Doos diversen. Oud/antiek. Onder ander: Carbid lampen, Oosterse vaas, antiek strijkijzer, antieke gewichten set, antieke koeien-bel. Afmeting: 14 - 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten bordenrek met naam en annotatie. Noord Holland. Afmeting: 94 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.
Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Vier antieke koffiemolens, waarvan één met koperbeslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 36 cm. In goede staat.
Collectie van tien oude en antieke Duitse tabakspijpen. Divers. Porseleinen pijpenkoppen, met wild decor et cetera. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse koperen vuurbokken + haardscherm + vierdelig haardbestek. Afmeting: 59 - 80 cm. In goede staat.
Twee metalen lampen. 50-er Jaren. 1x Twee-lichts wandlamp. 1x Bureaulamp. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.
Twee delen koperwerk. 20e Eeuw. 1x Neogotische kaarskandelaar. 1x Maritiem waterkompas, Bergen Norway. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Lot Oriëntaals. Onder andere: metalen opiumpijpen + Tibetaanse gebedsrol. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen olielampen. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 40 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten theestoof met bandintarsia en messing binnenbak + ketel. Circa 1850. Afmeting: H 46 x Ø 37 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Twee gepolychromeerde kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. IJzer, tin en messing comfoors. Afmeting: H 41 - 48 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse tinnen schenkkannen (snavelkannen). Gestempeld. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse ronde mahoniehouten barok theestoof met koperen binnenbak + lade. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.
Lot met antieke weegschaal-gewichten. Messing. Circa 1900. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.
Mooie Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Drie-kleurig. Circa 1850. Afmeting: H 36 x Ø 30 cm. In goede staat.
30er Jaren Art Deco-stijl ijzeren met glazen tazza. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Vier antieke toneelkijkers. Circa 1900. Drie met parelmoer belijmd, onder andere Parijs, één arm mist. Eén met leder belijmd. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.
Drie-delige neo renaissance pronkvazen set. Historisme. Circa 1880. Handbeschilderd porselein met distel decor en vergulde messing monturen. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.
Antiek tinnen wandhouder met florale gravering, vogel en annotatie 1814. Afmeting: 16 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Weerstation in kersenhouten kast. Baroscoop, luchtdruk, hygrometer, thermometer et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten speeldoos met drie melodieën. Circa 1900. Duitsland. Mooie klank. Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat een tandje mist.
Antieke kristalglazen horloge-houder met messing en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen ketel + één koper met messing doofpot met porselein. Afmeting: 45 - 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse rood-koperen Empire kraantjeskan met ramskoppen. Circa 1820. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Lot van 15 munten. 11x Engeland + Koloniën. 2x Frankrijk. 2x Rusland. In map, mogelijk naslag Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Zes houtgestoken speculaasplanken. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 21 - 45 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Circa 1900. 1x Vijf-delige notenhouten rookset, oudere wormbeval. 1x Metalen gelithografeerde ponsmachine. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Lot (8x) originele bronzen Romeinse munten. Afmeting: Ø 1,7 - 2 cm. In goede staat.
Grote ijzeren buitenlantaarn met paardenhoofd. Groen gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Paar gietijzeren tuinvazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee miniatuur-schilderijen op parelmoer met filigrain omlijsting, gecultiveerde parel (zoetwater). Verso tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Acht messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren koffiebranders. Afmeting: 22 - 26 cm. Ø. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.
Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.