Zilveren ronde poederdoos, 835/000, met fijn guilloche ruitpatroon. Begin 20e eeuw. ø8x1cm. MT.: J.Knewitz, Mainz. In goede staat
Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat
Engelse messing lantaarnklok met wekker op eikenhouten stoel. Uurwerk met spillegang. 19e Eeuw ? of jonger. Afmeting: 34 x 16 x 18 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke marmeren met bronzen Charles Dix pendule. Door Theodore Gechter 1843. Bronzen figuur, Theodore Gechter. 1796 - 1844. Indiaan te paard schiet op puma. Boog mist. Verder in goede st...
Zeldzame bronzen vuurvergulde Franse Empire pendule. Vrouw bij fontein en amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Fraaie Victoriaanse theepot, silver plated. Versierd met een ruitvormige guilloche bewerking voorzien van een gecontourneerd medaillon met een sierlijke monogramgravure: BAM. 25x15x17cm. In goede staa...
Kleine antieke vuurvergulde bronzen pendule met stil uurwerk. Bibliotheek. Bovenplaat niet origineel, tevens mist iets bovenop. Wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmetin...
Zeldzame 19e eeuwse Engelse monumentale klok met carillon speelwerk op acht bellen. Met floraal decor + snijwerk. Kwartier-slag, met datum aanduiding + maanstand. Vier bells + acht bells functie. Sile...
Lot zilver met 3 glazen met zilveren voet, Jampot met zilveren montuur en deksel met floraal decor. een hoornen pindaschaaltje met zilveren Djokja elementen. Een collier met zilveren broche/hanger met...
Scheepskaraf met zilveren kraag, 925/000, en een geslepen stop. MT.: C.Bos & Zoon, Amsterdam. 20x29cm. Klein deukje in de rand, verder in goede staat.
Zilveren huwelijksdoosje, 925/000, rond model met allegorische voorstelling, ø7x5cm. jl.:i:1893, gemaakt voor de Engelse markt. ca 63 gram. Voorzien van pseudokeuren op de bodem. De bewerkte onderrand...
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat
Zeldzaam stel zilveren broodmanden, 835/000, schuitvormige gezaagde manden met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 730 gram. In goede staat...
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.
Stel met 2 zilveren zoutvaatjes, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met krullen voluten en medaillons. Geplaatst op 4 pootjes met floraal decor. Voorzien van een Oostenrijks-Hongaars importk...
Zilveren kandelaar, BWG, op vierkante voet met Korintische zuil voorzien van guirlande en floraal decor. Voorzien van en vierkant kapiteel met gekrulde hoeken. 10x10x21cm. ca 228 gram. In goede staat
Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormig model versierd met o.a. een gezaagd spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand en voorzien van leeuwenmacarons met draagogen. 28x18x10cm. ca 376 ...
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat
Twee antieke Duitse medailles. 1x Verdienstkreuz 1914. 1x Friedricht Wilhelm 1843 - 1949. Afmeting: 3 - 4 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Eén haan mist, verder goed. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.