Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wortelnoten salontafel
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1860. Afmeting: 63 x 77 x 110 cm. In goede staat.

Penantkast, 1880
Ergebnis: 100 EUR

Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.

Spiegel, H 172 x B 82 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote facet geslepen spiegel met goudkleurige lijst. Afmeting: H 172 x B 82 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast, 1920
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.

Mahonie jalouzie kastje
Ergebnis: 90 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Seize nachtkastje met jalouzie-deur + lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 47 x 30 cm. In goede staat.

Massief eiken salontafel
Ergebnis: 90 EUR

Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.

Voltaire op wielen
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire armleunstoel op wielen. Voorzien van blauwe velours stoffering. Afmeting: 103 x 85 x 75 cm. In goede staat.

Wortelnoten ladenkast
Ergebnis: 80 EUR

Hollandse wortelnoten ladenkast met messing beslag, gebogen front en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 68 x 40 cm. In goede staat.

Englese tafel met intarsia
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met intarsia op blad + etage. Paar vlekken op blad. Afmeting: 73 x 42 x 34 cm. In goede staat.

Eiken nachtkastje
Ergebnis: 80 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkastje met jalouziedeur + lade. Afmeting: 68 x 31 x 45 cm. In goede staat.

Nachtkast (mahonie)
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met deur + lade. Afmeting: 75 x 40 x 32 cm. In goede staat.

2x Mahonie spiegel
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.

Kleine rolluikkast, 1800
Ergebnis: 80 EUR

Kleine eikenhouten rolluikkast met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 49 x 30 cm. In goede staat.

Massief eiken bijzettafel, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Massief eiken ronde bijzettafel. Willen III. 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: Ø 102 x H 75 cm. In goede staat.

4 Stoelen
Ergebnis: 80 EUR

Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat

Halspiegel
Ergebnis: 70 EUR

Goudkleurige halspiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 38 cm. In goede staat.

Mahonie klaptafel
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met wieltjes. Circa 1900. Afmeting: 67 x 68 x 80 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten nier-vormige bijzettafel met intarsia nautilusschelp. Afmeting 62 x 40 x 58 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel
Ergebnis: 70 EUR

Oude/antieke mahoniehouten naaitafel met wollade en intarsia bij speldenkussen. Onderstel mogelijk later. Afmeting: 66 x 48 x 41 cm. In goede staat.

Hollandse kapstok
Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke Hollandse eikenhouten gestoken neo renaissance kapstok met leeuwenkoppen en messing ringen. Circa 1880. Afmeting: 34 x 120 x 14 cm. In goede staat.

Teakhouten Kist
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse koloniale teakhouten kist. Afmeting: 57 x 95 x 63 cm. In goede staat.

Ronde salontafel
Ergebnis: 60 EUR

Salontafel uit de 70er-jaren. Chroomstaal met ronde glasplaat van getint glas. Afmeting: H 45 cm x Ø 45 cm. In goede staat.

Eiken Engels secretaire
Ergebnis: 60 EUR

Engels eikenhouten secretaire met schrijfklep, lade, en op hoge bolpoten. Circa 1930. Afmeting: 100 x 75 x 42 cm. In goede staat.

Ronde teakhouten tafel
Ergebnis: 60 EUR

Ronde teakhouten tafel in Victoriaanse stijl. Met gedraaide poot. Afmeting: Ø 88 cm. x H 77 cm. In goede staat.