Twee Chinese figuren gestoken uit buffelhoorn, met lachende boeddha en zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met celadon glazuur en restvergulding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees jade gesneden Foo-hond. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 3,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Ronde Chinees porseleinen plaquette met floraal/Familie Rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rondom draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen mosterdpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 12,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Floraal. Eén theebus met zilveren dop, goed. Eén trekpot, tuit ingekort. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met karper decor, circa 1900 +zes kopjes, onder andere krabben + karper decor, 19e eeuw. Enkele minimale chips. Drie keer haarlijn. Afmeting: 7 - 12,5...
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/feniksen decor. Met bodemmerk. Afemting: H 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen chocolade kop en schotels met floraal/goud decor. Waarvan: Drie koppen, haarlijn. Eén kop, goed. Alle schotels, goed. Afmeting: H 8 x Ø 13,5 cm. In redelijk/g...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen tazza met floraal/draak decor. Afmeting: H 9 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, perzik/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wijsheer. Geglazuurd. Ongemerkt. Afmeting: 8,3 cm. In goede staat.
Chinees snijwerkstuk van agaat in sceptervorm. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen kom met gouden tuin/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen Quan Yin staande op lotusbloem, Blanc de chine. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Lotusbloem-vormige vaas met draak. 1x Baluster-vormige celadon vaas. Afmeting: H 14,5 - 15 cm. In goede staat.
Dertien-delig Chinees porseleinen theeservies. Familie Rose met floraal decor, geel glazuur en wit metalen montuur. Met bodemmerk. Plus extra zes lepels. Twee kopjes gelijmd. Afmeting: 10 - 21 cm. In ...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte theebus met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
Chinese rookkwarts snuffbottle met figuur/veulen decor. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met floraal decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 21,3 cm. In goede staat.
Chinese snuffbottle van jade. Met salamander en Foo-hond decor. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met vleermuizen in de wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met salamander decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Chinese wit porseleinen trekpot met reliëf draken decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imarie vazen met floraal/goud decor. Eén vaas haarscheuren. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin bij pagode decor. Beiden haarlijnen. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari rijstkommen met floraal/goud decor. Schilfers bovenrand. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met reliëf rood glazuur, perzik en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose neksteun met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: 11,5 x 12 x 5,7 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.