Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met diverse omrandingen. Iets sleets. Afmeting: 200 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Lang Perzisch bidkleed met floraal decor. Licht beschadigd. Afmeting: 63 x 200 cm. In redelijke staat.
Twee Oosterse Kelim kleden. Rood + aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 156 x 111 cm./167 x 114 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten gestoken bijbelkist met slot. Sleutel mist. Neo gotisch, floraal. Afmeting: 80 x 52 x 41 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte theebus met zilveren bovenrand + stop. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met Foo-hond reliëf decor en lotusbloem motief. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Antieke Engelse mahoniehouten spiegel met intarsia en deels geschilderde lithografie. Griekse dame met duiven. Afmeting: H 162 x B 95 cm. In goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten gestoken kapstok met bloemenmand en gobelin kleed. Frankrijk. Circa 1880. Kleed rechtsonder randschade. Afmeting: 210 x 130 x 15 cm. Verder in goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.