Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Biedermeier-stijl pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek aquarel. Brand in huis van vermaak. Humoristisch aquarel met vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse koeien-oog wandklok met parelmoer inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws uurwerk van een Friese staartklok. Met maanstand + datum aanduiding. Met gewichten. Functie niet getest. Afmeting: 41 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvaas met Lange Lijs decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.
Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.
Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, met diamant en smaragd., Ring met een rechthoekige kop bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd en in een kruisvorm hieromheen 8 singlecut geslepen diamantjes. Breedte ring 12,5 mm. ca...
Chinees porseleinen Chine de Commande bord met figuren decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Zilveren hanger, 833/000, met diamant. Ovale rozethanger met bloemvorm, bezet met 11 diamanten met een oudslijpsel. grootte 24x12 mm. ca 2,6 gram. in goede staat
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.