Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren huwelijksdoosje, 1893
Startpreis 160 EUR

Zilveren huwelijksdoosje, 925/000, rond model met allegorische voorstelling, ø7x5cm. jl.:i:1893, gemaakt voor de Engelse markt. ca 63 gram. Voorzien van pseudokeuren op de bodem. De bewerkte onderrand...

Zilveren rammelaar
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren staaframmelaar, 835/000, met konijnfiguur. Voorzien van oog. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage. 13 cm. ca 22 gram. In goede staat

Zilveren strooilepel
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: H.Ament, Joure, jl.: g:1866. 13 cm. ca 16 gram. minimaal sch...

Stel zilveren broodmanden
Startpreis 500 EUR

Zeldzaam stel zilveren broodmanden, 835/000, schuitvormige gezaagde manden met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 730 gram. In goede staat...

Reismes in schede met zilver
Startpreis 200 EUR

Reismes in schede met zilver, 833/000. Mes met wapen van Leiden en een zilveren greep en versierd met graveerwerk geplaatst in een schede met hoorn afgezet met zilver. 20 cm. In redelijke staat.

Zilveren suikerpot
Startpreis 160 EUR

Zilveren suikerpot, 835/000, rond model op ronde voet versierd met ribdecor en met grepen voorzien van drakenkoppen. Het deksel heeft een knop ,et een pijnappel. ø13x11x15cm. ca 215 gram. Iets gedeukt...

Zilveren bonbonmandje
Ergebnis: 90 EUR

Sierlijk zilveren bonbonmandje, 833/000, gecontourneerd ovaal gezaagd model met parelrand en een handgezaagd patroon met ovalen en bloemen. De grepen zijn in de vorm van strikjes en het mandje is gepl...

Zilveren schaal
Startpreis 750 EUR

Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...

Zilveren vinaigrette (geurdoosje)
Startpreis 100 EUR

Bijzonder zilveren vinaigrette (geurdoosje), 833/000, achtkantig met gegraveerde rand, vergulde binnenkant en een bewerkt binnendeksel. 2,7x1,7x0,8cm. 10 gram In goede staat

Set zilveren ijslepels
Startpreis 200 EUR

Cassette met 12 zilveren ijslepels en opscheplepel, 800/000, met vergulde bakken en stelen met 2 zijdige florale bewerkingen. Cassette gemerkt: Brüder Frank Silberwaaren fabrik, 4 Niederlage Wien. VI ...

Zilveren snuifdoos
Startpreis 80 EUR

Zilveren schuitvormig snuifdoosje, 833/000, versierd met een ribdecor met schild. Schoonhoven. diverse deukjes, 4x2,5x3cm. ca 20 gram. In redelijk goede staat.

2 Zilveren zoutvaten
Ergebnis: 100 EUR

Stel met 2 zilveren zoutvaatjes, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met krullen voluten en medaillons. Geplaatst op 4 pootjes met floraal decor. Voorzien van een Oostenrijks-Hongaars importk...

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 190 EUR

Zilveren kandelaar, BWG, op vierkante voet met Korintische zuil voorzien van guirlande en floraal decor. Voorzien van en vierkant kapiteel met gekrulde hoeken. 10x10x21cm. ca 228 gram. In goede staat

Zilveren broodmand
Startpreis 360 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormig model versierd met o.a. een gezaagd spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand en voorzien van leeuwenmacarons met draagogen. 28x18x10cm. ca 376 ...

Karaf met zilverwerk
Ergebnis: 290 EUR

Kristallen karaf met zilverwerk, 800/000, buikmodel karaf bekleed met opengewerkt zilver in floraal patroon. Voorzien van stop met etswerk. ø15x28cm. In goede staat

Zilveren bakje met emaille, Russisch
Ergebnis: 860 EUR

Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 850 EUR

Kapitale zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts, op een vierkante voet met guirlande versiering en parelranden. De 4 armen met krullen en parelbewerking, zijn bevestigd aan een deels vierkant gevormde ...

Antieke Amerikaanse kruithoorn
Startpreis 100 EUR

Antieke Amerikaanse zeldzame kruithoorn met adelaar en U.S. et cetera. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Twee antieke Duitse medailles
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Duitse medailles. 1x Verdienstkreuz 1914. 1x Friedricht Wilhelm 1843 - 1949. Afmeting: 3 - 4 cm. In goede staat.

Tien medailles
Startpreis 25 EUR

Tien oude DDR medailles. Afmeting: 8 x 6 x 1 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Eén haan mist, verder goed. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.

Twee Mandau kapmessen
Ergebnis: 110 EUR

Twee Mandau kapmessen. Borneo, plus één maal met ilang van de Dayaks. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 62 - 70 cm. In goede staat.

Sabel/Hertenvanger
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuws sabel of hertenvanger. Heft vervaardigd met gewei en brons. Afmeting: L 74,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees sabel
Ergebnis: 450 EUR

Antiek Chinees sabel met roggehuid bekleed en gegraveerde bronzen ornamenten. 19e Eeuw. Afmeting: L 73 cm. In goede staat.