Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boer, boerin en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1870. Grote speelrol met aan/uit functie. In goede staat. Kam gaaf + mooie klank. Meerdere melodieën spelen achter elkaar. Afmetin...
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met hengsel, ribbels en landschap/figuren/kostbaarheden decor. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen theeservies. Groene draak + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot, zes kop en schotels, suikerpot, zes ontbijtborden, één vaas. Afmeting: 7 - 26 cm. In go...
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser op het strand met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met olifanten koppen en rood/blauw glazuur. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met duiven in landschap decor, tekst en signatuur. Twee chips rand. Afmeting: 49 x 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom fijn gedecoreerd figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/landschap decor. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Kapitale witgouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met een grote rozet voorzien van een ovaal geslepen smaragd en 6 peervormig geslepen smaragd. Tussen de smaragd zitten 24 briljant geslep...
Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband waarschijnlijk de Toscaanse prins Cosimo de 3e . Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.
Hollandse School. Circa 1580. Figuren bij gebouw, taveerne? In originele ongerestaureerde staat, niet ingeschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 23,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen buste op marmeren sokkel (mond open). 20e Eeuw. Messerschmidt. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten fineer gebombeerd barok kabinet met halve zuilen, Korinthische messing capitellen, bronzen versieringen + beslag. Voorkant in goede staat, zijkanten iets werk....
Grote Chinees porseleinen Familie Rose chicken cup met kippen/kuikens en figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese bronzen wierookbrander met lotusbloem, schildpad, slang en Foo-hond decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met watervogels en waterpartij decor. Eén haarlijn + lichte randschade. Afmeting: H 9 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Jules Le Roy. 1833 - 1865. Chique interieur met spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Turkse polychrome Fayence schaal uit de streek Iznik. Met zeldzaam tulpen decor. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven 17e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
Lijst met pass partout voorzien 3 sieraden waarvan 2 ringen, 800/000 en 333/000, voorzien van een handbeschilderde emaille voorstelling versierd met pareltjes en draad en de middelste voorstelling van...
Twee oude Chinese muntstukken met draken en karaktertekens. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.
Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.
Zeldzame grote, antieke, Franse Echternach porseleinen sierschotel met handbeschilderde kasteelvoorstelling, meisje en hond. Chateau de Beaufort. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen Art Deco-stijl staande lamp. Naakte vrouw met glazen bol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 85 x 33 cm. In goede staat.
Jacob Dietzler. 1785 - 1855. Kaub mit dem Pfalzgrafenstein und der burg Gutenfels, das Schloss in Koblenz und Festung Ehrenbreitstein. Olieverf op linnen. Behoeft restauratie. Afmetig: H 31 x B 54 cm....
E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.
Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.