Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Lot (12x) divers Chinees. Onder andere: jade, amuletten, ringen, gespen, munten. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen/rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,4 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Grote gemberpot met floraal decor + karaktertekens, chip. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. / H 22 x Ø 20 cm. In redeli...
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met koperen deksel. Tuin/vogel decor. Afmeting: 30 x Ø 20 cm.In goede staat.
18e Eeuwse Japanse vaas met floraal/vogel/vlinder en goud decor. Op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x wierookbrander, oker craquelé glazuur. 1x pijpvaas, grijs craquelé glazuur. Afmeting: 11,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met deksels. Floraal decor. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees/Japans porseleinen figuur met bodemmerk. Geisha met bloemen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Oude Chinese of Vietnamese porseleinen vaas met floraal/karper decor. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zes Japans porseleinen schotels met bodemmerk. Geisha's in landschap decor. Twee schotels, haarlijn. Eén schotel, chip. Drie schotels, goed. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees porselein met powder blue prunis bloesem decor. Eén vaas met bodemmerk. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/Chinees interieur decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen miniatuur Familie Rose kaststel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met geel glazuur. Geisha/leeuw decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden met Lange Lijs/coulissen decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zeegezicht en tuin decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 18 - 19 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met goudvis decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees diep porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Krassen. Afmeting: 5 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Japans + Chinees porselein. Bestaande uit: Miniatuur po, gerestaureerd. Vijf kop + schotels. Twee losse kopjes. Alle kopjes + schotels goed. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In redelijk/goed...
Grote Chinees porseleinen schotel met bloesemboom/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27,5 cm In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas met tekst en vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met Chinese kinderen in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose houder, haarlijnen en chip. Cups met Chinese goden decor. Met bodemmerk en tekst. Divers. Afmeting: 7,5 - 7 10,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met figuren decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen kom op sokkel, met floraal/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met olifanten koppen en rood/blauw glazuur. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Kantonees porseleinen bloempot met onderschotel. Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Drie borden gelijmd + chips. Afmeting: Ø 22 -23 cm. In matige staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotel met geisha in tuin decor. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese vazen met figuren/salamander/Foo-honden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met geisha in tuin decor. Chips en haarlijnen. Afmeting: 4 - Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zes tekens bodemmerk en keizerlijke figuren in tuin decor (Kang Xi). Gecontourneerd. Eén chip. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vrijmetselaar decor en goudrand. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met familiewapen/goud decor. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Mooie patina. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met perziken/granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met bloembak decor. Twee borden haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijke staat.
Okergeel Chinees porseleinen schotel met reliëf draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Cup met paars glazuur en zes tekens bodemmerk. 1x Celadon oorvaas. Afmeting: 5 - 19,7 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Gecontourneerd. Met floraal en bal spelende zotjes decor. Eén schotel chip, rest goed. Drie kopjes chip, rest goed. Afmeting: 4,8 x Ø 12,3 cm. ...
19 Eeuws Japans Satsuma porseleinen theeservies. Mooie kwaliteit. Met figuren en goud decor. Bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot, zes kop en schotels, waarvan één kopje chip, rest goed. Afmetin...
Twee Chinees porseleinen drakenborden met verso zeebranding decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinese uit jade gesneden waterbuffel. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd Japans of Chinees figuur. Eén vinger mist. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtsnede met bamboe decor, tekst en signatuur. Afmeting: H 102 x B 53 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Later als lampenvoet omgebouwd. Bovenrand ingekort. Afmeting: H vaas 40 cm. Totaal: H 84 cm. In redelijke staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/fruit/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen geplooid Familie rose bord met figuren bij hemelpoort decor + verso vleermuizen. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met ranken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Swatow schotel met bloemvaas/landschap decor. Eén chip. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met floraal, vogels en granaatappel decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees kraakporsleinen schotel met tuin/vogel decor. Haarlijn. + chip. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel van kraakporselein. Met tuin/vogel decor. Eén haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 27 cm.
Twee 17e eeuwse Chinese Wanli kommen van kraak-porselein. Met floraal + figuur in landschap decor. Eén met hengsel. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijke staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met kwartel in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Vier Chinese Quen Lung borden. 18e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Eén salamander aan de zijkant beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bestaande uit: vier koppen en zes schotels. Waarvan: één kop gelijmd, drie goed. Eén schotel goed, rest haarlijnen en/of chip(s...
18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung rechaud (warmhoudschotel) met landschap decor. Eén chip. Afmeting: 4,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinese schenkkan met oester-vormige waterbak. Met Chinees floraal Familie Rose decor. Afmeting: 28 - 36 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met deksels. Familie Rose met perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Europees portret Petrus Boudaan Amsterodamensis + goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met groene + oranje draak. Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met draken decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung vleesschotel met tuin/brug decor, één restauratie. En een diep bord koekoek in het huisje, haarlijn. Afmeting: 22,5 - 31,5 cm. In redelijke staa...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha's in tuin decor. Borden hebben een bloem als bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Wanli-stijl. Floraal/swastika decor. Eén bord minimale chips. Twee goed. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot staande op drie poten, met rondom figuren decor. Afmeting: H 19 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Eén deksel chip. Afmeting: H 25,5 - 29 cm. In goede staat.