18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theebus met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met rondom geisha's en zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/kippen decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Lot van 15 dollar munten USA. Onder andere: Trade dollars. Tevens vier Mexicaanse munten. mogelijk naslag Afmeting: 30 - 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Waarvan: Twee koppen, beschadigd. Eén kop, minimale chips. Rest goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén vaas met Lange Lijs decor + bodemmerk, goed. En twee dekselvazen met floraal decor, chips deksel. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede...
Twee delen Chinees porselein. 1x 19e Eeuwse gemberpot met rondom figuren decor, geen deksel. 1x 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met kokosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 10,7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande theebus met figuren in landschap/goud decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Duitse vergulde planetarium klok onder glazen stolp. Van Hermle. Tweede helft 20e eeuw. Geeft de baan van de aarde om de zon en maan aan. Met sterrenbeelden, maand-aanduiding, dag en tijd-aanduiding. ...
Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...
Wim Sinemus, 1974. 1903 - 1987. Kubistische abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 51 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met papegaai. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In redelijke staat.
Antiek zilveren geurflesje rechthoekig model aan de voor- en achterzijde versierd met een allegorische voorstelling. de zijkanten zijn voorzien van een krulbewerking. MT.: A. van Geffen, Amsterdam, jl...
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten en aap in boom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + branding decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen koppen. Divers. Floraal/landschap decor. Afmeting: 6 - Ø 7,5 cm. In goede staat.
Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Groot oud rood Perzisch kleed met medaillons. Kleur: creme/zwart. Afmeting: 315 x 224 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke lampen. 1x Opaline glazen petroleumlamp, circa 1900. 1x Beschilderde opaline glazen lampenvoet, was ooit petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil met ranken en vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Johfra. 1919 - 1998. Franciscus Johannes Gijsbertus van den Berg zelfportret? met vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 22 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '70. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x B 9 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Zomers riviergezicht met zeilboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Jan Schoonhoven, 1974. Nr. 82/190. Abstracte compositie. Zonder titel. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Chinese zilveren schaal, 925/000, rond model met opstaande rand voorzien van een gedreven drakendecor. MT.: Wang Hing & Co, Hong Kong, rond 1900. ca 124 gram. ø12x5cm. In goede staat
Twee zilveren kemphanen, 835/000. Stel vechtende kemphanen. 16x12x10cm en 14x10x13cm. importeursteken: Fa.L.Premselaar, Haarlem. Totaal ca 548 gram. In goede staat
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung tablet in bladvorm. Floraal decor. Afmeting: 21 x 15 x 2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met kraanvogel/waterlelie decor. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Lot Chinees Capucijne porselein. Bestaande uit: Zeven koppen + drie schotels. Waarvan: twee koppen, haarlijn. Eén kop, chip. Vier koppen, goed. Drie schotels, goed. Afmeting: H 4 x Ø 11,5 cm. In redel...
Drie delen Chinees/Kantonees porselein met figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 - 25,5 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met 18e eeuws Chinees porselein. Was petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met diverse zotjes. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Okergeel Chinees porseleinen geplooid bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee delige achtkantige handbeschilderde blauw witte Fruittest. ca 23 cm. Tichelaar Makkum, 1930, gemerkt schilder AB ca 1930. In goede staat
Antieke Franse bronzen buste. Esmeralda. Circa 1900. Gietersmerk L.V. Leon Viret. Door Emmanuel Vilanis. 1858 - 1914. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 74 x 127 x 64 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten empire kabinet met volle zuilen, klauwpoten, kariatiden en origineel beslag. Afmeting: 235 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.