Grote antieke keramieken cachepot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met opstaande randen voorzien van een railzetting met robijnen en zirconia's, allen vierkant geslepen. breedte 5,5 mm. ø 57, ca 2,8 gram. Als nie...
Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...
Geelgouden collier met hanger, 585/000, bezet met een roosgeslepen diamant. Een fijn gourmetcollier met een grote gouden spiegelchatonhanger, met ronde rand, bezet met een roosgeslepen diamant 9x7,8mm...
Zes delen divers porselein/keramiek. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie tazza's, gemerkt. Onder andere; Bavaria, Tirschenreuth, Creil, Monterbrau Paris. Eén schaal, onduidelijk. En twee verdee...
19e Eeuwse Engelse keramieken wandplaquette met landschap decor. Trentham Hall Staffordshire. S. Fielding & Co. Railway pottery Stoke on Kent 1893. Afmeting: 49 x 38 x 3 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een blauwe opaal triplet en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72...
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Antiek vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met landschap decor van Porceleyne Fles schilder J 3/4 A. Delft. Beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In matig/redelijk staat.
Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...
Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat
Twee antieke schildbroches, goud op zilver en goud op messing voorzien van floraal decor en 1 voorzien van 2 kleine zaadpareltjes. 29x58mm, en 58x26mm.
Antiek porseleinen inktstel. Figurengroep. Afneembaar. Twee-delig. Daaronder inktstel. Blindmerk. Moeder met kind en hond. Afmeting: 20 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat