Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren poederdoos,
Startpreis 70 EUR

Zilveren ronde poederdoos, 835/000, met fijn guilloche ruitpatroon. Begin 20e eeuw. ø8x1cm. MT.: J.Knewitz, Mainz. In goede staat

Zilveren beeld, Spelende otters
Startpreis 350 EUR

Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat

Engelse lantaarnklok
Ergebnis: 250 EUR

Engelse messing lantaarnklok met wekker op eikenhouten stoel. Uurwerk met spillegang. 19e Eeuw ? of jonger. Afmeting: 34 x 16 x 18 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule
Startpreis 800 EUR

Grote Franse antieke marmeren met bronzen Charles Dix pendule. Door Theodore Gechter 1843. Bronzen figuur, Theodore Gechter. 1796 - 1844. Indiaan te paard schiet op puma. Boog mist. Verder in goede st...

Franse Empire pendule, 1820
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzame bronzen vuurvergulde Franse Empire pendule. Vrouw bij fontein en amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Victoriaanse theepot, Silver Plated
Ergebnis: 90 EUR

Fraaie Victoriaanse theepot, silver plated. Versierd met een ruitvormige guilloche bewerking voorzien van een gecontourneerd medaillon met een sierlijke monogramgravure: BAM. 25x15x17cm. In goede staa...

Vuurvergulde pendule, Bibliotheek
Startpreis 525 EUR

Kleine antieke vuurvergulde bronzen pendule met stil uurwerk. Bibliotheek. Bovenplaat niet origineel, tevens mist iets bovenop. Wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmetin...

Engelse staande klok
Startpreis 2.750 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Engelse monumentale klok met carillon speelwerk op acht bellen. Met floraal decor + snijwerk. Kwartier-slag, met datum aanduiding + maanstand. Vier bells + acht bells functie. Sile...

Lot zilver
Ergebnis: 90 EUR

Lot zilver met 3 glazen met zilveren voet, Jampot met zilveren montuur en deksel met floraal decor. een hoornen pindaschaaltje met zilveren Djokja elementen. Een collier met zilveren broche/hanger met...

Scheepskaraf met zilver
Ergebnis: 120 EUR

Scheepskaraf met zilveren kraag, 925/000, en een geslepen stop. MT.: C.Bos & Zoon, Amsterdam. 20x29cm. Klein deukje in de rand, verder in goede staat.

Zilveren huwelijksdoosje, 1893
Startpreis 160 EUR

Zilveren huwelijksdoosje, 925/000, rond model met allegorische voorstelling, ø7x5cm. jl.:i:1893, gemaakt voor de Engelse markt. ca 63 gram. Voorzien van pseudokeuren op de bodem. De bewerkte onderrand...

Anton van der Vet, Bloemstilleven
Startpreis 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Kijken
Startpreis 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.

Poppenwagen met porseleinen handvat.
Startpreis 35 EUR

Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat

Stel zilveren broodmanden
Startpreis 500 EUR

Zeldzaam stel zilveren broodmanden, 835/000, schuitvormige gezaagde manden met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 730 gram. In goede staat...

Onduid. gesig., Riviergezicht met vrachtaken
Ergebnis: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Italiaanse vrouw bij waterpomp
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.

2 Zilveren zoutvaten
Ergebnis: 100 EUR

Stel met 2 zilveren zoutvaatjes, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met krullen voluten en medaillons. Geplaatst op 4 pootjes met floraal decor. Voorzien van een Oostenrijks-Hongaars importk...

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 190 EUR

Zilveren kandelaar, BWG, op vierkante voet met Korintische zuil voorzien van guirlande en floraal decor. Voorzien van en vierkant kapiteel met gekrulde hoeken. 10x10x21cm. ca 228 gram. In goede staat

Zilveren broodmand
Startpreis 360 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormig model versierd met o.a. een gezaagd spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand en voorzien van leeuwenmacarons met draagogen. 28x18x10cm. ca 376 ...

Zilveren bakje met emaille, Russisch
Ergebnis: 860 EUR

Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat

Twee antieke Duitse medailles
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Duitse medailles. 1x Verdienstkreuz 1914. 1x Friedricht Wilhelm 1843 - 1949. Afmeting: 3 - 4 cm. In goede staat.

Tien medailles
Startpreis 25 EUR

Tien oude DDR medailles. Afmeting: 8 x 6 x 1 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Eén haan mist, verder goed. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.