Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese dekseldoos
Ergebnis: 425 EUR

Chinees porseleinen hectagonale dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 6 x 9 x 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 40 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/landschap/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schenkkan
Ergebnis: 60 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal/goud decor. Minimale chip deksel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

4 Chinese Queng Lung borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

2 Chinese Kanton borden Ø 20,7 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse of Chinese wierookbrander
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 31 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.

Chinese Flambé vaas H 24,3 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen flambé oorvaas met creme/rood/blauw verlopen craquelé glazuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

5 Chinese Imari koppen
Startpreis 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas H 39,8 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 39,8 cm. In goede staat.

Chinese cup, Ø 11 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen hoge cup met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

2 Chinese chocoladekoppen
Ergebnis: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocoladekoppen +1 schotel. Met floraal/goud decor. Eén kop goed. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: 9 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese boeddha figuren
Startpreis 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen boeddha figuren. Handbeschilderd + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 150 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

2 Chinese Imari dekselpotten
Startpreis 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 6 cm. In goede staat.

3 Chinese Imari kop/schotels
Startpreis 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met tuin decor, divers. Waarvan: één kop en schotelset goed. Twee kopjes chips/haarlijnen. Eén schotel goed, één schotel haarlijnen. Afmeting:...

Chinese vaas, H 20,7
Ergebnis: 375 EUR

Balustervormige Chinees porseleinen vaas met gespikkeld glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,7 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvaas met krijger decor + bodemmerk. Deksel gelijmd. Verder goed. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese bronzen boeddha
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen boeddha met swastika en vleermuis op lotusbloem. Polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2 Chinese schalen
Ergebnis: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 11,2 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: H 5,8 x Ø 11,2 cm. In goede staat.

7 Chinese koppen
Ergebnis: 200 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Waarvan: Twee koppen, beschadigd. Eén kop, minimale chips. Rest goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 110 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 34,5 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met tuin/kostbaarheden decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.

Chinees Cheng Lung tablet
Ergebnis: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung tablet in bladvorm. Floraal decor. Afmeting: 21 x 15 x 2 cm. In goede staat.

3 Chinese Cheng Lung vazen
Ergebnis: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.

Chinese Kanton kom Ø 23 cm.
Startpreis 40 EUR

Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Chinese Yixing trekpot. Deksel niet origineel. Handvat gelijmd. Ongemerkt. Afmeting: 6 x 13 x 9 cm. In matige staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met krekel decor. Afmeting: H 6,7 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met balspelende figuren decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese miniatuurvazen H 9 cm.
Startpreis 50 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Verte miniatuurvazen met ruiter te paard decor en goudrand. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Ergebnis: 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 400 EUR

Chinees rood glazen snuffbottle. Chinese godheid met vrucht. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, divers (5x)
Startpreis 60 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Onder andere: drakenkom, schaaltje met bladdecor, bloempotje met groen glazuur, bloempot grijs craquelé glazuur en lotusbloem schaal. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Ergebnis: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Ø 21 cm. Haarlijn. In redelijke staat.

Chinees aquarel, Twee wijsheren
Startpreis 50 EUR

18e - 19e Eeuwse Japanse/Chinese gouache met figuren/tekst/rijstpapier decor. Vouwen en scheurtjes. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In redelijke staat.

Vierkante Chinese vaas, H 29 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen Pelgrim-vaas met floraal decor. Afmeting: 29 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese vazen
Ergebnis: 110 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot op sokkel
Ergebnis: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 32 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met witte draak in wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 18 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met deksels. Floraal decor. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Chinese plaquette Ø 18 cm.
Startpreis 250 EUR

Ronde Chinees porseleinen plaquette met floraal/Familie Rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 11 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met rondom zotjes in landschap decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 30,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en Familie Verte tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

20 Delen Chinees/Japans porselein
Ergebnis: 60 EUR

Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Ergebnis: 350 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x wierookbrander, oker craquelé glazuur. 1x pijpvaas, grijs craquelé glazuur. Afmeting: 11,5 - 17,5 cm. In goede staat.

Chinese kan met zilveren handvat
Startpreis 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal decor (tobacco leaf) en zilveren handvat. Restauratie. Deksel mist. Chip tuit. Afmeting: 14 x 14 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese miniatuur-vazen H 3,7 cm.
Startpreis 50 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen miniatuur-vazen met figuren/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 3,7 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan H 21,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 21,3 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen terrine met rondom berglandschap decor. Geen bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: 17 x Ø 23,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met landschap decor. Hals ingekort. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

Gemerkte Chinese fles met stop
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen stopfles met tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 22,7 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood glazuur, vogel in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees miniatuur porselein (7x)
Ergebnis: 200 EUR

Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Bronzen vergulde wierookbrander
Startpreis 400 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 22,2 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Rood glazuur Chinees porseleinen diepe schaal. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.

Japanse vaas op sokkel
Ergebnis: 70 EUR

18e Eeuwse Japanse vaas met floraal/vogel/vlinder en goud decor. Op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese vissenkom Ø 31 cm.
Startpreis 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 28 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese gemberpot
Ergebnis: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met koperen deksel. Tuin/vogel decor. Afmeting: 30 x Ø 20 cm.In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 300 EUR

Chinese snuffbottle van jade. Met salamander en Foo-hond decor. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met octagonale hals. Floraal/krekel decor. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Grote gemberpot met floraal decor + karaktertekens, chip. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. / H 22 x Ø 20 cm. In redeli...

Chinese boeddha
Startpreis 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen lachende boeddha. Haarlijn. Afmeting: 24 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese cups Ø 5,4 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,4 cm. In goede staat.

Lot Kantonees porselein
Ergebnis: 190 EUR

Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenvaas H 24,7 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met groen/rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Vier zeldzame Chinese schotels Ø 12 cm.
Ergebnis: 170 EUR

Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22-23 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/floraal/vogel decor. Eén bord haarlijn. Eén bord slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 21 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese tea brick
Ergebnis: 50 EUR

Chinese tea brick. Eerste helft 20e eeuw. Werd ooit als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2 cm. In goede staat.

Chinese of Perzische bolvaas op console
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.

4 Japanse soja-flessen
Startpreis 40 EUR

Vier oude Japans porseleinen soja-flessen. Divers. Afmeting: H 14 - 16 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19,5 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met Familie Verte landschap + kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schenkkannen
Ergebnis: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen schenkkannen met figuren/floraal decor. Eén chip bij tuit. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese schaduwbox met tempelfiguren
Startpreis 120 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...

Vier delen Japans cloisonné
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen Japans cloisonné. 1x Meiji vaas, circa 1880. 3x 20e Eeuw, vogel, ei en vrucht. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Ergebnis: 100 EUR

Chinese geribbelde porseleinen dekseldoos met tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Wucai-stijl vaas, H 36,5 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Chinees porseleinen Wucai-stijl knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Startpreis 250 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rondom draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

3x Chinees Yixing keramiek
Ergebnis: 180 EUR

Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur, wit met rode tempelhonden. Bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 32 cm.
Startpreis 100 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (12x)
Ergebnis: 325 EUR

Lot (12x) divers Chinees. Onder andere: jade, amuletten, ringen, gespen, munten. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Chinese rode schotel Ø 44 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 10 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kom met vleermuizen in de wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinenese schaal Ø 17,7 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met salamander decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 17,1 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 17,1 cm. In goede staat.

Set Chinese dekselpotten
Ergebnis: 325 EUR

Twee grote Chinees porseleinen deksel-voorraadpotten met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: H 38 x Ø 21 cm. In goede staat.