Antieke Majolica hangbloempot met kaarskandelaren. Afmeting: H 23 x Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met goud/damesportret decor. Circa 1880. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.
Drie antieke bronzen vijzels. Twee maal 18e eeuw. Eén gedateerd 1780, één mogelijk ouder. Afmeting: 8,5 - 14,5 cm. In goede staat.
Duitse Rolleicord camera met flitser. Compleet met lederen schoudertas + originele gebruiksaanwijzing. Compour-Rapid, Franke & Heidecke Braunschweig. Afmeting: 14 x 8 x 10 cm. In goede staat.
Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.
Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koloniale kist met messing beslag en hengsels. Deksel ooit gerestaureerd. Eén scharnier behoeft restauratie. Afmeting: 9,5 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke gemonogrammeerde petroleumlamp met messing voet, massief glazen stam, persglazen reservoir, en gesatineerde lampenkap. Met dubbele messing brander. Decor van wildvoorstelling. Circa 1900. Afme...
Vijf delen metaalwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Antiek bronzen lavabo. Tripod bronzen steelpan. Grote koperen hengselpan. Koperen hengselpan. Strijkijzer. Afmeting: 19 - 48 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.
Drie grote boeddha figuren van kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 - 66 cm. In goede staat.
Fles LBV port 1988, Vinho do Porto Quinta do Cachao ( porto Messias)
Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.
Antiek messing scheepscompas met originele kleine petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: 32 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 50-er jaren-stijl buste. Kunststof gegoten met bronskleurige patina. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Drie vergulde bronzen wandkandelaren in Barok/Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Originele antieke gietijzeren Jugendstil etagiere tuintafel met originele polychromie. Circa 1900. Gietstempels + nr. Gemerkt met vaas. Afmeting: 75 x 38 x 38 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 56 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Tegels met religieuze voorstellingen. Afmeting: 28 x 15 x 12 cm.In goede staat.
Messing scheepssextant naar antiek voorbeeld. Afmeting: 17 x 24 x 4,5 cm. In goede staat.
Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.
Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Antieke met schildpad en parelmoer belijmde mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theedoos met bandintarsia. Compleet met sleutel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos met slot, sleutel en benen pootjes. Eén chip. Afmeting: 7 x 21 x 15,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke hangpetroleumlampen. 1x Schippertje, kap gelijmd. 1x Majolica met kandelaren. Circa 1900. Afmeting: Ø 30 - Ø 60 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme petroleumlamp. Circa 1880. Compositie metaal. Met leeuwenkoppen en portretten. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur met bodemmerk. Vleermuizen/fabelfiguur/kind met vaas. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Zeven diverse antieke tinnen borden met diverse stempels. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Vijf grote antieke tinnen schotels. Divers. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 31 - 34 cm. In goede staat.
Twee zware messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Putti met hoorn des overvloeds zittend op krokodil. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote neogotische kerkelijke kandelaar van messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Twee antieke messing lampenvoeten met ananassen en marmer. Circa 1910. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil tinnen lampenvoet. Circa 1910. Ontwerper? Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke kerkelijke lamp in gotisch-stijl gemaakt van blik. Waarschijnlijk voor lijkkoets. Met beschildering. Paar ornamenten missen. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Albast lamp met messing. Obelisk vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse koperen aker met hengsel. Afmeting: 33 x Ø 56 cm. In goede staat.
Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee antieke Russische heilig kruizen van messing. 19e Eeuw of ook ouder. Eén kruis verguld. Eén kruis met verso tekst. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Oud/antieke Tibetaanse kopergedreven gebedsmolen met karaktertekens. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Lot van twaalf diverse bijbels + psalmboeken. Met onder andere plated beslag. 18e - 19e -20e Eeuw. Onder meer; Friese bijbel en Duitse Lutheraanse bijbel Ad 1779, rest Nederlands. Afmeting: 10 - 18 c...
Twee marmeren boekensteunen in Chinese stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 6 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse wijwaterhouders. 2x Porselein, 1x vernikkeld metaal, 1x brons met korenschoven, mogelijk ouder. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Hand beweegt muntstuk in mond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse stickbarometer. Manticha Fecit London. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse historisme retour Egypte pronkvazen met marmer en compositie metaal. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Mooie antieke Hollandse notenhouten biedermeier stoof met messing. Met binnenbak. Circa 1850. Afmeting: H 42 x Ø 35 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse klarinet. Ongemerkt. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Antieke koffer-grammofoon Maxitone. Circa 1920. Afmeting: 14 x 41 x 31 cm. In goede staat.
Oude Kohlert & Winnenden plated dwarsfluit. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In redelijk/goede staat.
Verrekijker in kist. Maritiem-stijl. Uitschuifbaar in lederen foedraal. 21e Eeuw. Afmeting: 7 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Groot lot muntgeld, papiergeld en penningen. Divers. Wereld/Europa. In doos. Afmeting: 9 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse penningen + onderscheidingen. Nederland, Engeland, USA et cetera. Brons. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Lot diverse munten. 20e Eeuw. USA. Onder andere: Zilver dollars, dollars, halve dollars et cetera. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
Vier oude geëmailleerde emblemen. Mercedes, Zwitserland, Suisse, Holland. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Twee heilig kruizen. Brons en ijzer? Circa 1930 - 1950. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke messing briefopeners. 1x Meiji Japan, cloisonné. 1x China, medaillons. 1x Jugendstil met apenkop. 1x Oosters met hoornen vogel. Afmeting 17 - 27 cm. In goede staat.
Negen bamboekoralen doodshoofden aan een koord met kraal. Grootte ca 30 mm. In goede staat
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder hangkast met ranken decor. Circa 1860. Afmeting: 51 x 34 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken scheerbekken-houder met zeemonster decor. Afmeting: 13 x 45 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: H 41 x Ø 36 cm. In goede staat.
Lot van acht diverse antieke strijkijzers. IJzer + messing. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing waterketel met stoof en porselein. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gepolychromeerde dekseldoos in gotische stijl met messing beslag + slot. 19e Eeuw? Afmeting: 24 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Lot diversen. Antiek et cetera. Onder andere: Fotolijsten, koekplanken, messing, strijkijzers, marmeren coupes. Afmeting: 20 - 57 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Neo gotische messing wandkandelaar. Empire tinnen kraantjeskan. Biedermeier appelketel. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Twee delen verguld messing. Bestaande uit drie-lichts staande lamp + bijzettafel met prismen glas. Italië? Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. / H 130 x Ø 65 cm. In goede staat.
Zuid Afrikaanse wapenstok van pokhout. Knobkierie. Zulu stam. Etnografie. Afmeting: L 52 cm. In goede staat.
Albasten gesneden piedestal met bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.
Lot divers antiek. Onder andere; Drie Hollandse tegels, koetsstoof, barometer, keramieken koektrommel, bronzen vijzel. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Duitse carbid fietslamp, koperen aker, theepot, doofpot. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met cloisonné. Floraal. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische messing gegraveerde schaal met swastika's en Wajang-achtige figuren/boscage decor. Circa 1900. Daarbij een Indonesische waaier. Circa 1930. Afmeting: 21 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antiek? gobelin wandkleed met achterkleed van zijde. Landschap met vogels decor. In Renaissance-stijl. Afmeting: 152 x 125 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek religieus, divers. Crucifix glas, chips. Heilig beeld, circa 1900. Bronzen gotisch beeld. Houten Heilig kruis. Bronzen Maria et cetera. Afmeting: 12 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse achter-glas-schilderijen in ovale lijst. Maria figuren. Verf laat deels los. Afmeting: 18 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Grote Franse handbeschilderde kobalt-blauwe porseleinen tafellamp met floraal/goud decor en messing armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.