19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvaas met krijger decor + bodemmerk. Deksel gelijmd. Verder goed. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Okergeel Chinees porseleinen geplooid bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met diverse zotjes. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met 18e eeuws Chinees porselein. Was petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees/Kantonees porselein met figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 - 25,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees Capucijne porselein. Bestaande uit: Zeven koppen + drie schotels. Waarvan: twee koppen, haarlijn. Eén kop, chip. Vier koppen, goed. Drie schotels, goed. Afmeting: H 4 x Ø 11,5 cm. In redel...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met kraanvogel/waterlelie decor. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung tablet in bladvorm. Floraal decor. Afmeting: 21 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen koppen. Divers. Floraal/landschap decor. Afmeting: 6 - Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + branding decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,8 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten en aap in boom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande theebus met figuren in landschap/goud decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.