Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee delen Japans/Chinees cloisonné
Startpreis 150 EUR

Twee delen Japans/Chinees cloisonné. 1x Viskom met vissen decor + bodemmerk. 1x Dekselpot met Foo-hond + signatuur. Afmeting: 22 cm. + Ø 20 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Ergebnis: 80 EUR

Oud/antiek Chinees terracotta figuur met glazuur. Tang Dynasty stijl. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

2 Chinese figuren gestoken uit buffelhoorn
Startpreis 250 EUR

Twee Chinese figuren gestoken uit buffelhoorn, met lachende boeddha en zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 27 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 29,3 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schaal met geisha's in tuin decor. Verso rood glazuur. Gecontourneerd. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 29,3 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,7 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met onsterfelijken (in hemelrijk) voorstelling. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.

Chinees familiewapenbord Ø 22,5 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met familiewapen + goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Sang de Boeuf pot
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Ergebnis: 200 EUR

Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met rood-groen glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 23 cm.
Ergebnis: 850 EUR

Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren/vissen en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met floraal/tekst/vogel decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop+schotels
Ergebnis: 500 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

6 Chinese kop en schotels
Ergebnis: 130 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Lowestoft floraal decor. Vijf schotels goed, twee kopjes goed, rest haarlijn of beschadigd. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijk/goede st...

Chinese Sung-stijl schenkkan
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen Sung-stijl schenkkan met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

4 Chinese Amsterdams' bont borden Ø 16,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Amsterdams' bont decor. Eén bord haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese lampenvoet
Ergebnis: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen lampenvoet met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startpreis 400 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari geribbelde porseleinen trekpot met bloemvaas/goud decor. Afmeting: 11 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 23 cm.
Ergebnis: 400 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/floraal decor. Iets vervaagd. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Celadon schotel Ø 31,2 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.

4 Chinese Imari schotels Ø 11,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen Imari schotels met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11, 5 cm. In goede staat.

2 Chinese Imari kop + schotels
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. (1) Floraal, goed. (2) Landschap/pagode, goed. Eén kop, floraal, haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 7,8 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese capucijne kom Ø 14,8 cm.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Ergebnis: 250 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Sang de Boeuf dekseldoos, met zes tekens bodemmerk. 1x Celadon pijpvaas met noppen. Afmeting: Ø 13 - 19 cm. In goede staat.

Celadon kom
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,6 cm. In goede staat.

Antiek Chinees Blanc de chine figuur
Startpreis 1.200 EUR

Antiek Chinees porseleinen Blanc de chine figuur. Chinese keizer. Bakfouten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Ergebnis: 900 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen knobbelvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas + console
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in tuin decor. Met console. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese koppen
Startpreis 100 EUR

Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...

Chinees familewapenbord Ø16 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen bord met familiewapen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 16 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Chinees jade
Startpreis 200 EUR

Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,3 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Ergebnis: 950 EUR

Chinees porsleinen dekseldoos, gecontourneerd. Met draken/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 13,5 x 9,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met geisha's in tuin/vleermuizen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Aparte Chinese Familie Rose sauciere
Ergebnis: 325 EUR

Aparte Chinees porseleinen Familie Rose sauciere met schenktuit. In blad-vorm met tekst. Afmeting: 18 x 12,2 x 4,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Startpreis 150 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Ergebnis: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 25 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting circa: H 9,5 x Ø 8 cm. In goede staat

Lot Chinees porselein (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Amsterdams' bont kommen
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams' bont decor. Kleine kom heeft haarlijnen, andere goed. Afmeting: Ø 11,5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas H 28,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met geisha's in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees snijwerk van hoorn
Ergebnis: 5.500 EUR

Groot antiek Chinees snijwerk van hoorn. Geplaatst op een console. Figuren decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen schaal met groen craquelé glazuur en vier pootjes. Afmeting: 7,5 x 17 x 23,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen boeddha
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse figuren
Startpreis 1.000 EUR

Twee zeldzame antieke Japanse porseleinen Imari figuren. Japans paar. Eén chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met Chinese karaktertekens en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kop/schotels
Ergebnis: 250 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Lange Lijs/floraal decor. Eén kopje chip. Afmeting: 8,5 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Familie Verte schaal Ø 28,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schaal met figuren in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma wierookbrander
Ergebnis: 35 EUR

Japanse porseleinen Satsuma wierookbrander met figuren en goud decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 12 x 10 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startpreis 40 EUR

Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

2 Delen Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas
Ergebnis: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas in oker-gele kleur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

3 Chinese schotels Ø 11,8 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met kraanvogel in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11,8 cm. In goede staat.

3 Chinese schotels Ø 23 cm.
Startpreis 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese agaat trekpot
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinese roodbruine agaat trekpot in pompoen-vorm. Afmeting: 10 x 19 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte drakenschotel
Ergebnis: 3.250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenschotel met wolken-reliëf + bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese dekselpotten H 51 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met zotjes/floraal/Foo-hond decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antieke Chinees figuur
Startpreis 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen geglazuurd figuur. Oude man met stok. Enkele beschadigingen bij basement en stok. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Hookah
Startpreis 500 EUR

Chinese Hookah vaas voor waterpijp.Tin, verzilverd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Ergebnis: 350 EUR

Grote Chinese bronzen boeddha met restvergulding, zittende op lotusbloem. Lichte oxidatie. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese Sung vaas
Startpreis 150 EUR

Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met rood/bruin verlopen glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Ergebnis: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met oren. Bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose theeservies
Startpreis 300 EUR

Dertien-delig Chinees porseleinen theeservies. Familie Rose met floraal decor, geel glazuur en wit metalen montuur. Met bodemmerk. Plus extra zes lepels. Twee kopjes gelijmd. Afmeting: 10 - 21 cm. In ...

Twee Chinese kommen Ø 15 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met okergeel glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

2 Chinese Kanton vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand gelijmd. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Imari kopjes
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Imari schaal Ø 23 cm.
Startpreis 40 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schaal met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In matige staat.

Antieke Japanse dekselvaas H 65 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/coulissen/landschap/vogel/goud decor. Deksel heeft haarlijn. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Ergebnis: 250 EUR

Kleine Chinese porseleinen celadon wierookbrander met opschrift, oren en staande op drie poten. Afmeting: H 6,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Familie Rose schotel Ø 32 cm.
Startpreis 1.400 EUR

Zeldzaam grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met geisha's in tuin bij pagode/goud decor. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose plaquette
Ergebnis: 1.200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met duiven in landschap decor, tekst en signatuur. Twee chips rand. Afmeting: 49 x 30 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen hocker met karper/waterplanten decor. Afmeting: H 48 x Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese kom
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari borden
Ergebnis: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari schotel Ø 46,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met bloemvaas/coulissen decor. Met geschulpte omranding. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

4 Delen antiek Japans porselein
Ergebnis: 80 EUR

Vier delen antiek Japans porselein. Bestaande uit; twee theebussen, één vaas en één bord. Diverse decors. Afmeting: 8 - 34 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Japanse Imari dekselpot
Ergebnis: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselpot. Paradijsvogel/goud/Foo-hond decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2 Imari dekselvazen
Ergebnis: 180 EUR

Twee grote Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en ribbels. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

2 Japanse Imari vazen
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen Imari vazen met tuin/floraal decor. Beiden gelijmd. Minimale chips bodemrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese vierkante vaas
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met marmer-achtig glazuur. Vierkant model. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startpreis 100 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Vijf-delig Japans kaststel
Startpreis 200 EUR

Vijf-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met floraal decor. Twee deksel gerestaureerd. Afmeting: H 29 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf antieke Japanse Imari kommen Ø 15,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Vijf antieke Japanse Imari porseleinen kommen met floraal/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese rood-glazuur vaas
Ergebnis: 250 EUR

Rood-glazuur Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 28,2 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met krijgers in landschap decor + verso floraal decor. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Drie Japanse pijpvazen
Ergebnis: 100 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen met floraal decor. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.