Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
208 Ergebnisse
Los: 6120

46 Hollandse wandtegels

Ergebnis: 300 EUR

Collectie van 46 stuks Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Zitten interessante voorstellingen bij. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6121

Lot wandtegels (religieus)

Ergebnis: 110 EUR

Acht stuks wandtegels, religieus. En een 4-pas tegeltableau, vogelkooi decor. Beschadigd. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijke staat.


Los: 6122

Zes Makkumer wandtegels

Ergebnis: 40 EUR

Zes polychrome Hollandse Makkumer wandtegels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.


Los: 6123

Tien Hollandse wandtegels

Startpreis 50 EUR

Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.


Los: 6124

Lot tegels (19 st.)

Startpreis 150 EUR

19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6125

2 Delftsblauwe borden

Ergebnis: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. 1x Groot geschulpt, van Duyn. 1x Kleiner, ongemerkt, lichte randschade. Afmeting: Ø 23 - 34 cm. In goede staat.


Los: 6126

2 Makkumer theebussen

Startpreis 60 EUR

Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.


Los: 6127

Antiek servies, 1910

Ergebnis: 100 EUR

Antiek veertien-delig porseleinen Jugendstil servies met engelen en goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Eén tuit beschadigd. Eén oor mist. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6128

2x Pre Columbiaans aardewerk

Startpreis 300 EUR

Twee delen pre Columbiaans aardewerk met originele polychromie. 1x Schaal met drie kat-achtige poten. 1x Ghendi met ruitvormige beschildering. Afmeting: 18 - Ø 22 cm. In goede staat.


Los: 6129

4 Engelse Sunderland kastkommen

Startpreis 60 EUR

Vier grote 19e eeuwse Engelse Sunderland Luster Creamware keramieken kommen met figuren/goud decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.


Los: 6130

4 Antieke Petrus Regout bloempotten

Startpreis 80 EUR

Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.


Los: 6131

Twee delen Hollands aardewerk

Startpreis 40 EUR

Twee delen Hollands aardewerk. 20e Eeuw. 1x Grote Mobach asbak Ø 27 cm. 1x Leiderdorp Holland vaas 857. Afmeting: 11,5 - 28 cm. In goede staat.


Los: 6132

Twee antieke Majolica cachepotten

Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke polychrome Jugendstil Majolica cachepotten met floraal decor. Genummerd. Circa 1910. Afmeting: Ø 18 - Ø 21 cm. In goede staat.


Los: 6133

Antieke Majolica cachepot

Ergebnis: 90 EUR

Antieke Jugendstil Majolica cachepot met polychrome/floraal decor. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.


Los: 6134

Twee Engelse porseleinen honden

Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen honden. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Los: 6135

Antieke theebus met Zwiebelmuster decor

Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor + messing deksel. Merkteken kruis + H. Circa 1900. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.


Los: 6136

Zeldzaam Hollands tegeltableau

Startpreis 500 EUR

Zeldzaam Hollands antiek 18e eeuws zes-pas tegeltableau. Mangaan. Voorstellende Willem IV Karel Hendrik Friso prins van oranje. 1702 - 1732. Eén tegel chip. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.


Los: 6137

Vier-pas tegeltableau

Ergebnis: 700 EUR

Hollands 17e eeuws polychrome vierpas tegeltableau met vogel decor. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6138

Drie Hollandse tegeltableau's, 1800

Startpreis 650 EUR

Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.


Los: 6139

Vier 17e eeuwse tegels

Startpreis 60 EUR

Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.


Los: 6140

Vier 17e eeuwse tegels

Startpreis 200 EUR

Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met militaire figuren. Kleinere restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.


Los: 6141

3x Meissen soepborden

Startpreis 90 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.


Los: 6142

Bierpul

Startpreis 70 EUR

Duitse Fayence handbeschilderde bierpul met tinnen monturen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Los: 6143

Set van twaalf Delftse borden Ø 24 cm.

Ergebnis: 500 EUR

Set van twaalf 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.