Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zes Familie Rose borden Ø 25 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + goudrand. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Chinees eetservies
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose eetservies met floraal/vlinder decor. Bestaande uit: 14x grote borden, 19x kleine borden, 7x dessertbord. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: Ø 20,5 - 26 cm. In ...

Vier antieke Chinese vazen
Ergebnis: 110 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Ergebnis: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Ø 21 cm. Haarlijn. In redelijke staat.

Chinese pattipan
Ergebnis: 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 110 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theebus
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theebus met floraal/kever decor. Eén haarlijn + één bakfout. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

5 Chinese schotels Ø 12 - 14 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, waarvan drie met vier tekens bodemmerk. Floraal/landschap decor. Eén schotel haarlijnen in bodem. Afmeting: Ø 12 - 14 cm. In goede staat.

Zeldzame Familie Rose dekselvaas
Ergebnis: 275 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met Europese ruiter in landschap decor. Twee haarlijnen in hals. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 14,5 cm.
Ergebnis: 45 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Ergebnis: 120 EUR

18e Eeuws Chinees Imari. Twee Chinees porseleinen kopjes + drie schotels. Floraal/figuur/goud decor. Eén kopje gelijmd, één schotel gelijmd. Twee schotels goed. Eén kopje goed. Afmeting: 6 - 11 cm. In...

Chinese Imari trekpot
Ergebnis: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12,5 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

2 Oude Chinese munten
Ergebnis: 1.800 EUR

Twee oude Chinese muntstukken met draken en karaktertekens. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22,8 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Drie aparte Chinees porseleinen borden met reliëf decor, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 44 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen schotel met diverse figuren/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Ergebnis: 140 EUR

Antieke Chinese hardhouten gestoken hocker met ranken, koppen en klauwpoten. Met marmeren blad. Afmeting: H 46 x Ø 45 cm. In goede staat.

2 Chinese schotels
Ergebnis: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse vogelsoorten, kippen, paradijsvogel, kraanvogel, mandarijneend, zwaluw. Met bodemmerk. Afmeting: circa Ø 11 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23,2 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

3 Chinese Kang Xi vazen
Ergebnis: 550 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met figuren in landschap decor. Eén vaas bovenrand scherf ingelijmd, andere twee vazen goed. Afmeting: H 12,8 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Ergebnis: 300 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Rose/mandarijn porselein met figuren decor. Bestaande uit: Sauciere, beschadigd. En twee schenkkannen, waarvan één beschadigd en één kan met haarlijn op handgrip. ...

2 Chinese Familie Rose vazen
Ergebnis: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chip. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Kang Xi theebus
Ergebnis: 1.000 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met geisha's in interieur decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese potten
Ergebnis: 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...

Drie delen Chinees porselein
Ergebnis: 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan met rood glazuur en floraal decor. Familie Rose dekseldoos met zotjes decor. Pot met tekst/floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 9...

Japanse vaas, H 30 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Japans porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Heeft gaatje in bodem gezeten. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 90 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse borden, floraal. Kantonese vaas met krijger decor, circa 1900. Familie Rose gemberpot. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm.

Grote Chinese roodlak dekseldoos Ø 28 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Zeer grote Chinese roodlak dekseldoos met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren/teksten/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Ergebnis: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 17,1 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 17,1 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Startpreis 250 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rondom draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Chinese Yixing trekpot. Deksel niet origineel. Handvat gelijmd. Ongemerkt. Afmeting: 6 x 13 x 9 cm. In matige staat.

Chinese schaal Ø 34,5 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met tuin/kostbaarheden decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen boeddha
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen boeddha met swastika en vleermuis op lotusbloem. Polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese wierookbrander
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 275 EUR

Drie 18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari capucijner kop en schotels. Drie kopjes goed. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.

6 Chinese koppen
Ergebnis: 100 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insecten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenpot
Ergebnis: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom fijn gedecoreerd figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese vleesschaal 30 x 37 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vleesschaal met landschap en figuren decor. 18e Eeuw. Queng Lung. Gecontourneerd. Lichte randglazuur schade. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal in bladvorm
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bladvorm, met gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: 19 x 21 x 3 cm. In goede staat.

Chinees familiewapenbord Ø 27,8 cm.
Ergebnis: 600 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met familiewapen decor. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein met A'dams bont
Ergebnis: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams' bont decor. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 11,5 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Drie-delige Chinese koppen
Ergebnis: 300 EUR

Twee 18e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen kop en schotels. Met tuin/vogel/insecten decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 9 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren en landschap decor. Beiden haarscheur + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese vaas H 50,5 cm.
Ergebnis: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/landschap decor. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.

3 Chinese Imari schotels Ø 23 cm.
Ergebnis: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese cups
Ergebnis: 325 EUR

Twee Chinese wit porseleinen cups met floraal/figuren decor. Afmeting: 9,5 - 13,5 cm. In goede staat.

2 Chinese kopjes met bodemmerk
Ergebnis: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 325 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vier tekens bodemmerk. Eén bovenrand restauratie. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Diana Cargo kom Ø 17,2 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom. Diana Cargo 1816. Met floraal decor. Met bodemmerk (Christie's). Afmeting: 7,5 x Ø 17,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Ergebnis: 3.250 EUR

Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

6 Chinese Familie Verte koppen/schotels
Ergebnis: 300 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels met floraal/karaktertekens decor. Waarvan: Vier schotels goed, één schotel haarlijn, één schotel chip, koppen allemaal goed. Afmeting: ...

Drie-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Familie Rose met tuin decor + vlinders. Beschadigingen. Afmeting: H 18 - 21 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 140 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...

Chinees bord Ø 23 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met Foo-honden en olifant in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

3 Chinese Familie Rose schotels Ø 10,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Met pioenroos/haan decor. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.
Ergebnis: 1.300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose trompet-vormige knobbelvaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees kinderservies
Ergebnis: 5.000 EUR

Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...

6x Chinese Imari kop + schotels
Ergebnis: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese kop en schotels
Ergebnis: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotels goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kommen
Ergebnis: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...

6x Chinese chocoladekoppen
Ergebnis: 300 EUR

6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.

3x Gemberpotten
Ergebnis: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Grote Chinese of Japanse schaal Ø 36 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.

Japanse kom
Ergebnis: 275 EUR

18e Eeuwse Japanse porseleinen kom met mandarijn eenden/kraanvogel/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose dekselvaas
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

2 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Ergebnis: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 23 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese rolschilderijen
Startpreis 40 EUR

Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

5x Snijwerk
Ergebnis: 60 EUR

Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.

Chinees hoofd (van hout)
Ergebnis: 80 EUR

Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 90 EUR

Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

5x Imari kop en schotels
Ergebnis: 180 EUR

Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel haarlijn. Alle cups goed. Afmeting: 4 x Ø ...

Chinese scepter
Ergebnis: 30 EUR

Chinese wit-metalen scepter met boeddha's en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Chinese Republiek vaas, H 35 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen republiek vaas met watervogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 13,3 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 30 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startpreis 150 EUR

Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Queng Lung porselein. Bestaande uit: Twee kastkommen met floraal decor. Eén kom chips. Eén kom scheur + scherf. Daarbij nog één papbord met tuin decor, haarlijn. Afmeting:...

7x Chinese borden
Ergebnis: 150 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 70 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Capucijne kom met vis decor. 2x Capucijne cups met vis decor. 1x (klapmuts)kom met feniks + bodemmerk. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese wierookbrander
Ergebnis: 1.400 EUR

Grote zware Chinese bronzen wierookbrander met lotusbloem, schildpad, slang en Foo-hond decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari schotels 32 x 37 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met paradijsvogel/floraal/goud decor. Vier-hoekig, gecontourneerd. Afmeting: 32 x 37 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met fruit/floraal en vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha (Nepal)
Ergebnis: 300 EUR

Grote Nepalese bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Ergebnis: 400 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Cup met rood verlopen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Capucijne dekselkom, haarscheur. 1x Chinese drakencup met mat wit glazuur + zes tekens bodemmer...

Chinees fabelfiguur uit jade gesneden
Ergebnis: 500 EUR

Chinees fabelfiguur uit jade gesneden. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Ergebnis: 250 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x 18e eeuwse schotel, beschadigd. 1x Kop + schotel, goed. 1x Losse schotel, goed. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Drie oude/antieke Chinese gember/potten
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen gember/potten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Ergebnis: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Set Chinese dekselpotten
Ergebnis: 325 EUR

Twee grote Chinees porseleinen deksel-voorraadpotten met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: H 38 x Ø 21 cm. In goede staat.