Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met geel glazuur en draak. Afmeting: H 35 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Oudere bovenrand restauratie. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot. Haarlijn handvat + pot. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met bruin glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en vlinder decor. Tuit gelijmd + deksel onderrand chip. Afmeting: 7,5 x 11 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander (censer) met wolkachtige goud decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met craquelé glazuur + Foo-honden koppen. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met tuin decor. Waarvan: Eén schotel, haarlijn heeft, de rest goed. Drie koppen, goed. Eén kop, chip. Eén kop, haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 11,...
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met tuin/goud decor. Eén schotel haarlijn. Andere schotels goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met coulissen/pagode in landschap decor. Eén schotel, goed. Eén schotel, haarlijn + chip. Twee koppen, chips. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In re...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier schotels craquelé glazuur. Twee koppen goed. Eén kop chip. Eén kop haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goed...
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. Drie schotels + vier koppen. Waarvan: Eén schotel, haarlijn. Twee schotels, goed. Eén kop, haarlijn. Drie koppen, goed. Afmeting: H 4 x Ø 1...
Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imarie vazen met floraal/goud decor. Eén vaas haarscheuren. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen kom met gouden tuin/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met dier-vormige grepen. Afmeting: H 10,2 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zware Chinese bronzen cloisonne censer met floraal/vleermuizen decor. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen tegel met paarden decor. Afmeting: 19,6 x 19,5 x 3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 27,6 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen Quan Yin staande op lotusbloem, Blanc de chine. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Lotusbloem-vormige vaas met draak. 1x Baluster-vormige celadon vaas. Afmeting: H 14,5 - 15 cm. In goede staat.
Vier-pas antieke Aziatische terracotta reliëf stenen met figuren decor. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 58 x 36 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Japanse schaal met floraal/fruit decor. Craquelé glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotel met landschap/spelende zotjes/godheid/floraal/vogel en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen/floraal/goud decor. Chicken plate. Randglazuurschade. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pelgrim vaas met draak, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe schotel. Met floraal/fruit/vogel en goud decor. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij op papier met figuren voorstelling. Houtsnede? Enkele vouwen. Afmeting: H 125 x B 59 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon-kleurig glazuur. Floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese draken vazen met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Kantonese vazen met celandon glazuur. Landschap/figuren/olifanten koppen/ringen/floraal decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Gesigneerd oud Chinees rol-schilderij met kreeft decor. Houtsnede. Afmeting: H 94 x B 48 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op drakentroon. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné geisha met cloisonné sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote Chinese uit jade gesneden rituele bijl met drakenkop. Afmeting: 30 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen spaarpot met draak/feniks en vleermuizen. 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 11 x 13,5 cm. In goede staat.
Groot Japans of Chinees houten dienblad met parelmoer-inleg. Floraal, vogels, pagodes, zeegezicht decor. Afmeting: 46 x 72 cm. In goede staat.
Wandelstok voorzien van een deels zilveren knop met een Aziatische voorstelling met figuren en floraal decor. 91 cm. In goede staat
Antieke wandelstok met handgreep van hoorn. Circa 1900. Afmeting: L 89,5 cm. In goede staat.