Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x wierookbrander, oker craquelé glazuur. 1x pijpvaas, grijs craquelé glazuur. Afmeting: 11,5 - 17,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal decor (tobacco leaf) en zilveren handvat. Restauratie. Deksel mist. Chip tuit. Afmeting: 14 x 14 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Twee kleine Chinees porseleinen miniatuur-vazen met figuren/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 3,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 21,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen terrine met rondom berglandschap decor. Geen bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: 17 x Ø 23,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met landschap decor. Hals ingekort. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen stopfles met tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood glazuur, vogel in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,7 cm. In goede staat.
Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Rood glazuur Chinees porseleinen diepe schaal. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Japanse vaas met floraal/vogel/vlinder en goud decor. Op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vissenkom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 28 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met koperen deksel. Tuin/vogel decor. Afmeting: 30 x Ø 20 cm.In goede staat.
Chinese snuffbottle van jade. Met salamander en Foo-hond decor. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met octagonale hals. Floraal/krekel decor. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Grote gemberpot met floraal decor + karaktertekens, chip. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. / H 22 x Ø 20 cm. In redeli...
Antieke Chinees porseleinen lachende boeddha. Haarlijn. Afmeting: 24 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,4 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen/rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/floraal/vogel decor. Eén bord haarlijn. Eén bord slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinese tea brick. Eerste helft 20e eeuw. Werd ooit als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vier oude Japans porseleinen soja-flessen. Divers. Afmeting: H 14 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met Familie Verte landschap + kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schenkkannen met figuren/floraal decor. Eén chip bij tuit. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...
Vier delen Japans cloisonné. 1x Meiji vaas, circa 1880. 3x 20e Eeuw, vogel, ei en vrucht. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Chinese geribbelde porseleinen dekseldoos met tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai-stijl knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rondom draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur, wit met rode tempelhonden. Bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Lot (12x) divers Chinees. Onder andere: jade, amuletten, ringen, gespen, munten. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met vleermuizen in de wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met salamander decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 17,1 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen deksel-voorraadpotten met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: H 38 x Ø 21 cm. In goede staat.