat.
Vijf delen Herend porselein. Divers. 20e Eeuw. Bestaande uit: asbak + vier potten. Floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijke/goede staat.