Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese kop en schotels
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startpreis 250 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boeren bruiloft
Ergebnis: 70 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop+schotels
Ergebnis: 450 EUR

Vier Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor + vier tekens bodemmerk. Plus twee losse kopjes met Lange Lijs decor, chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Zilveren natfruitschep, 1924
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren 835/000 natfruitschep met floraal opengewerkte bak en florale steel met tafereel van oud Hollandse herberg. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. jl.: O. 1924. Afmeting: 20 cm. Gewicht: circa 47 gr. ...

Drie Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Startpreis 400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse boekensteun
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.

Staande klok
Startpreis 250 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok, circa 1915. Met messing slinger, gewichten en wijzerplaat. Weekloper met halfuurslag. Afmeting: 198 cm. In goede staat.

2 Zilveren schalen
Startpreis 150 EUR

Twee zilveren schalen, 830/000, ovale bonbonschaaltjes beiden versierd met hamerslagdecor en robben. 17,5x11,5x3cm en 18x12x3cm. MT: 1x Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. Totaal ca 185 gram. In goede...

Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren/teksten/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Startpreis 300 EUR

Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.

Antiek draaimolen figuur
Ergebnis: 200 EUR

Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Startpreis 150 EUR

Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke armband/diamant
Ergebnis: 6.000 EUR

Kapitale antieke geelgouden armband, 585/000, aan de bovenzijde voorzien van zilver bezet met oud-diamant. Armband met een groot middenstuk bezet met 9 roosgeslepen diamanten, verlopend in grootte. 4,...

Franse plantenbak
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.

2 Chinese cups
Ergebnis: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met tekst en tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,6 cm. In goede staat.

Lepeldoos + lepels
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose bloempot Ø 46,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani schotel Ø 30,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Zilveren budha-to-budha ring
Startpreis 50 EUR

Zilveren Budha-to-budha ring, 925/000, model nathalie. Breedte 13 mm. ø 52. ca 16,6 gram. In goede staat

Chinese dekselkom Ø 10,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met Familie Rose, floraal/goud/karaktertekens decor. Met bodemrand. Afmeting: H 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Twee antieke lampenvoeten, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.

Gouden koningscollier
Ergebnis: 650 EUR

Geelgouden koningscollier, 585/000, voorzien van karabijnsluiting. 3,8x3,8mm. lengte 57 cm. ca 13,3 gram. In goede staat

Chinese Familie Noir kom Ø 15 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.