Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese vaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met rood/bruin verlopen glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 150 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.

Gemerkte Chinese fles met stop
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen stopfles met tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 22,7 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood glazuur, vogel in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

4x Spekstenen snijstukken
Startpreis 150 EUR

Vier antieke Chinese spekstenen snijstukken. Onder andere; plantenbakken en een snijstuk met Chinese wijsheren. Circa 1900. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startpreis 150 EUR

Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Startpreis 150 EUR

Groot Chinees terracotta figuur met restpolychromie. Armen gerestaureerd. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese vazen
Startpreis 180 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen. Divers. Geen bodemmerk. Afmeting: H 11 - 15,5 cm. In goede staat.

Chinese draken-dekseldoos Ø 27,5 cm.
Startpreis 180 EUR

Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Chinese lampenvoet
Startpreis 180 EUR

Grote Chinese bronzen lampenvoet met karaktertekens en foo-honden koppen. Twee-lichts. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese figuren
Startpreis 180 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemmand decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese kwispedoor
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

3 Chinese kommen
Startpreis 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Twee stuks floraal met karaktertekens. Eén Familie Rose met figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x 7 13,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakencups
Startpreis 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drakencups met bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Chinese pot
Startpreis 200 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren decor. Afmeting: H 13,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas op drie poten en groen/grijs craquelé glazuur. (2) Vaas met goren craquelé glazuur. Afmeting: 9,5 - 12,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot. Haarlijn handvat + pot. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.

4 Chinese Amsterdams' bont borden Ø 16,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Amsterdams' bont decor. Eén bord haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek Chinees jade
Startpreis 200 EUR

Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met geisha's in tuin/vleermuizen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met Chinese karaktertekens en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Vijf-delig Japans kaststel
Startpreis 200 EUR

Vijf-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met floraal decor. Twee deksel gerestaureerd. Afmeting: H 29 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Vier delen Chinees porselein. (1) Ivoor-kleurige cup met bamboe decor. (2) Kopje van eierschaal porselein met landschap decor + bodemmerk. (3) Kopje met groen glazuur + bodemmerk. (4) 18e Eeuws bord m...

Chinese kom Familie Rose kom Ø 15 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vleesschaal
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Octagonale censer met teksten en bodemmerk. (2) Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Chinese olielamp
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met kraanvogel/feniksen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese scepter
Startpreis 200 EUR

Oude Chinese hardhouten scepter met jade plaquette van kraanvogel decor. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese chocolade kan
Startpreis 200 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen chocoladekan met blauw floraal en goud decor. Chine de commande. Eind 18e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 18 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese tempel figuren
Startpreis 200 EUR

Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese tempelwachters
Startpreis 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

9x Chinese borden, divers
Startpreis 200 EUR

Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

Chinese trekpot
Startpreis 220 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Oudere bovenrand restauratie. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen ritueel object
Startpreis 225 EUR

Groot bronzen ritueel object op houtgestoken basement. Nepel of Tibet. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogels in tuin/goud decor. Eén bord gaaf. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,3 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Verte penselenvaas
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met boogschietende man en zotje in tuin decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels
Startpreis 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Eén kopje haarlijn. Twee schotels minimale chips. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi borden Ø 22 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met dier-vormige grepen. Afmeting: H 10,2 x Ø 14 cm. In goede staat.

2 Chinese figuren gestoken uit buffelhoorn
Startpreis 250 EUR

Twee Chinese figuren gestoken uit buffelhoorn, met lachende boeddha en zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 27 cm. In goede staat.

Sang de Boeuf pot
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen boeddha
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met celadon glazuur en restvergulding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Jade gesneden Foo-hond
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse Chinees jade gesneden Foo-hond. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 3,5 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinese plaquette Ø 18 cm.
Startpreis 250 EUR

Ronde Chinees porseleinen plaquette met floraal/Familie Rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Startpreis 250 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rondom draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Chinese mosterdpot
Startpreis 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen mosterdpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 12,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Imari
Startpreis 250 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Floraal. Eén theebus met zilveren dop, goed. Eén trekpot, tuit ingekort. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startpreis 250 EUR

Chinees vergulde bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startpreis 250 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met karper decor, circa 1900 +zes kopjes, onder andere krabben + karper decor, 19e eeuw. Enkele minimale chips. Drie keer haarlijn. Afmeting: 7 - 12,5...

Familie Rose vaas
Startpreis 280 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/feniksen decor. Met bodemmerk. Afemting: H 18 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

4 Chinese chocoladekoppen + schotels
Startpreis 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen chocolade kop en schotels met floraal/goud decor. Waarvan: Drie koppen, haarlijn. Eén kop, goed. Alle schotels, goed. Afmeting: H 8 x Ø 13,5 cm. In redelijk/g...

Chinese Familie Rose trekpot
Startpreis 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startpreis 300 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese tazza Ø 19,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen tazza met floraal/draak decor. Afmeting: H 9 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

3 Chinese Kang Xi schotels Ø 10,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon kom Ø 14,6 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur, perzik/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Startpreis 300 EUR

Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese wijsheer
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen wijsheer. Geglazuurd. Ongemerkt. Afmeting: 8,3 cm. In goede staat.

Chinese snijwerk van agaat
Startpreis 300 EUR

Chinees snijwerkstuk van agaat in sceptervorm. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.

Japanse kom Ø 14,6 cm.
Startpreis 300 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen kom met gouden tuin/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin, Blanc de Chine
Startpreis 300 EUR

Grote Chinese porseleinen Quan Yin staande op lotusbloem, Blanc de chine. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Lotusbloem-vormige vaas met draak. 1x Baluster-vormige celadon vaas. Afmeting: H 14,5 - 15 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose theeservies
Startpreis 300 EUR

Dertien-delig Chinees porseleinen theeservies. Familie Rose met floraal decor, geel glazuur en wit metalen montuur. Met bodemmerk. Plus extra zes lepels. Twee kopjes gelijmd. Afmeting: 10 - 21 cm. In ...

Chinese drakenschotel Ø 19,4 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.

Familie Verte theebus
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte theebus met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 300 EUR

Chinese rookkwarts snuffbottle met figuur/veulen decor. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan H 21,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 21,3 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 300 EUR

Chinese snuffbottle van jade. Met salamander en Foo-hond decor. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 10 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kom met vleermuizen in de wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met salamander decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Chinese trekpot met draken
Startpreis 300 EUR

Chinese wit porseleinen trekpot met reliëf draken decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 17 x 7 cm. In goede staat.

5x Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2 Chinese Imari vazen
Startpreis 320 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imarie vazen met floraal/goud decor. Eén vaas haarscheuren. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin bij pagode decor. Beiden haarlijnen. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese rijstkommen Ø 14,8 cm.
Startpreis 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari rijstkommen met floraal/goud decor. Schilfers bovenrand. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselen vaas
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met reliëf rood glazuur, perzik en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose bloempot Ø 46,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose bloempot Ø 46,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.

Chinese neksteun
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose neksteun met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: 11,5 x 12 x 5,7 cm. In goede staat.

Kleine Chinese flaocon
Startpreis 350 EUR

Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.