Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese dekselpot
Ergebnis: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Chinese Imari vaas
Ergebnis: 250 EUR

Zeer grote Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 96 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee Chinese rolschilderijen
Ergebnis: 50 EUR

Twee Chinese rolschilderijen op papier. 1x Figuur in landschap met tekst + signatuur. 1x Figuur in hemel met tekst + signatuur. Afmeting: H 140 x B 55 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Ergebnis: 225 EUR

Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Verso Chinees schrift. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese bamboe penselenvaas
Startpreis 500 EUR

Chinese uit bamboe gesneden penselenpot met wijsheren in hemelrijk decor + tekst en signatuur. Afmeting: H 17 x Ø 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Ergebnis: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 18 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.

Drie oude/antieke Chinese gember/potten
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen gember/potten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, Ø 19 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,8 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + branding decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,8 cm. In goede staat.

Chinese mosterdpot
Startpreis 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen mosterdpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 12,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

4x Spekstenen snijstukken
Startpreis 150 EUR

Vier antieke Chinese spekstenen snijstukken. Onder andere; plantenbakken en een snijstuk met Chinese wijsheren. Circa 1900. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startpreis 500 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met vergulding, Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: 4,3 x Ø 10 x 14 cm. In goede staat.

Chinese aanwijsstok (hoorn)
Ergebnis: 180 EUR

Chinese, uit hoorn gesneden aanwijsstok. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas
Startpreis 280 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/feniksen decor. Met bodemmerk. Afemting: H 18 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop+schotels
Ergebnis: 450 EUR

Vier Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor + vier tekens bodemmerk. Plus twee losse kopjes met Lange Lijs decor, chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Ergebnis: 250 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x 18e eeuwse schotel, beschadigd. 1x Kop + schotel, goed. 1x Losse schotel, goed. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees fabelfiguur uit jade gesneden
Ergebnis: 500 EUR

Chinees fabelfiguur uit jade gesneden. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Ergebnis: 400 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Cup met rood verlopen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Capucijne dekselkom, haarscheur. 1x Chinese drakencup met mat wit glazuur + zes tekens bodemmer...

Chinese snuffbottle
Ergebnis: 100 EUR

Chinese snuffbottle uit hoorn gesneden. Met decor Chinese godheid. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

2x Chinese Yixing trekpotten
Startpreis 80 EUR

Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Bronzen ritueel object
Startpreis 225 EUR

Groot bronzen ritueel object op houtgestoken basement. Nepel of Tibet. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha (Nepal)
Ergebnis: 300 EUR

Grote Nepalese bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Zes Japanse theekommen
Startpreis 70 EUR

Zes Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Japanse kop en schotels
Ergebnis: 40 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...

Chinees eetservies
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose eetservies met floraal/vlinder decor. Bestaande uit: 14x grote borden, 19x kleine borden, 7x dessertbord. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: Ø 20,5 - 26 cm. In ...

Chinese vaas, H 32 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met fruit/floraal en vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Drie-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 250 EUR

Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.

Twee Japanse Imari schotels 32 x 37 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met paradijsvogel/floraal/goud decor. Vier-hoekig, gecontourneerd. Afmeting: 32 x 37 cm. In goede staat.

Grote Chinese wierookbrander
Ergebnis: 1.400 EUR

Grote zware Chinese bronzen wierookbrander met lotusbloem, schildpad, slang en Foo-hond decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren/teksten/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 70 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Capucijne kom met vis decor. 2x Capucijne cups met vis decor. 1x (klapmuts)kom met feniks + bodemmerk. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 28 cm.
Ergebnis: 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese olielamp
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met kraanvogel/feniksen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinees ivoren figuur
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws Chinees, uit ivoor gesneden reclining lady op houtgestoken basement. Afmeting: 19 x 6 x 6 cm. met taxatie rapport In goede staat.

Chinese scepter
Startpreis 200 EUR

Oude Chinese hardhouten scepter met jade plaquette van kraanvogel decor. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Kang Xi schotel Ø 26,5 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met jagers te paard in landschap met booggeschoten konijn/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 26,5 cm. I...

Chinese wierookbrander Ø 15 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met groen craquelé glazuur en drie poten met Foo-honden koppen. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.

Imari lampenvoet
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen lampenvoet met plated messing basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startpreis 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese roodlak doos
Startpreis 90 EUR

Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin met diverse armen, zittend op lotusbloem. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: H 46 cm. Verder in goede staat.

Grote Chinese roodlak dekseldoos Ø 28 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Zeer grote Chinese roodlak dekseldoos met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Ergebnis: 200 EUR

Chinees vergulde bronzen boeddha op troon, zittend op lotusbloem. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 90 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse borden, floraal. Kantonese vaas met krijger decor, circa 1900. Familie Rose gemberpot. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm.

7x Chinese borden
Ergebnis: 150 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.