Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kopergeslagen bloempot op piedestal, 1900
Startpreis 50 EUR

Kopergeslagen bloempot op piedestal. Floraal. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 28 cm.
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Chinese messing bloempot met landschap/coulissen decor + olifantenkoppen. Afmeting: H 25 x Ø 28 cm. In goede staat.

Bronzen bureau kalender
Startpreis 200 EUR

Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Gietijzeren wandplaquette
Startpreis 60 EUR

Gietijzeren wandversiering. Wild brengt jager ter graf. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 22 x 2 cm. In goede staat.

10x Deutsche Aero Club vluchtboeken
Startpreis 100 EUR

Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.

Twee antiquarische boeken
Startpreis 150 EUR

Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...

Twee antiquarische boeken
Startpreis 140 EUR

Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...

Antiquarisch oud + nieuw testament
Startpreis 40 EUR

Antiquarisch oud + nieuw testament uit 1968, herdruk. Met kopergravures naar Pieter Mortier Amsterdam. Afmeting: 9 x 27 x 25 cm. In goede staat.

Antiquarische map, Astronomie Populaire
Startpreis 200 EUR

Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...

Gouden 100 Dollar munt
Startpreis 500 EUR

Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 22 Karaat. Met certificaat. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,2 gram. In goede staat.

Ivoren faun met horloge
Startpreis 2.500 EUR

Bijzondere faun, gesneden uit ivoor met scharnierend deel. Aan de binnenzijde is de faun voorzien van een zilveren versierde rand met horloge, gemerkt Lepine Caris. Het geheel is geplaatst op een acht...

Franse boulle dekseldoos
Startpreis 225 EUR

19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.

Twee antieke balansweegschalen, 1900
Startpreis 50 EUR

Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Goudweegschaal in originele cassette
Startpreis 50 EUR

Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.

Twee kaarskandelaren
Startpreis 380 EUR

Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met putti. Midden 19e eeuw. Eén applicatie mist. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Franse stickbarometer
Startpreis 160 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Wandkandelaar
Startpreis 70 EUR

19e Eeuwse wandkandelaar op rood keramieken schotel. Messing met compositie metaal. Historisme. Circa 1870. Afmeting: Ø 33 x 11 cm. In goede staat.

Twee antieke spiegels
Startpreis 80 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken spiegels met latere polychromie. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.

Lot diversen
Ergebnis: 40 EUR

Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; Meissen snijplank, camera, antiek glas, tegels, meetlint, parfumflessen. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Twee delen Jugendstil, 1900
Startpreis 50 EUR

Twee delen antiek Jugendstil. Circa 1900. (1) Messing koekjestrommel met glazen houder. (2) Vernikkelde schaal met vrouwenhoofd/waterlelie decor. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

Twee bronzen boekensteunen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Miniatuur portretje Ø 6,5 cm.
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuws miniatuur portret met messing lijst. Dames portret. Gesigneerd M. Labory. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 9 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Vijf oude + antieke (portret)lijsten
Ergebnis: 80 EUR

Vijf oude + antieke ovale lijsten. Messing, hout en verguld. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 11,7 - 17 cm. In goede staat.

Art Deco servies
Startpreis 50 EUR

Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Schwarzwalder tafelstuk
Ergebnis: 200 EUR

Antiek Schwarzwalder houtgesneden tafelstuk met kopergeslagen schaal en benen geweren. Gemaakt voor de Nederlandse markt. 1898 -1923 Oranje en Nederland Hou en Trouw. Afmeting: In goede staat.

Taragot blaasinstrument
Ergebnis: 375 EUR

70-er Jaren Taragot blaasinstrument met certificaat in drie-delige cassette. Afmeting: 47 x 11 x 18 cm. In goede staat.

Philips luidspreker
Ergebnis: 80 EUR

Philips luidspreker. Bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.

Klarinet
Startpreis 70 EUR

Amerikaanse Bundy klarinet in cassette. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Oude Bundy USA saxofoon + koffer
Startpreis 120 EUR

Oude saxofoon + koffer. Plated + verguld. Bundy, USA. Mondstuk mist. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Antieke globe, 1930
Ergebnis: 80 EUR

Antieke globe op hardhouten voet. Circa 1930. S.V.H. Staatkundige globe. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Twee delen koperwerk
Startpreis 60 EUR

Twee delen 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit; Grote appelketel, 26 x Ø 27 cm. En een tweekleurige doofpot, 39 x Ø 28 cm. In goede staat.

Eiken kolenkit, 1880
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten kolenkit. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 46 x 53 x 38 cm. In goede staat.

Antieke haardset + kolenkit
Ergebnis: 60 EUR

Antieke messing haardset met kolenkit. Vierdelig. Afmeting: 52 - 68 cm. In goede staat.

Antieke haardset + kolenkit
Startpreis 60 EUR

Antieke messing haardset met kolenkit. Geëmailleerd. Afmeting: 45 - 67 cm. In goede staat.

Bronzen zuigkruik
Startpreis 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse bronzen zuigkruik. Afmeting: 9 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Twee oude Chinese censers
Startpreis 80 EUR

Twee oude Chinese censers met bodemmerk. Foo-hond + feninks decor. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Gestoken blaasbalg
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.

Antieke lederen koffer, 1930
Startpreis 50 EUR

Antieke lederen koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke kijkers
Startpreis 50 EUR

Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee pijphouders + pijpen
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Hollandse pijphouders met aardewerken tabakspijpen. Noten + iepenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.

2x Koperen samovaar
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Drie delen religieus antiek
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen religieus antiek. (1) Onyx + cloisonné. (2) Kristal. (3) Mahonie met intarsia + plated + messing. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald Portre Montre, 1880
Ergebnis: 60 EUR

Zeldzame fijngestoken antieke Schwarzwalder portre montre met eikenblad motief. Circa 1880. Afmeting: 14 x 21 x 11,5 cm. In goede staat.

Lot met kristalpegels voor kroonluchters
Startpreis 50 EUR

Lot van drie dozen met antieke kristalglazen pegels voor kroonluchters. Afmeting: L 14 cm. In goede staat.

4x Boeddha tuinbeelden
Startpreis 40 EUR

Vier oude boeddha (tuin)beelden van beton. Eind 20e eeuw. Afmeting: 38 - 24 cm. hoog. In goede staat.

2 Sloten, 18e eeuw
Startpreis 50 EUR

Twee 18e eeuwse smeedijzeren sloten, waarvan één met sleutel. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

Antieke WMF bokaal, 1900
Startpreis 120 EUR

Antiek Duitse W.M.F. messing bokaal. Wanderpreis, met namen etc. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Wanddecoratie (zijde handwerk)
Startpreis 60 EUR

Vroeg 19e eeuws op zijde gestikt landschap. In mahoniehouten lijst. Gesigneerd P. Fokke. Vochtvlekken. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijke staat.

Antieke koekplank
Startpreis 80 EUR

Antieke houten dubbelzijdige koekplank met William & Mary. Afmeting: 39,5 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette op basement
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse bronzen empire plaquette met strijdwagen. Op mahonie paneel. Afmeting: H 16 x B 26 cm. In goede staat.

Drie R.K. vaandels, 1880
Ergebnis: 130 EUR

Drie antieke rooms katholieke vaandels van zijde met goudbrokaat en religieuze voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 80 - 90 cm. In goede staat.

Antieke Japanse tafelschaal
Startpreis 60 EUR

Grote antieke Japans porseleinen tafelschaal met messing voet. Huwelijk. Afmeting: H 52 x Ø 45 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1880
Startpreis 180 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Vier antieke dien/onderzet bladen
Ergebnis: 70 EUR

Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.

Lot divers (3x)
Startpreis 60 EUR

Drie delen Hindelopen? Bestaande uit: beschilderde kammenbak, borstel set en lepelrek. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Twee messing wandlampen
Startpreis 60 EUR

Twee oude/antieke messing wandlampen. 20e Eeuw. 1910 + 1960. Afmeting: 33 - 42 cm. In goede staat.

Bronzen tazza
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse bronzen tazza met figuren voorstelling en marmeren basement. Deukje bij rand. Afmeting:H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.

Hollandse merklap, anno 1807
Startpreis 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse merklap/letterlap. Anno 1807. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.

Twee albasten reliëf objecten
Startpreis 80 EUR

Twee oude/antieke albasten reliëfs. 19e + 20e Eeuw. Figuren in landschap. Eén haarscheur. Afmeting: H 10 x B 9 cm. / H 8 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek kruideniers theeblik, 1910
Startpreis 60 EUR

Antiek Sumatra Java kruideniers theeblik. GroschTee. Circa 1910. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.

Twee snijwerk kronen (voor kasten)
Startpreis 80 EUR

Twee 19e eeuwse snijwerk kronen voor kasten. Afmeting: 52 - 92 cm. In goede staat.

Lot Russisch (3x)
Startpreis 50 EUR

Drie delen Russisch. 20e Eeuw. (1) Spaanhouten dekseldoos St. Petersburg 1703. (2) Vergulde zilveren lepel. (3) Zoutpot met floraal emaille. Circa 1910. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Grote ovaal-vormige kroonluchter
Ergebnis: 150 EUR

Zeer grote kroonluchter met messing en prismenglas. Ovaalvormig. Afmeting: 70 x 40 x 95 cm. In goede staat.

Duitse bierpul
Startpreis 300 EUR

Zeer grote kapitale Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel. Circa 1880. Historisme. Landschap met paard en trompet blazende ruiter. Genummerd. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1900
Startpreis 140 EUR

Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kindermangel
Startpreis 70 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kinder wasmangel. Circa 1900. Afmeting: 28 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Antiek gewichten blok
Startpreis 30 EUR

Antiek gewichtenblok met bronzen gewichten van 50 gram tot 1 kilo. Afmeting: 9 x 20 x 6,5 cm. In goede staat.

Lot tin (6x)
Startpreis 60 EUR

Zes delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Diecast
Startpreis 30 EUR

Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.

Set tafellampen met kap
Startpreis 75 EUR

Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.

Palissander dekseldoos
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.

Dekseldoos met reisneccesaire
Startpreis 140 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecesaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Vier oude Parker pennen
Ergebnis: 60 EUR

Vier oude Parker pennen met doublé. Parker Sonnet. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Spaanse Yamaha gitaar
Startpreis 100 EUR

Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Spaanse gitaar
Startpreis 100 EUR

Oude Spaanse gitaar. Ritmo Cadete Spain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Lot krukgewichten (7x)
Startpreis 70 EUR

Set van zeven Engelse messing krukgewichten. In goede staat.

Antieke weegschaal + gewichten
Startpreis 50 EUR

Antieke gietijzeren weegschaal met marmer + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 17 x 50 x 20 cm. In goede staat.

5-Lichts hanglamp
Startpreis 20 EUR

Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke kroonluchter
Ergebnis: 60 EUR

Antieke zes-lichts bronzen barok kaarsenkroonluchter. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 47 x Ø 42 cm. In goede staat.

Vier wandlampen
Startpreis 50 EUR

Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.

Twee tabaksdozen
Ergebnis: 40 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse tabaksdozen. 1x Messing met landschap. 1x Blik, met beschildering. Afmeting: 12 - 16,5 cm. In goede staat.

Antieke Hoorn des Overvloeds
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Hoorn des Overvloeds met plated monturen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Franse tafellamp op console, H 58 cm.
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse Frans porseleinen tafellamp op vergulde houtgestoken console. Handbeschilderd/floraal. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen klankschaal op sokkel
Startpreis 50 EUR

Zware bronzen Tibetaanse klankschaal met vergulding. Draak decor. Geplaats op houten console. Afmeting: H 4 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur
Startpreis 100 EUR

Grote Chinese jade of nefriet sculptuur. In de vorm van een platvis. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur
Ergebnis: 120 EUR

Chinees natuurstenen vogelfiguur van jade of nefriet. Gestoken. 20e Eeuw? Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Antieke kassa, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.

Drie delen antiek tin
Startpreis 25 EUR

Drie delen antiek tin. Bestaande uit: Nachtspiegel en twee kruiken. Afmeting: 20 - 46 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1930
Startpreis 70 EUR

Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.

Weense tafellamp, 1920
Startpreis 200 EUR

Antieke compositie metalen Weense tafellamp met Arabische voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antiek vergulde lampenvoet, H 46 cm.
Startpreis 120 EUR

Antiek vergulde bronzen lampenvoet met kobalt-blauw porselein. Ingekort? Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse tafellamp
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Delftse fayence tafellamp met messing montuur. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Jugendstil tafelschaal met zweepslag decor. Majolica met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 32 cm. In goede staat.

Messing parapluhouder
Startpreis 80 EUR

Grote 19e eeuwse neo renaissance messing parapluhouder. Circa 1880. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Art Nouveau tafellamp
Ergebnis: 60 EUR

Art Noueveau smeedijzeren tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antieke opaline tafellamp, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke opaline-glazen lampenvoet. Handbeschilderd, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.