Chinees porseleinen bord met familiewapen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen monochrome vaas. Geen bodemmerk. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met reliëf, vissen, vaas, wolken, lotusbloem en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met balspelende figuren decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvazen met zotjes/tekst decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels. CA Mau Cargo. Sotheby's. Decor van coulissen met hert . Gecontourneerde omranding. 1723 - 1735 Yongzheng. Afmeting: 4 - 7 12,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met Familie Rose tuin decor. Waarvan: Drie borden, goed. Twee borden, haarlijn. Eén bord, chip. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Met zilveren tuit-uiteinde. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinese trekpot met rondom landschap en zilveren armaturen bij handvat. Handvat gerepareerd. Afmeting: 11 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met kostbaarheden/zotje bij pagode decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met craquelé glazuur + Foo-honden koppen. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Japanse schaal met floraal/fruit decor. Craquelé glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met familiewapen + goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari geribbelde porseleinen trekpot met bloemvaas/goud decor. Afmeting: 11 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met krijgers in landschap decor + verso floraal decor. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Octagonaal. Hals afgebroken. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met Robins egg glazuur. Afmeting: H 5,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/landschap/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met krekel decor. Afmeting: H 6,7 cm. In goede staat.
Chinees rood glazen snuffbottle. Chinese godheid met vrucht. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met rondom zotjes in landschap decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en Familie Verte tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen terrine met rondom berglandschap decor. Geen bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: 17 x Ø 23,3 cm. In goede staat.
Zware Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur, wit met rode tempelhonden. Bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen papegaai met blauw glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord met figuren in landschap/goud decor. Minimale chip + kleine haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinese bronzen spaarpot met draak/feniks en vleermuizen. 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 11 x 13,5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bruin glazuur en figuren decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherven ingelijmd. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kommen met floraal/goud decor. Eén kom haarlijn. Eén kom goed. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in tuin/pagode decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen, opengewerkte penselenhouder met draken, floraal en goud decor. Voorzien van blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 13 x 13,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met Familie Rose, floraal/goud/karaktertekens decor. Met bodemrand. Afmeting: H 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe schotel. Met floraal/fruit/vogel en goud decor. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Gesigneerd oud Chinees rol-schilderij met kreeft decor. Houtsnede. Afmeting: H 94 x B 48 cm. In goede staat.
Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met rood-groen glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in tuin decor. Met console. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met zotjes/floraal/Foo-hond decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Chinese Hookah vaas voor waterpijp.Tin, verzilverd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Ca Mau Binh Thuan Cargo. 17e- 18e Eeuw. Bestaande uit: Drie zalfdozen + vier cups. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.