Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tazza (Loetz?)
Startpreis 90 EUR

Jugendstil tazza met geplooide mondgeblazen glazen schaal en vernikkelde voet. Loetz? Afmeting: H 23 x Ø 31 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen bokalen
Startpreis 275 EUR

Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese diepe schotel Ø 28,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Antieke zilveren theepot
Startpreis 2.500 EUR

Antieke zilveren bouilloire, 934/000. Fraaie grote theepot, bol model met omgeslagen gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk. Een scharnierend handvat met voluten en acanthusblad. Het de...

Zilveren armband met kleurstenen
Startpreis 60 EUR

Zilveren brede armband, 925/000, met kleurstenen. Armband met 3 rijen met blauw en rookkleurige stenen. Voorzien van clipsluiting. Breedte 11mm. lengte 19 cm. ca 25,4 gram. In goede staat

Hollandse barok commode
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 96 x 60 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Ergebnis: 250 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 19,4 cm.
Startpreis 280 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselpot
Startpreis 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen pompoen-vormige dekselpot met floraal/vlinder decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: 27 x18 x 19 cm. In redelijke staat.

Chinese pot Ø 20 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Gouden armband met zirconia's
Ergebnis: 150 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Armband met ovale holle schakels met daartussen 4 driehoekjes elk bezet met 6 zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte2,5-8mm. lengte 19 cm....

Grote ronde spiegel Ø 138 cm.
Startpreis 360 EUR

Grote ronde houtgestoken spiegel met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: Ø 138 cm. In goede staat.

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Ergebnis: 1.200 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Ergebnis: 2.750 EUR

Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.

Lot China/Japan (13x)
Ergebnis: 80 EUR

Lot China/Japan. (13 x) Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Zilveren djokja schaal
Ergebnis: 375 EUR

Zware zilveren djokja schaal, 800/000, ronde schaal met geschulpte rand voorzien van floraal djokja decor. Op de ronde bodem van de schaal staat een afbeelding met vogels en veren. De schaal is geplaa...

Chinese vaas, H 11 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met ribben en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 10 - 11 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zotjes in landschap/tuin/feniks decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Ergebnis: 160 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: 18,6 cm. In goede staat.

Secretaire met opstand, 1860
Ergebnis: 525 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie linnen kabinet, 1780
Startpreis 800 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize linnen kabinet. 18e Eeuw. Met halve Korinthische zuilen en vergulde bronzen ornamenten. Tevens verguld bronzen beslag. Circa 1780. Lichte fineerschades. Afmeting: 24...

Witgouden broche met saffier
Startpreis 150 EUR

Witgouden broche, 585/000, met saffier. Broche uit 2 rond bewerkte elementen, in het midden voorzien van een rozet met 7 blauw saffieren. 28x14mm. ca 5 gram. In goede staat

Alphons Freijmuth, Animal
Startpreis 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.

Penvuur pistool
Ergebnis: 300 EUR

Antieke penvuur pistool met leeuwenkop op kolf + kopergravering landschap en boot decor. Engeland? Circa 1800. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.