Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese rode schotel Ø 44 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (12x)
Ergebnis: 325 EUR

Lot (12x) divers Chinees. Onder andere: jade, amuletten, ringen, gespen, munten. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Chinese of Perzische bolvaas op console
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met groen/rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 5,4 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,4 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Grote gemberpot met floraal decor + karaktertekens, chip. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. / H 22 x Ø 20 cm. In redeli...

Chinese Kantonese gemberpot
Ergebnis: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met koperen deksel. Tuin/vogel decor. Afmeting: 30 x Ø 20 cm.In goede staat.

Japanse vaas op sokkel
Ergebnis: 70 EUR

18e Eeuwse Japanse vaas met floraal/vogel/vlinder en goud decor. Op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Ergebnis: 350 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x wierookbrander, oker craquelé glazuur. 1x pijpvaas, grijs craquelé glazuur. Afmeting: 11,5 - 17,5 cm. In goede staat.

20 Delen Chinees/Japans porselein
Ergebnis: 60 EUR

Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met deksels. Floraal decor. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Chinese Kanton kom Ø 23 cm.
Startpreis 40 EUR

Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees/Japans figuur
Ergebnis: 80 EUR

Chinees/Japans porseleinen figuur met bodemmerk. Geisha met bloemen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Oude Chinese/Vietnamese vaas
Ergebnis: 110 EUR

Oude Chinese of Vietnamese porseleinen vaas met floraal/karper decor. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

6 Japanse schotels Ø 13 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Zes Japans porseleinen schotels met bodemmerk. Geisha's in landschap decor. Twee schotels, haarlijn. Eén schotel, chip. Drie schotels, goed. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Vier delen Chinees porselein met powder blue prunis bloesem decor. Eén vaas met bodemmerk. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Chinese Queng Lung vaas
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 20 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/Chinees interieur decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees Familie Rose kaststel
Ergebnis: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen miniatuur Familie Rose kaststel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese snuffbottle
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met geel glazuur. Geisha/leeuw decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

6 Antieke Chinese borden Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden met Lange Lijs/coulissen decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zeegezicht en tuin decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 18 - 19 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese kommen Ø 10,6 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met goudvis decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 18 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 18,5 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinees rood-glazuur bord
Ergebnis: 250 EUR

Chinees diep porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Krassen. Afmeting: 5 x Ø 20,7 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 18 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans+Chinees porselein
Ergebnis: 160 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Japans + Chinees porselein. Bestaande uit: Miniatuur po, gerestaureerd. Vijf kop + schotels. Twee losse kopjes. Alle kopjes + schotels goed. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In redelijk/goed...

Bord (vogel decor)
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met bloesemboom/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27,5 cm In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 30,5 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met tekst en vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari borden Ø 24 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 21,2 cm.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met Chinese kinderen in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 300 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose houder, haarlijnen en chip. Cups met Chinese goden decor. Met bodemmerk en tekst. Divers. Afmeting: 7,5 - 7 10,5 cm. In goede staat.

3 Japanse Imari vazen
Ergebnis: 100 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met figuren decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom op sokkel
Startpreis 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen kom op sokkel, met floraal/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chineed bord Ø 23 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 27,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Groot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 18,7 cm.
Startpreis 120 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met olifanten koppen en rood/blauw glazuur. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Chinese Kanton bloempot met onderschotel
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuwse Chinese Kantonees porseleinen bloempot met onderschotel. Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.

4 Chinese schotels Ø 22 - 23 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Drie borden gelijmd + chips. Afmeting: Ø 22 -23 cm. In matige staat.

Queng Long schotel Ø 36,5 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotel met geisha in tuin decor. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Familie Rose waterpot + console
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen H 45,5
Ergebnis: 600 EUR

Twee grote antieke Kantonese vazen met figuren/salamander/Foo-honden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein
Ergebnis: 160 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met geisha in tuin decor. Chips en haarlijnen. Afmeting: 4 - Ø 10,5 cm. In redelijke staat.

2 Chinese kop + schotels
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zes tekens bodemmerk en keizerlijke figuren in tuin decor (Kang Xi). Gecontourneerd. Eén chip. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met vrijmetselaar decor en goudrand. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinees familiewapenbord Ø 21,7 cm.
Ergebnis: 500 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met familiewapen/goud decor. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Ergebnis: 400 EUR

Chinese celadon porseleinen vaas met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Ergebnis: 650 EUR

Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Mooie patina. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 14,2 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met perziken/granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22,6 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met bloembak decor. Twee borden haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijke staat.

Chinese gele schotel Ø 21,3 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Okergeel Chinees porseleinen schotel met reliëf draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Ergebnis: 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Cup met paars glazuur en zes tekens bodemmerk. 1x Celadon oorvaas. Afmeting: 5 - 19,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porseleinen kop en schotels
Ergebnis: 375 EUR

Zes Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Gecontourneerd. Met floraal en bal spelende zotjes decor. Eén schotel chip, rest goed. Drie kopjes chip, rest goed. Afmeting: 4,8 x Ø 12,3 cm. ...

Japans Satsuma theeservies
Ergebnis: 400 EUR

19 Eeuws Japans Satsuma porseleinen theeservies. Mooie kwaliteit. Met figuren en goud decor. Bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot, zes kop en schotels, waarvan één kopje chip, rest goed. Afmetin...

Twee Chinese borden Ø 21 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenborden met verso zeebranding decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese uit jade gesneden waterbuffel
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinese uit jade gesneden waterbuffel. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Houtgestoken figuur, Japan/China
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd Japans of Chinees figuur. Eén vinger mist. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Oude Chinese houtsnede
Ergebnis: 300 EUR

Oude Chinese houtsnede met bamboe decor, tekst en signatuur. Afmeting: H 102 x B 53 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Ergebnis: 750 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Later als lampenvoet omgebouwd. Bovenrand ingekort. Afmeting: H vaas 40 cm. Totaal: H 84 cm. In redelijke staat.

Twee Kang Xi schotels
Ergebnis: 400 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/fruit/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 17,8 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen geplooid Familie rose bord met figuren bij hemelpoort decor + verso vleermuizen. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Ergebnis: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Antiek boeddha hoofd
Ergebnis: 180 EUR

Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen kom met ranken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9,4 cm. In goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 26,7 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen Swatow schotel met bloemvaas/landschap decor. Eén chip. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese schenkkan
Ergebnis: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met floraal, vogels en granaatappel decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel ☼7 27 cm.
Ergebnis: 325 EUR

17e Eeuwse Chinees kraakporsleinen schotel met tuin/vogel decor. Haarlijn. + chip. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese Wanli schotel Ø 27 cm.
Ergebnis: 300 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel van kraakporselein. Met tuin/vogel decor. Eén haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 27 cm.

2 Chinese klapmuts kommen
Ergebnis: 100 EUR

Twee 17e eeuwse Chinese Wanli kommen van kraak-porselein. Met floraal + figuur in landschap decor. Eén met hengsel. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 12,2 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met kwartel in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

4 Chinese Quen Lung borden
Ergebnis: 200 EUR

Vier Chinese Quen Lung borden. 18e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 800 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Eén salamander aan de zijkant beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein (10x)
Ergebnis: 225 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bestaande uit: vier koppen en zes schotels. Waarvan: één kop gelijmd, drie goed. Eén schotel goed, rest haarlijnen en/of chip(s...

Chinees warmhoudbord
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung rechaud (warmhoudschotel) met landschap decor. Eén chip. Afmeting: 4,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,2 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Startpreis 150 EUR

Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schenkkan
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Chinese schenkkan met oester-vormige waterbak. Met Chinees floraal Familie Rose decor. Afmeting: 28 - 36 cm. In goede staat.

2 drie-delige kop + schotels + deksels
Ergebnis: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met deksels. Familie Rose met perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen bord met Europees portret Petrus Boudaan Amsterodamensis + goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met groene + oranje draak. Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 70 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung vleesschotel met tuin/brug decor, één restauratie. En een diep bord koekoek in het huisje, haarlijn. Afmeting: 22,5 - 31,5 cm. In redelijke staa...

2 Chinese borden Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha's in tuin decor. Borden hebben een bloem als bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese borden Ø 27,5 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Wanli-stijl. Floraal/swastika decor. Eén bord minimale chips. Twee goed. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenbeker Ø 21,6 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot staande op drie poten, met rondom figuren decor. Afmeting: H 19 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas met figuren
Ergebnis: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam vijf-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 950 EUR

Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Eén deksel chip. Afmeting: H 25,5 - 29 cm. In goede staat.