Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin/floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kaststel met paradijsvogel decor. Eén deksel niet origineel. Beschadigingen. Afmeting: H 18,5 - 23 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Antiek aquarel. Brand in huis van vermaak. Humoristisch aquarel met vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
Christine Chaplin. 1842 - ? Wandelende figuren in landschap. Lithografie, monotype op papier. Afmeting: H 19 x B 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. 1x Familie Rose met landschap/goud decor, haarlijn bij oor. 1x Rood/goud/floraal. Minimale chip. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Koreaanse porseleinen knobbelvaas met kraanvogel decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk. Verso Paul Emile Leconte. 20e Eeuw. Danseressen plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.