Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Regentone radio
Startpreis 50 EUR

Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.

Oude klarinet in koffer
Startpreis 70 EUR

Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.

Jugendstil fruitschaal Ø 40 cm.
Startpreis 130 EUR

Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse globe, 1900
Startpreis 250 EUR

Antieke Hollandse globe. Circa 1900. Door Dr. R. Neuse Utrecht, Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 40 x Ø 18 cm. In goede staat.

Moderne decoratieve wereldbol
Startpreis 125 EUR

Moderne decoratieve wereldbol. 21e Eeuw. Messing, bronskleurig gepatineerde voet. Wereldbol is bekleed met leder. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Zilveren penning Ø 12 cm.
Startpreis 600 EUR

Grote zilveren 835/000 penning, Prins Willem Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus. 27 April 1967. Gewicht circa 580 gram. In goede staat.

Turkse zilveren munten
Startpreis 120 EUR

Lot Turkse zilveren munten. Vijftien stuks. Afmeting: Ø 1 cm. In goede staat.

42 Stuks munten, zilver etc.
Ergebnis: 350 EUR

42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.

2 Japanse bronzen (mini) vazen
Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met reiger decor. Meiji periode. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette met pierrot's
Ergebnis: 120 EUR

Messing wandplaquette met geëmailleerde dansende pierrots in vuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 x 1,5 cm. In goede staat.

W. van Liempt?, Houtgestoken plaquette
Startpreis 60 EUR

Hollandse octagonale houtgestoken wandplaquette. Met afbeelding van roofvogel die door bos richting kasteel vliegt. Door Willem van Liempt? Latere signatuur, verso. Afmeting: 61 x 60,5 cm. In goede st...

Gietijzeren inktpot naar antiek voorbeeld
Ergebnis: 60 EUR

Amerikaanse gietijzeren inktpot met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Reservoir mist. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 17 cm. In goede staat.

2 Delen antiek Chinees brons
Startpreis 60 EUR

Twee delen antiek Chinees brons. Bestaande uit: Kaarskandelaar + tempelhond. Afmeting: 7 - 14,5 cm. In goede staat.

2 Emaille vazen op messing voet
Startpreis 180 EUR

Twee oude/antieke geëmailleerde Chinese vazen met floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Grote tafellamp
Startpreis 230 EUR

Grote iriserende glazen tafellamp met messing . Violet-rood. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.

Damestas van Bruno Magli
Startpreis 50 EUR

Damestas van Bruno Magli met dobbelsteen decor en doublé ketting. Afmeting: 22 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Ergebnis: 50 EUR

Oud Chinees bewerkt figuur, boeddha met kind op lotusbloem. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke zeldzame briefopener
Startpreis 120 EUR

Antieke, zeldzame briefopener. Messing. Circa 1900. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Twee kristalglazen schenkkannen
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kristalglazen schenkkannen met stoppen. Amandel geslepen. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

In wasgegoten 4-jaargetijden plaquettes
Startpreis 50 EUR

Drie antieke Duitse was-plaquettes met reliëf. De vier jaargetijden. Circa 1880. Afmeting: 22 x 17 x 1,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Startpreis 100 EUR

Grote Chinese handbeschilderde spaanhouten dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 42 cm. In goede staat.

Houten schooltas + griffeldoos
Startpreis 60 EUR

Antieke houten schooltas + schuifdoos. Circa 1900. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.

Vier antieke Duitse tabakspijpen
Startpreis 70 EUR

Vier grote antieke Duitse tabakspijpen met porselein. Wild voorstelling. Drie pijpen compleet. Eén pijp incompleet (past mondstuk niet). Afmeting: 52 -75 cm. In goede staat.

Beschilderde zuil
Startpreis 70 EUR

Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.

2 Koffiesmorren
Startpreis 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing koffiesmorren, kopergenageld. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

2x Pijpencomfoor
Startpreis 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse mahoniehouten pijpencomfoors. Eén scheur in basement en pootjes missen. Afmeting: 60 x 62 cm. In redelijk/goede staat.

2 Koperen pannen
Startpreis 80 EUR

Twee koperen pannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Specerijen kastje
Startpreis 60 EUR

Hollands specerijenkastje met Petrus Regout Maastricht houders. Circa 1930. Afmeting: 38 x 55 x 15 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws huisaltaar onder stolp
Startpreis 60 EUR

18e - 19e Eeuws huisreligie altaar onder stolp. Met bisquit porselein. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Twee marmeren vazen
Startpreis 80 EUR

Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Design dressboy
Startpreis 40 EUR

Moderne design dressboy van chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 117 cm. In goede staat.

Diverse delen kerfsnede (6x)
Startpreis 70 EUR

Zes delen antiek kerfsnede. Divers. Onder andere; Hocker, bloembak, houders, console et cetera. Afmeting: 26 - 47 cm. In goede staat.

Stel Art Deco tafellampen
Ergebnis: 80 EUR

Twee marmeren Art Deco tafellampen met glas. Eén gelijmd . Circa 1925. Afmeting: 35 x 32 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Kinderspeelgoed (30-er jaren)
Ergebnis: 45 EUR

Kinderspeelgoed uit de 30-er jaren. Koffiemolen van ijzer met keramiek. Gemerkt Olly. Afmeting: 14 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Model van zeiljacht 'Endeavour'
Ergebnis: 70 EUR

Houten model van een zeiljacht op statief. 'Endeavour'. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 75 x 18 cm. In goede staat.

Houten scheepsmodel op statief
Ergebnis: 75 EUR

Houten scheepsmodel op statief. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 80 x 10 cm. In goede staat.

Antieke metronoom (naar Maelzel)
Ergebnis: 60 EUR

Antieke mahoniehouten metronoom met sleutel. Naar Maelzel. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Messing lampenvoet
Startpreis 60 EUR

Messing lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil, met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Drie dekseldozen met Arabisch opschrift
Startpreis 40 EUR

Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.

Keiler kop
Startpreis 150 EUR

Opgezette wildzwijnkop. Keiler kop. Op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x44 x 42 cm. In goede staat.

Schwarzwalder kapstok
Ergebnis: 50 EUR

Schwarzwalder houtgestoken kapstok met later borduur. Eikenblad decor. Afmeting: 41 x 45 x 6 cm. In goede staat.

Metalen wapenschild
Startpreis 40 EUR

Metaal gegoten Hollands wapenschild. 'Je Maintiendrai Hofleverancier'. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 44 x 3 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1900
Startpreis 120 EUR

Antieke Duitse vergulde barometer met thermometer. Jugendstil. Met Jugendstil keramieken plaquette. In Alphonse Mucha-stijl. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antieke Murano kroonluchter
Startpreis 500 EUR

Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse dekseldoos, 1920
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.

Grammofoon in kast
Startpreis 150 EUR

Antieke eikenhouten grammofoon met spiegeldeur + platenhouder. Melodia. Circa 1910. Functie niet getest. Afmeting: 103 x 45 x 49 cm. In goede staat.

Twee antieke dienbladen
Startpreis 60 EUR

Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos
Startpreis 200 EUR

Antieke eikenhouten dekseldoos in gotische stijl met messing beslag en slot. Ouderdomssporen + patina. 18e Eeuw? Afmeting: 18 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Vier antieke messing pannen
Startpreis 50 EUR

Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Bronzen bel
Startpreis 125 EUR

Antieke Neo Gotische bronzen bel. Annotatie 1563 Duitsland. Echter historisme, 19e eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Cakevorm+kraantjeskan
Ergebnis: 50 EUR

Grote antieke messing cakevorm + handbeschilderde tinnen Friese kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (5x)
Startpreis 40 EUR

Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.

Gietijzeren ketel + ophanging
Startpreis 50 EUR

Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.

Vier tinnen schalen
Startpreis 50 EUR

Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.

Drie antieke (carbid) lampen
Startpreis 50 EUR

Drie antieke (carbid) lampen voor onder andere; fiets, motorfiets + mijnwerkerslamp. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Drie tinnen kannen
Startpreis 70 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Vier bronzen/messing schalen
Ergebnis: 40 EUR

Vier antieke Oosterse/Oriëntaalse bewerkte bronzen/messing schalen. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Vier delen messing
Startpreis 50 EUR

Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.

Lot antiek devotia (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.

Twee antieke tablets, 1910
Startpreis 50 EUR

Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.

Indonesische dekseldoos, 1920
Startpreis 60 EUR

Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Twee-delige terracotta stoof
Startpreis 40 EUR

Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd? Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.

Koffer met vrijmetselaar attributen
Startpreis 110 EUR

Koffer met Engelse vrijmetselaar attributen. Onder andere: boeken, buiktas, handschoenen et cetera. Afmeting: 8 x 46 x 20 cm. In goede staat.

Twee-delige marmeren piedestal
Startpreis 140 EUR

Oude/antieke marmeren piedestal. Twee-delig. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.

Twee penkanderlaren
Startpreis 80 EUR

Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Arts and Crafts theedoos
Startpreis 70 EUR

Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Ergebnis: 90 EUR

Antieke koperen petroleumlamp met figuren decor. Historisme. Maritiem. Later geëlektrificeerd met mooie geëtste kap. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Antiek eiken zoutvat
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Hollands eikenhouten zoutvat. Houtgepind met smeedijzeren beslag. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 55 x 25 x 32 cm. In goede staat.

Schildpad theedoos
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuwse schildpad theedoos. Twee achterse pootjes niet origineel. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuws boek met perkament Amsterdam
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Hollands antiquarisch boek met perkament over het stadhuis van Amsterdam. Met gravures. Band zit iets los. Afmeting: 15,5 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke jardiniere, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.

Twee Art Deco kaarskandelaren
Startpreis 80 EUR

Twee gepatineerde Art Deco kaarskandelaren. Compositie metaal in de vorm van een vrouw, bronskleurig. Circa 1925. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2 Tafellampen
Startpreis 30 EUR

Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Bronzen wandlamp, 1920
Startpreis 60 EUR

Antieke bronzen wandlamp. Circa 1920. Afmeting: 33 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Engelse bestek/documentenkist
Startpreis 120 EUR

Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Engelse Fitzroy kwikbarometer
Startpreis 140 EUR

19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Antieke wandbarometer, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.

Hollandse bakbarometer
Startpreis 300 EUR

Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Gesigneerd A. Peia Amsterdam. Afmeting: 119 cm. In goede staat.

Serie van elf antieke krukgewichten
Ergebnis: 140 EUR

Serie van elf antieke 19e eeuwse messing krukgewichten. Afmeting: 2 - 22 cm. In goede staat.

50-er Jaren etiketten drukmachine
Startpreis 50 EUR

50-er Jaren etiketten drukmachine. Afmeting: 26 x 32 x 28 cm. In goede staat.

Glazen lamp
Startpreis 90 EUR

Grote kristalglazen lampenvoet met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Italiaans vergulde barometer-klok
Ergebnis: 40 EUR

Italiaans vergulde houten barometer-klok. Neo barok. Circa 1960. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Art Deco thermometer, 1925
Startpreis 60 EUR

Art Deco thermometer met datum. Metaal en chroom. Circa 1925. Kaartjes datum niet compleet. Niet getest. Afmeting: 14 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.

Antieke bronzen kist + wijwaterbak
Startpreis 80 EUR

Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Franse lamp
Startpreis 90 EUR

Antieke Franse Jugendstil porseleinen lampenvoet met koudbeschilderde messing druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee antieke plaquettes
Startpreis 40 EUR

Twee antieke plaquettes. 1x Eikenhout gestoken, 19e eeuw. 1x Bronzen hondenkop op eiken, circa 1900. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

Dwarsfluit
Startpreis 80 EUR

Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.

Oude plated dwarsfluit
Startpreis 80 EUR

Oude messing plated dwarsfluit. Prelude, made in USA for Hakkert. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.

Antieke gaslamp, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1900
Startpreis 150 EUR

Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.

2x Petroleumlampen, 1880
Startpreis 200 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2 Bronzen pronkvazen
Startpreis 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen pronkvazen met putti/druivenranken/faunkoppen decor. Eén vaas voet iets verbogen. Lichte bedeuking. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen hanglamp
Ergebnis: 350 EUR

Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.

2 Kandelaren met putti, 1870
Ergebnis: 700 EUR

Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Stel antieke petroleumlampen
Startpreis 275 EUR

Twee antieke handbeschilderde aardewerken petroleumlampen met floraal/goud decor en gesatineerde glazen kappen. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws tabaksdozen
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuwse gegraveerde messing tabaksdozen met figuren/spreuken decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.