Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Chinese cups
Ergebnis: 325 EUR

Twee Chinese wit porseleinen cups met floraal/figuren decor. Afmeting: 9,5 - 13,5 cm. In goede staat.

2 Chinese kopjes met bodemmerk
Ergebnis: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 325 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vier tekens bodemmerk. Eén bovenrand restauratie. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Diana Cargo kom Ø 17,2 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom. Diana Cargo 1816. Met floraal decor. Met bodemmerk (Christie's). Afmeting: 7,5 x Ø 17,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Ergebnis: 3.250 EUR

Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

6 Chinese Familie Verte koppen/schotels
Ergebnis: 300 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels met floraal/karaktertekens decor. Waarvan: Vier schotels goed, één schotel haarlijn, één schotel chip, koppen allemaal goed. Afmeting: ...

Drie-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Familie Rose met tuin decor + vlinders. Beschadigingen. Afmeting: H 18 - 21 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 140 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...

Chinees bord Ø 23 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met Foo-honden en olifant in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

3 Chinese Familie Rose schotels Ø 10,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Met pioenroos/haan decor. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.
Ergebnis: 1.300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose trompet-vormige knobbelvaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees kinderservies
Ergebnis: 5.000 EUR

Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...

6x Chinese Imari kop + schotels
Ergebnis: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese kop en schotels
Ergebnis: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotels goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kommen
Ergebnis: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...

6x Chinese chocoladekoppen
Ergebnis: 300 EUR

6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.

3x Gemberpotten
Ergebnis: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Grote Chinese of Japanse schaal Ø 36 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.

Japanse kom
Ergebnis: 275 EUR

18e Eeuwse Japanse porseleinen kom met mandarijn eenden/kraanvogel/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose dekselvaas
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

2 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Ergebnis: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 23 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese rolschilderijen
Startpreis 40 EUR

Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

5x Snijwerk
Ergebnis: 60 EUR

Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.

Chinees hoofd (van hout)
Ergebnis: 80 EUR

Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 90 EUR

Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

5x Imari kop en schotels
Ergebnis: 180 EUR

Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel haarlijn. Alle cups goed. Afmeting: 4 x Ø ...

Chinese scepter
Ergebnis: 30 EUR

Chinese wit-metalen scepter met boeddha's en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Chinese Republiek vaas, H 35 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen republiek vaas met watervogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 13,3 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 30 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startpreis 150 EUR

Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Queng Lung porselein. Bestaande uit: Twee kastkommen met floraal decor. Eén kom chips. Eén kom scheur + scherf. Daarbij nog één papbord met tuin decor, haarlijn. Afmeting:...

7x Chinese borden
Ergebnis: 150 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 70 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Capucijne kom met vis decor. 2x Capucijne cups met vis decor. 1x (klapmuts)kom met feniks + bodemmerk. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese wierookbrander
Ergebnis: 1.400 EUR

Grote zware Chinese bronzen wierookbrander met lotusbloem, schildpad, slang en Foo-hond decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari schotels 32 x 37 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met paradijsvogel/floraal/goud decor. Vier-hoekig, gecontourneerd. Afmeting: 32 x 37 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met fruit/floraal en vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha (Nepal)
Ergebnis: 300 EUR

Grote Nepalese bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Ergebnis: 400 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Cup met rood verlopen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Capucijne dekselkom, haarscheur. 1x Chinese drakencup met mat wit glazuur + zes tekens bodemmer...

Chinees fabelfiguur uit jade gesneden
Ergebnis: 500 EUR

Chinees fabelfiguur uit jade gesneden. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Ergebnis: 250 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x 18e eeuwse schotel, beschadigd. 1x Kop + schotel, goed. 1x Losse schotel, goed. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Drie oude/antieke Chinese gember/potten
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen gember/potten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Ergebnis: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Set Chinese dekselpotten
Ergebnis: 325 EUR

Twee grote Chinees porseleinen deksel-voorraadpotten met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: H 38 x Ø 21 cm. In goede staat.