Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese drakenpot Ø 25 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot. Draak in wolken decor. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen waterpot met rondom Chinese figuren in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas H 41,5 cm.
Startpreis 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom geisha's met vliegers decor. Bodem heeft dubbele blauwe ring. Afmeting: H 41,5 x Ø 33 cm. In goede staat.

Zes Chinese Imari borden Ø 23,3 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met figuren in tuin/kippen/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Ergebnis: 160 EUR

Chinees porseleinen republiek-stijl trekpot met landschap + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 16 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Antieke lakwerk doos
Startpreis 90 EUR

Antieke Chinese roodlak dekseldoos op messing. Rotsachtig landschap decor. Afmeting: 5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Lot Japans+Chinees porselein
Ergebnis: 160 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Japans + Chinees porselein. Bestaande uit: Miniatuur po, gerestaureerd. Vijf kop + schotels. Twee losse kopjes. Alle kopjes + schotels goed. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In redelijk/goed...

Chinees Sung kom Ø 15,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.

6 Chinese koppen
Ergebnis: 100 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insecten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Roze kom
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 18 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pot
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen viskom met floraal decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen plaquette met tijgervoorstelling in landschap. Met tekst en signatuur. Afmeting: H 42 x B 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 28,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schaal met dikke wand. Afmeting: H 10 x Ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees porselein (6x)
Ergebnis: 80 EUR

Lot Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Vier octagonale schotels, 1800. Eén Queng Lung bord, 18e eeuw. Eén schotel met zilveren montuur. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari borden Ø 24,5 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen Imari borden met figuren in interieur/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 45,5 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Chinees rood-glazuur bord
Ergebnis: 250 EUR

Chinees diep porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Krassen. Afmeting: 5 x Ø 20,7 cm. In goede staat.

Chinese draken-dekseldoos
Startpreis 1.400 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en zes tekens bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Familie Rose trekpotten
Ergebnis: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpotten met floraal/vogel decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

5 Chinese Familie Rose kommen
Startpreis 100 EUR

Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...

Chinese celadon schaal Ø 18,5 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese nekrust
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen nekrust in de vorm van een kind met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 40 x 14 cm. In goede staat.

8 Chinees porseleinen kopjes
Startpreis 40 EUR

Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese kom Familie Rose kom Ø 15 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

2 Japanse Meiji vazen
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse cloisonné Meiji pijpvazen met draken/paradijsvogels/floraal decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 11,3 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen schotel met ruiter in landschap + tekst decor. Acht tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 275 EUR

Drie 18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari capucijner kop en schotels. Drie kopjes goed. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese censer
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen censer met reliëf, vissen, vaas, wolken, lotusbloem en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 8 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 18 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel Ø 12 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur. Draken/floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

7x Chinees porselein
Startpreis 500 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Ca Mau Binh Thuan Cargo. 17e- 18e Eeuw. Bestaande uit: Drie zalfdozen + vier cups. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 10,6 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met goudvis decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

Chinees beeld
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.

5 Antieke Japanse Satsuma vazen
Startpreis 50 EUR

Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Met bodemmerken. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 33 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren en op drie poten. Wit craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese celandon kom/vaas
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Met merkteken. Afmeting: H 11,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 14,5 cm.
Ergebnis: 45 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse of Chinese chocolade koppen
Ergebnis: 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen chocolade koppen met deksel. Floraal + goud decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zeegezicht en tuin decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 18 - 19 cm. In redelijke staat.

6 Antieke Chinese borden Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden met Lange Lijs/coulissen decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese draken-dekseldoos Ø 27,5 cm.
Startpreis 180 EUR

Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

2 Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide borden haarlijnen, één met chips, één met gaten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 300 EUR

Chinese rookkwarts snuffbottle met figuur/veulen decor. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle, Robins egg
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met Robins egg glazuur. Afmeting: H 5,2 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Ergebnis: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Chinese neksteun
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen neksteun. Sung-stijl. Floraal/vogel decor. Afmeting: 11 x 25,5 x 15,8 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met geel glazuur. Geisha/leeuw decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

6 Delen 19e eeuws Japans porselein
Startpreis 50 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Zeldzame Familie Rose dekselvaas
Ergebnis: 275 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met Europese ruiter in landschap decor. Twee haarlijnen in hals. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

2 Antieke Japanse schotels
Startpreis 60 EUR

Twee grote antieke Japanse porseleinen schotels met landschappen/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 29 - 39,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22 cm.
Ergebnis: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met kraanvogel/waterlelie decor. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal met draken Ø 28 cm.
Ergebnis: 270 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met diverse draken in zee decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese lakstempel
Ergebnis: 450 EUR

Chinese natuurstenen (jade) lakstempel met Foo-hond. In lakwerk beschilderde kist met draken en karaktertekens. Afmeting: 12,5 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese Kantonese vazen
Ergebnis: 110 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese miniatuur vazen met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop + twee schotels met figuren decor. Kop (lichte) randrestauratie. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Chinees Familie Rose kaststel
Ergebnis: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen miniatuur Familie Rose kaststel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese Familie Rose koppen
Ergebnis: 90 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose koppen met floraal decor. Eén kop heeft twee chips. De andere twee koppen zijn goed. Afmeting: 6,5 - Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

6 Chinese capucijne schotels Ø 10 - 12 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijne schotels. Divers. Floraal/watervogels decor. Eén schotel haarlijnen, rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vleesschaal
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas H 40,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné schaal Ø 30 cm.
Startpreis 800 EUR

Grote Chinese cloisonné schaal met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 30 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Verte borden Ø 15,2 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 20 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/Chinees interieur decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In goede staat.

Chinese gele kom Ø 15 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinese, oker-gele porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Octagonale censer met teksten en bodemmerk. (2) Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Chinese capucijne trekpot
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne trekpot met Familie Rose floraal decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 13 x 19 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

5 Chinese schotels Ø 12 - 14 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, waarvan drie met vier tekens bodemmerk. Floraal/landschap decor. Eén schotel haarlijnen in bodem. Afmeting: Ø 12 - 14 cm. In goede staat.

2 Chinese potten
Ergebnis: 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 19e Eeuwse gemberpot met rondom figuren decor, geen deksel. 1x 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Chinese Queng Lung vaas
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Jade gesneden Foo-hond
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse Chinees jade gesneden Foo-hond. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 3,5 x 3,5 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theebus
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theebus met floraal/kever decor. Eén haarlijn + één bakfout. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

4 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Vier delen Chinees porselein met powder blue prunis bloesem decor. Eén vaas met bodemmerk. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup
Ergebnis: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose chicken cup met kippen/kuikens en figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.

6 Japanse schotels Ø 13 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Zes Japans porseleinen schotels met bodemmerk. Geisha's in landschap decor. Twee schotels, haarlijn. Eén schotel, chip. Drie schotels, goed. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke Chinese vazen
Ergebnis: 325 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, floraal, haarlijnen. 1x 19e Eeuw, floraal/vogel/insekten decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: H 21 - 24 cm. In redelijk staat.

Japanse rijstkom Ø 12 cm.
Ergebnis: 35 EUR

19e Eeuwse porseleinen Japanse Imari rijstkom met deksel. Floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Japans bord Ø 21 cm.
Ergebnis: 160 EUR

18e Eeuws Japans porseleinen bord met feniksen/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Oude Chinese/Vietnamese vaas
Ergebnis: 110 EUR

Oude Chinese of Vietnamese porseleinen vaas met floraal/karper decor. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

3 Yixing trekpotten
Startpreis 60 EUR

Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Lot China/Japan
Startpreis 80 EUR

Lot China/Japan. Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Chinees/Japans figuur
Ergebnis: 80 EUR

Chinees/Japans porseleinen figuur met bodemmerk. Geisha met bloemen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 24,5 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtbruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

3 Chinese/Japanse borden
Startpreis 80 EUR

Drie grote antieke Chinese/Japanse porsleinen borden. Divers. Floraal/landschappen decor. Eén bord floraal randschade gelijmd, verder goed. Afmeting: Ø 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese miniaturen
Ergebnis: 600 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén vaas met Lange Lijs decor + bodemmerk, goed. En twee dekselvazen met floraal decor, chips deksel. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede...